Karm dla psów Royal Canin Shih Tzu Adult 0.5 kg (22000050F0)
Royal Canin Shih Tzu Adult 500 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Shih Tzu Adult 0.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Shih Tzu Adult , sucha karma dla dorosłych psów rasy Shih TzuSucha karma dla dorosłych psów rasy Shih Tzu. Sucha karma dla psa ROYAL CANIN Shih Tzu Adult przeznaczona jest do codziennego żywienia dorosłych psów rasy shih tzu. Pokarm bazuje na wszystkich podstawowych potrzebach psów tej rasy. Zapewnia piękną sierść oraz dba o zdrowie skóry. Specjalnie dla potrzeb dorosłych shih tzu opracowano również innowac... więcejyjny kształt krokietów. Produkt sprzyja regularności wypróżnień. Stosunek białka i tłuszczu gwarantuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze psom o standardowej aktywności. Podstawą żywienia są lekkostrawne produktu takie jak białko drobiowe oraz ryż. W pokarmie znajdują się również składniki chroniące stawy. Sucha karma ROYAL CANIN Shih Tzu Adult dostarcza wartościowego, skondensowanego białka dzięki zawartości białka drobiowego. Zawarte w niej nienasycone kwasy tłuszczowe, pochodzące przede wszystkim z oleju rybnego, pomagają dbać o długą i lśniącą sierść Twojego psa. Wyciągi roślinne wspierają odporność zwierzęcia i zwalczają wolne rodniki, przeciwdziałają Miskakarmy.plZłóż skargę | 26 zł |
Karma dla psów SHIH TZU ADULT 500 g ROYAL CANINBricomarche.pl Złóż skargę | 29 zł |
Karma dla psów ROYAL CANIN Shih Tzu Adult, 500 g.pełnowartościowa karma dla psów dorosłych rasy shih tzu ogranicza powstawane kamienia nazębnego, dzięki specjalnie opracowanym krokietom oraz dodatkowi związ... EmpikZłóż skargę | 24 zł |
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, bokser, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina, kurczak, olej rybny, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, bokser, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 260 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryż, kukurydza, gluten, mąka, tłuszcz, aromaty, oleje, klasa: super premium
od 61 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: woda, podroby wieprzowe, kurczak, wątroba, mąka, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Shih Tzu Adult
Ceny na Royal Canin Shih Tzu Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Shih Tzu Adult 0.5 kg | od 24 zł | 3 oferty | ||
Royal Canin Shih Tzu Adult 1.5 kg | od 46 zł | 10 oferty | ||
Royal Canin Shih Tzu Adult 7.5 kg | od 173 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, pudel, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: zboża, mąka, odwodnione białka pochodzenia zwierzęcego, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, west highland white terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, białka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: białko kaczki 22%, mięso kaczki 5%, zboża, tłuszcz, olej, warzywa, jagody, zioła, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na nerki, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: łosoś, ryż, klasa: super premium