Корм для собак Hills PD z/d Food Sensitive 370 g 1 шт
Фото 3 |
Hills PD z/d Food Sensitive 370 g |
|
Технологія ActivBiome+ є сумішшю пребіотиків, яка швидко живить мікробіом кишечника, підтримуючи здоров'я і добробут травної системи.
Харчування зменшує шкірні та травні симптоми, викликані харчовою непереносимістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD z/d Food Sensitive 370 g 1 шт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa HILL"S PD Canine Food Sensitivities Z/D 370 gNietolerancje pokarmowe i nadwrażliwość pokarmowa to potencjalnie poważne problemy, które mogą prowadzić do podrażnień skóry,... щеsierści i chorób uszu, a nawet zaburzeń żołądkowo-jelit Electro.plПоскаржитись | 15 zł |
Karma dla psa HILL"S PD Canine Food Sensitivities Z/D 370 gNietolerancje pokarmowe i nadwrażliwość pokarmowa to potencjalnie poważne problemy, które mogą prowadzić do podrażnień skóry,... щеsierści i chorób uszu, a nawet zaburzeń żołądkowo-jelit Avans.plПоскаржитись | 15 zł |
Karma dla psa HILL"S PD Canine Food Sensitivities Z/D 370 gNietolerancje pokarmowe i nadwrażliwość pokarmowa to potencjalnie poważne problemy, które mogą prowadzić do podrażnień skóry,... щеsierści i chorób uszu, a nawet zaburzeń żołądkowo-jelit Mediaexpert.plПоскаржитись | 15 zł |
HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - mokra karma dla psa - 370 gHILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - mokra karma dla psa - 370 g
HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - mok... щеra karma dla psa - 370 g
Hill's Prescription Canine Food Sensitivities to specjalistyczna karma mokra, która stworzona została z myślą o psach dorosłych zmagających się z problemami skórnymi i trawiennymi wywołanymi przez alergie pokarmowe. Jej receptura powstała w oparciu o hydrolizowane białko, będące bezpiecznym rozwiązaniem przy niemal każdej nietolerancji pokarmowej. Źródłem tłuszczu jest całkowicie bezpieczny olej roślinny. Węglowodany zapewnia dokładnie oczyszczona skrobia kukurydziana. Brak produktów wywołujących alergie sprawia, Krakvet.plПоскаржитись | 15 zł |
HILL'S PD CANINE Z/D 370 G dlcechywaga produktu: 370 grodzaj opakowania: puszkaodpowiedn EmpikПоскаржитись | 14 zł |
HILL'S Canine z/d 370g | 14 zł |
Серія Hills Prescription Diet
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно курки, злаки, куряча і свиняча печінка, жири, олія, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: курка 22%, свинина, борошно, крохмаль, лосось, жир, яйце, суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, олії та жири, яйця, насіння, м'ясо, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, цукру, екстракти рослинних білків, яйця, мінерали, суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, при ракових захворюваннях, в составе: курка, пшениця, клейковина, жир, куряча печінка, соєве борошно, рис, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо, субпродукти, олії, жири, риба, мінерали, насіння, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, рисовий протеїн, гідролізат курячої печінки, соєва олія, суперпреміум
від 320 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, олії, жири, яйця, м'ясо, насіння, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно курки, злаки, куряча і свиняча печінка, жири, олія, клас: суперпреміум
від 145 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: курка 22%, свинина, борошно, крохмаль, лосось, жир, яйце, суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 107 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, цукру, екстракти рослинних білків, яйця, мінерали, суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 135 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: короп, картопля, морква, горох, борошно горохова, лігноцелюлоза, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 18 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.35 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (курка 3%), злаки, овочі 0.8%, яйця, фрукти, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо качки і субпродукти, рис, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: фазан, морква, клас: преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 50% м'яса кози, 25% картоплі, 23% моркви, 2% петрушки, клас: преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо оленя, гречка, журавлина, цибуля-порей, клас: преміум