Karm dla psów Royal Canin French Bulldog Adult 3 kg (39910300R1)
Zdjęcia 3 |
Royal Canin French Bulldog Adult 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin French Bulldog Adult 3 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów rasy buldog francuski Royal CSucha karma dla dorosłych buldogów francuskich powyżej 12 miesiąca życia. Wspiera zdrowe kości i stawy. Zapewnia niezbędny po... więcejziom energii. Odżywczy, ale regulujący przyrost masy ciała. Wspomaga komfortowe trawienie, znacznie zmniejsza wzdęcia i utrzymuje mikroflorę jelitową. Zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi odchodów. Pomaga w utrzymaniu funkcji ochronnych skóry. Kształt krokietów został specjalnie zaprojektowany z uwzględnieniem cech strukturalnych szczęki, stymulując aktywne żucie. Rozetka.plZłóż skargę | 80 zł |
Royal Canin French Bulldog Adult 3kgRoyal Canin French Bulldog Adult 3kg
Pełnoporcj Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 113 zł |
Royal Canin French Bulldog Adult - karma sucha dla dorosłych i starszych pRoyal Canin French Bulldog Adult - Pełnoporcjowa karma dla dorosłych i starszych psów rasy buldog francuski - Powyżej 12... więcejmiesiąca życia, 3kg
- Karma French Bulldog Adult zapewnia utrzymanie masy mięśniowej dzięki odpowiedniej zawartości białka (26%). Receptura zawiera również L-karnitynę.
- Karma French Bulldog Adult sprzyja wspomaganiu roli skóry jako bariery (unikalny kompleks składników) i utrzymaniu zdrowia skóry (EPA i DHA).
- Receptura karmy zapewnia ograniczenie fermentacji jelitowej, która może powodować zaburzenia trawienia, wzdęcia i intensywny zapach kału.
- Specjalnie opracowany krokiet ułatwia psom rasy buldog francuski chwytanie karmy i zachęca do rozgryzania.
Zalety:
- Kondycja masy mięśniowej
- Zdrowa skóra
- Redukcja zapachu kału
- Specjalnie opracowany krokiet: budowa bracychefaliczn zoo24.plZłóż skargę | 75 zł |
Royal Canin French Bulldog Adult karma sucha dla psów rasy Buldog FrancuskSucha karma dla dorosłych psów rasy Bulldog Francuski. Karma Royal Canin French Bulldog została opracowany zgodnie z potrzeb... więcejami charakterystycz Miskakarmy.plZłóż skargę | 114 zł |
Royal Canin French Bulldog Adult - 3 kgBuldog francuski to niezwykle przywiązany, inteligentny i zabawny pies. Na pierwszy rzut oka wydaje się uparty i ponury, lecz... więcejpo chwili znajomości ujawnia swoją wrażliwość i nad wyraz szarmancki charakter. Karma Royal Canin French Bulldog zaspokaja szczególne potrzeby żywieniowe dorosłych buldogów od 12 miesiąca życia. Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm. Karmy z linii Health Nutrition wyróżniają się zawartością wysokiej jakości białek i zbilansowanym profilem składników odżywczych. Poza tym kształt, wielkość i tekstura krokietów tej karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb konkretnej rasy. Royal Canin French Bulldog Adult w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów rasy buldog francuski od 12 miesiąca życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych przedstawicieli tej rasy. Utrzymanie masy mięśniowej: optymalna zawartość białka wspomaga utrzymanie masy mięśniowej. L-karnityna: przyspiesza spalanie tłuszczu. Kompleks składników odżywczych EPA DHA: pomaga w odżywieniu i pielęgnacji sierści i skóry. Zdrowe stawy: chondroityna i glukozamina oraz kwasy tłuszczowe omega-3 mogą korzystnie wpływać na zdrowie chrząstki i stawów. Optymalne trawienie: wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 73 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 174 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 208 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, rottweiler, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na serce, na stawy, na kości, v sostave: ryż, białka, drób, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 98 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, witaminy, składniki mineralne, białka, tłuszcze, błonnik, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, bichon frise, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, w utrzymaniu zdrowego układu moczowego, v sostave: drób, ryż, kukurydza, tłuszcze, gluten, minerały, olej, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, dalmatyńczyk, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na nerki, na serce, v sostave: ryż, zboża, jajka, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 163 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 40 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 214 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, aporter, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin French Bulldog Adult
Ceny na Royal Canin French Bulldog Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin French Bulldog Adult 1.5 kg | od 37 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin French Bulldog Adult 3 kg | od 66 zł | 10 oferty | ||
Royal Canin French Bulldog Adult 9 kg | od 163 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin French Bulldog Adult 10 kg | od 201 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 98 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 110 zł
sucha karma, 3.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, wieprzowina, drób, białka, myenrals, warzywa, klasa: super premium
od 31 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 141 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 35 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium