Karm dla psów Royal Canin Mini Ageing 12+ 1.5 kg
Royal Canin Mini Ageing 12+ 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Mini Ageing 12+ 1.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Mini Ageing 12+ - 1,5 kgMałe psy z reguły żyją dłużej i dopiero w wieku 10–12 lat zaczynają być zaliczane do seniorów. To właśnie dla nich powstała k... więcejarma sucha Royal Canin Mini Ageing 12+. Karma zawiera specjalną kompozycję składników odżywczych, które wspomagają pełne witalności czworonogi i pomagają złagodzić oznaki starzenia się. Specjalny kompleks przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 40 zł |
Royal Canin SHN Mini Ageing +12 1,5 kg | 51 zł |
ROYAL CANIN SHN Mini Ageing 12+ 1,5 kgROYAL CANIN® Mini Ageing 12+ to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura, która zaspokaja i wspiera szczególne po... więcejtrzeby Twojego małego psa w jesieni życia. Karma ta jest odpowiednia dla małych psów o wadze do 10 kg od 12. roku życia. Dzięki starannie dostosowanej zawartości kalorii krokiety te pokrywają zapotrzebowanie energetyczne starszych psów, a jednocześnie dbają o zdrową wagę. Zawierają również zbilansowaną kombinację składników odżywczych, które wspomagają zdrowe i silne kości. Receptura ta jest wzbogacona o niezbędne składniki odżywcze (w tym EPA, DHA i witaminy), dzięki czemu Twój pies pozostaje witalny i zdrowy nawet w starszym wieku. Karma ta zawiera nie tylko ekskluzywne aromaty, które pobudzają apetyt, lecz jest również dostosowana do małej szczęki psa. Oznacza to, że nawet najbardziej wybredne psy mogą otrzymać niezbędne składniki odżywcze, których potrzebują. Karma ROYAL CANIN® Mini Ageing 12+ jest dostępna również jako karma mokra: Kawałki w sosie. Ponieważ zmysł węchu może osłabić się u starszych psów, odpowiednia jest dieta mieszana złożona z suchej i bardziej pachnącej mokrej karmy, aby posiłki były smaczniejsze. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 39 zł |
Royal Canin, Karma dla psa, Mini Ageing +12, 1,5 kg.zachowanie witalności ochrona układu moczowego higiena jamy ustnej specjalnie opracowany krokiet zdrowa skóra i lśniąca sierść EmpikZłóż skargę | 51 zł |
ROYAL CANIN Mini Ageing + 12 1,5kg | 53 zł |
Seria Royal Canin Size Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 225 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 110 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 8. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 77 zł
sucha karma, 3.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 218 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 86 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 85 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 260 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 12. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 118 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.14 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso i podroby, oleje i tłuszcze, zboża, białka roślinne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Mini Ageing 12+
Ceny na Royal Canin Mini Ageing 12+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Ageing 12+ 0.8 kg | od 28 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Mini Ageing 12+ 1.5 kg | od 39 zł | 6 oferty | ||
Royal Canin Mini Ageing 12+ 3.5 kg | od 77 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 8. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, mąka kukurydziana, kukurydza, białko drobiowe, tłuszcze, pomidory, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, na serce, v sostave: mąka z kurczaka i indyka, pszenica, ryż, kukurydza, tłuszcz, jęczmień, owies, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, west highland white terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, białka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (65%), groszek (8%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 8. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, mąka, pszenica, błonnik, tłuszcze, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium