Karm dla psów Royal Canin Adult Pomeranian Loaf Pouch 12 szt.
Zamknij
Menu
Royal Canin Adult Pomeranian Loaf Pouch 12 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Adult Pomeranian Loaf Pouch 12 szt.
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Pomerian Adult 4 sztuki w opakowaniu 4 x 12 x 85 g pełnoporcjo✅ Specjalnie dla Pomeranian – mokra żywność ROYAL CANIN Pomeranian została opracowana specjalnie do potrzeb żywieniowych tej... więcejrasy. Końcówka miniaturowa to mały piesek
Tekstura przypominająca mus – właściwości wilgotnej żywności są specjalnie dostosowane do tekstury tak, aby czubek karłowaty mógł łatwo wchłonąć pokarm
✅ Wzbogacona o kwasy tłuszczowe omega-6 – receptura karmy jest wzbogacona o kwasy tłuszczowe omega-6, które mogą przyczynić się do poprawy zdrowia skóry i sierści
✅ Mieszanie z suchą i wilgotną żywnością – aby wspierać optymalne odżywianie czubka karłowatego, możliwe jest połączenie suchej i wilgotnej żywności
✅ Zdrowe drogi moczowe dzięki wysokiej wilgotności – wilgotna żywność ma wysoką zawartość wilgoci. Może to między innymi wspomagać układ moczowy i zarządzanie wagą Amazon.plZłóż skargę | 216 zł |
Mokra karma dla psów ROYAL CANIN Pomeranian - saszetki 12x85g (90035790137Utrzymanie zdrowych kości i zębówFormuła POMERANIAN ADULT zawiera dostosowaną ilość składników mineralnych, które wspomagają... więcejutrzymanie zdrowych kości i zębów. Karma jest wzbogacona o kwasy EPA i DHA*. *Kwas eikozapentaenow Rozetka.plZłóż skargę | 41 zł |
Royal Canin Pomeranian, mus - 24 x 85 gWielki jest ten, kto czuje się wielkim! Szpi miniaturowy osiąga wysokość w kłębie około 20 cm i waży mniej niż większość kotó... więcejw, ale nie brakuje mu jednak pewności siebie. Jest znany ze swojego bystrego, przyjaznego usposobienia i jest naprawdę dobrym stróżem. Mimo niewielkich rozmiarów pomeranian potrafi dość głośno szczekać – i nie daje się łatwo onieśmielić przez większe psy. Royal Canin Pomeranian został przygotowany z myślą o tej rasie i charakteryzuje się wysoką jakością użytych składników. Royal Canin Pomeranian w skrócie: Karma mokra dla psów rasy szpic miniaturowy od 8 miesiąca życia. Receptura dopasowana do specjalnych wymagań żywieniowych tej rasy. Zbilansowany skład: karmę można łączyć z karmą suchą Royal Canin Pomeranian. Specjalna tekstura: miękka i jednolita, ułatwia szpicom przyjmowanie pokarmu. Skóra i sierść: karma zwiera kwasy tłuszczowe omega-6, jak również EPA i DHA i odpowiednich ilościach. Kości i stawy: odpowiednia zawartość minerałów, dodatek EPA i DHA. Procesy trawienne: lekkostrawne składniki mogą korzystnie wpływać na procesy trawienne oraz poprawić konsystencje kału. Praktyczne saszetki: łatwe porcjowanie, karma zachowuje smak i świeżość. Skład karmy mokrej został specjalnie opracowany tak, aby szpic miniaturowy mógł ją z łatwością jeść. Ma miękką, ciastowatą konsystencję i łatwo się wchłania. Jeszcze więcej urozmaicenia Karma Royal Canin Pomeranian jest dostępna także jako karma sucha w postaci chrupkich krokietów. Jeżeli zamierzasz stosować model żywienia mieszanego, przestrzegaj naszych zaleceń żywieniowych. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój pies będzie otrzymywać prawidłową ilość karmy mokrej i suchej. Karmę suchą do stosowania w połączeniu z karmą mokrą Royal Canin Pomeranian znajdziesz tutaj: Royal Canin Pomeranian Adult Zooplus.plZłóż skargę | 73 zł |
ROYAL CANIN Pomeranian Adult 24x85g karma mokra, pasztet dla psów dorosłycPsy rasy pomeranian są znane z wybrednego apetytu. Receptura naszej karmy mokrej pobudza apetyt dzięki wzbogaceniu w naturaln... więceje aromaty oraz specjalnej teksturze. Wysoka zawartość wody sprzyja wypełnieniu żołądka, przy niewielkiej podaży kalorii oraz sprzyja nawodnieniu organizmu.
WSPO Fera.plZłóż skargę | 88 zł |
Royal Canin Pomeranian, mus - 24 x 85 g | 70 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 260 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryż, kukurydza, gluten, mąka, tłuszcz, aromaty, oleje, klasa: super premium
od 61 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: woda, podroby wieprzowe, kurczak, wątroba, mąka, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 201 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, pudel, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina, kurczak, olej rybny, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 232 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, labrador, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, labrador, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 281 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów rasy pomorskiej:
- dostosowana forma krokieta: zdrowie zębów
- utrzymanie zdrowych kości i stawów
- utrzymanie zdrowia skóry i sierści
- utrzymanie zdrowego układu pokarmowego
- wysokostrawne białka
Modyfikacje Royal Canin Adult Pomeranian Loaf Pouch
Ceny na Royal Canin Adult Pomeranian Loaf Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Adult Pomeranian Loaf Pouch 1 szt. | od 5 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Adult Pomeranian Loaf Pouch 12 szt. | od 41 zł | 10 oferty | ||
Royal Canin Adult Pomeranian Loaf Pouch 24 szt. | od 70 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 68 zł
mokra karma, 6 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody
od 62 zł
mokra karma, 6 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryba, bulion, woda, indyk, wątróbka, białko, łosoś, groszek, ziemniaki, klasa: holistyczna
od 86 zł
mokra karma, 6 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium