Корм для собак Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 кг
Фото 5 |
Закрити
Шапка
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 1.5 kgDużo miłości w małym rozmiarze. Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 1.5 kg została specjalnie... щеopracowana z myślą o unikalnych potrzebach psów ras małych i miniaturowych w kwiecie wieku. Electro.plПоскаржитись | 46 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 1.5 kgDużo miłości w małym rozmiarze. Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 1.5 kg została specjalnie... щеopracowana z myślą o unikalnych potrzebach psów ras małych i miniaturowych w kwiecie wieku.... Avans.plПоскаржитись | 46 zł |
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small & Mini, kurczak - 1,5 kgswojemu psu cieszyć się życiem – dzięki karmie Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small Mini (kurczak)! Prezentowana karma s... щеucha zawiera niezbędną, zbilansowaną kompozycję składników odżywczych o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii, o małej ilości soli, z odpowiednią mieszanką witamin i minerałów. W ten sposób możesz pomóc swojemu psu na dłużej zachować siłę. Wyjątkowa mieszanka przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 46 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 1.5 kgDużo miłości w małym rozmiarze. Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 1.5 kg została specjalnie... щеopracowana z myślą o unikalnych potrzebach psów ras małych i miniaturowych w kwiecie wieku.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 45 zł |
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small & Mini, kurczak - 1,5 kgPozwól swojemu psu cieszyć się życiem – dzięki karmie Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small Mini (kurczak)! Prezentowana... щеkarma sucha zawiera niezbędną, zbilansowaną kompozycję składników odżywczych o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii, o małej ilości soli, z odpowiednią mieszanką witamin i minerałów. W ten sposób możesz pomóc swojemu psu na dłużej zachować siłę. Wyjątkowa mieszanka przeciwutleniac Bitiba.plПоскаржитись | 44 zł |
Серія Hills Science Plan
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 150 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: курка, злаки, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, субпродукти, цукру, злаки, мінерали, яйця, олії, жири, суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, пшениця, борошно з баранини, соєве борошно, жир, рис, клас: суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, вагітним, годуючим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, борошно птиці, кукурудза, жир, жом буряка, мінерали, риб'ячий жир, суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, індичка, пшениця, кукурудза, жир, борошно, рис, мінерали, суперпреміум
від 297 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, кукурудза, борошно з курки та індички, борошно з кукурудзяного глютену, клас: суперпреміум
від 257 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка, індичка, злаки, мінерали, різні цукру, олії, жири, суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 328 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, пшениця, борошно з баранини, соєве борошно, жир, рис, клас: суперпреміум
Модификації Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken
Ціни на Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 кг | від 44 zł | 5 пропозицій | ||
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 3 кг | від 86 zł | 5 пропозицій | ||
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 6 кг | від 142 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці (20%), рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, риб'ячий жир, білки, клас: суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (65%), горох (8%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум