Karm dla psów Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ 1.5 kg
Zdjęcia 3 |
Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ 1.5 kg |
|
Ekskluzywny kompleks przeciwutleniaczy pomaga w utrzymaniu zdrowia komórek, a optymalna zawartość fosforu przyczynia się do utrzymania zdrowia nerek u starzejących się psów.
Karma dla psów Yorkshire Terrier od 8 roku życia została opracowana z myślą o utrzymaniu zdrowia w starszym wieku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ 1.5 kg
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 8 - 15 kg 1260200ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 8+ jest przeznaczony dla Yorkshire Terrier od 8 roku życia i został opracowany specjalnie... więcejdo wspierania zdrowego procesu starzenia się Yorkshire Terrier. Specjalny kompleks przeciwutleniac Amazon.plZłóż skargę | 63 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN BHN Yorkshire Ageing 8+ - sucha karma dla psa starBiałko: 29%EAN: 3182550908504Ef Akces-markt.plZłóż skargę | 52 zł |
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 8+ - 1,5 kgGdy pies rasy yorkshire terrier kończy 8 lat, jest już uważany za seniora. Choć przedstawiciele tej rasy przeważnie nie mają... więcejwiększych problemów zdrowotnych, pies w zaawansowanym wieku może stać się nadwrażliwy na pewne pokarmy, co odbije się negatywnie na jego zdrowiu. Objawy starzenia skóry i sierści, zębów czy układu trawiennego są widoczne szczególnie u psów rasy yorkshire terrier. Odpowiednia dieta może wpłynąć korzystnie na zdrowie Twojego psa na tym etapie życia. Karmę Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ stworzono, uwzględniając objawy starzenia typowe dla danej rasy. Z biegiem czasu sierść psów rasy yorkshire terrier matowieje i staje się cieńsza, a skóra wysusza się. Zwiększone powstawanie kamienia nazębnego może utrudniać przeżuwanie i doprowadzić do powstania nieprzyjemnego zapachu z pyska. Karma Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 8+ w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów rasy yorkshire terrier powyżej 8 roku życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych starszych przedstawicieli tej rasy. Kompleks przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 58 zł |
ROYAL CANIN Yorkshire Terrier 8+ dla starszych psów 1,5 kgPo co mi specjalna karma dla starszych psów rasy yorkshire terrier od 8. roku życia? Psy rasy Yorkshire terrier, czyli yorki... więcej, to zrównoważone, aktywne i inteligentne psy pełne energii i entuzjazmu. Mały terier jest pewny siebie, chętny do nauki i zabawy. Każda rasa ma inne potrzeby. Przy wyborze diety należy mieć ten fakt na uwadze, tak aby zapewnić psu optymalne zdrowie w danej fazie życia. Karma ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 8+ jest odpowiednia dla psów rasy yorkshire terrier od 8. roku życia i została opracowana specjalnie w celu wspierania zdrowego procesu starzenia się u yorków. Specjalny kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 54 zł |
Royal Canin BHN Yorkshire Terrier 8+ 1,5 kg | 56 zł |
pokaż 10 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 95 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, labrador, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, ryż, gluten, tłuszcze, pulpa, drożdże, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Yorkshire Terrier 8+
Ceny na Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ 0.5 kg | od 30 zł | 3 oferty | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ 1.5 kg | od 52 zł | 18 oferty | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ 3 kg | od 78 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 40 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 8. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 11. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, na serce, na stawy, v sostave: mąka z kurczaka i indyka, zboża, hydrolizat, tłuszcz, olej, minerały, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, na serce, v sostave: mąka z kurczaka i indyka, pszenica, ryż, kukurydza, tłuszcz, jęczmień, owies, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium