Karm dla psów Royal Canin Miniature Schnauzer Adult 3 kg (22200300R0)
Zdjęcia 4 |
Zamknij
Menu
Royal Canin Miniature Schnauzer Adult 3 kg 3 kg7.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Miniature Schnauzer Adult 3 kg
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla dorosłych psów Royal Canin Sznaucer miniaturowy Adult 3 kgZdrowieukładu moczowego Sznaucer miniaturowy ADULT wspomaga zdrowie układu moczowego. Dieta zachęca również psa do picia wody... więcej, która pomaga rozrzedzić mocz. Intensywny kolor sierściKarma zawiera optymalny poziom określonych aminokwasów, które pomagają zachować naturalny kolor sierści. Optymalna wagaPomaga utrzymać optymalną wagę sznaucera miniaturowego. Wyjątkowy kształt krokietów: zdrowie zębówTa formuła pomaga ograniczyć powstawanie kamienia nazębnego dzięki chelatorom wapnia. Skład:Pełnoporc Rozetka.plZłóż skargę | 82 zł |
Royal Canin Miniature Schnauzer Adult 3kg | 113 zł |
Royal Canin Miniature Schnauzer Adult - karma sucha dla dorosłych i starszRoyal Canin Miniature Schnauzer Adult - Pełnoporcjowa karma dla dorosłych i starszych psów rasy sznaucer miniaturowy - P... więcejowyżej 12 miesiąca życia, 3kg
- Karma Miniature Schnauzer Adult sprzyja utrzymaniu zdrowego układu moczowego. Ponadto, zachęca psa do picia wody, by spowodować odpowiednie rozcieńczenie moczu.
- Receptura karmy zawiera optymalne poziomy specyficznych aminokwasów aby wspomagać utrzymanie naturalnego wybarwienia włosa.
- Receptura karmy pomaga utrzymać prawidłową masę ciała psów rasy sznaucer miniaturowy.
- Receptura sprzyja ograniczaniu powstawania kamienia nazębnego dzięki związkom wiążącym wapń.
Zalety:
- Zdrowie układu moczowego
- Intensywny kolor sierści
- Prawidłowa masa ciała
- Specjalnie opracowany krokiet: zdrowie zębów
Karma ROYAL CANIN® Miniature Schnauzer Adult, przeznaczona dla psów rasy sznaucer miniaturowy powyżej 10 miesiąca życia, została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb Twojego dorosłego psa.
Receptura ROYAL CANIN® Miniature Schnauzer Adult zawiera składniki pokarmowe sprzyjające prawidłowej pracy układu moczowego. Powoduje również zwiększenie pobrania wody przez psa, co dodatkowo pomaga chronić zdrowie układu moczowego.
Karma ROYAL CANIN® Miniature Schnauzer Adult zawiera optymalny poziom specyficznych aminokwasów odpowiadających za intensywne wybarwienie włosa u psów o różnych umaszczeniach.
Ponadto, w karmie ROYAL CANIN® Miniature Schnauzer Adult zawartość tłuszczu jest umiarkowana, co w połączeniu z codzienną dawka ruchu sprzyja utrzymaniu prawidłowej masy ciała.
Krokiety ROYAL CANIN® Miniature Schnauzer Adult zostały opracowane specjalnie dla psów rasy sznaucer miniaturowy.
Dzięki zastosowaniu związków wiążących wapń (chelatujących) zoo24.plZłóż skargę | 86 zł |
Royal Canin Miniature Schnauzer Adult - 3 kgSznaucer miniaturowy to aktywny, czujny i elegancki pies, który dobrze sprawdza się jako towarzysz rodziny. Aby prowadził dłu... więcejgie i zdrowe życie u boku swojej rodziny, potrzebuje on odpowiedniego pożywienia. Receptura karmy Royal Canin Miniature Schnauzer Adult została stworzona specjalnie z myślą o tej rasie: zawiera ważne witaminy i optymalną ilość aminokwasów. Chronią one charakterystycz Zooplus.plZłóż skargę | 82 zł |
ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult 3kgZalety w skrócie: Zdrowe drogi moczowe: Receptura karmy Royal Canin Sznaucer miniaturowy może przyczynić się do utrzym... więcejania zdrowych dróg moczowych. Należy jednocześnie zachęcić psa do picia wystarczającej ilości wody, aby stymulować rozrzedzanie moczu. Podkreśla ubarwienie: Formuła ta zawiera optymalne ilości specjalnych aminokwasów, które wspomagają naturalne kolory sierści Idealna masa ciała: Receptura ta pomaga w utrzymaniu idealnej masy ciała u sznaucera miniaturowego. Specjalne krokiety: W połączeniu z cząstkami wychwytującymi wapń, specjalny kształt krokietów może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka tworzenia się kamienia nazębnego. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 68 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, dalmatyńczyk, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na nerki, na serce, v sostave: ryż, zboża, jajka, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 38 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 214 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, aporter, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 268 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, dalmatyńczyk, wiek: od 15. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: zboża, mąka, odwodnione białka pochodzenia zwierzęcego, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, bokser, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, kukurydza, tłuszcze, pulpa, minerały, olej, błonnik, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Miniature Schnauzer Adult
Ceny na Royal Canin Miniature Schnauzer Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Miniature Schnauzer Adult 3 kg | od 68 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Miniature Schnauzer Adult 7.5 kg | od 180 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium