Корм для собак Royal Canin Mini Ageing 12+ 3.5 кг
Royal Canin Mini Ageing 12+ 3.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Ageing 12+ 3.5 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla dojrzałych psów Royal Canin Mini Aging 12+ 3,5 kg (3182550Utrzymanie zdrowia psów dojrzałych Tadieta ma na celu wspieranie zdrowia psów małych ras w okresie ich starzenia. Zawiera EPA... ще, DHA oraz kompleks przeciwutleniac Rozetka.plПоскаржитись | 92 zł |
ROYAL CANIN karma sucha dla psów małych ras +12rż 3,5 kg DARMOWA DOSTAWA +Sucha karma Royal Canin Mini Ageing +12 dla starszych psów małych ras:
✓ Wspiera zdrowie nerek starszego psa dzięki do... щеstosowanemu poziomowi fosforu.
✓ Zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego u psa dzięki starannie dobranym składnikom odżywczym, które wiążą wapń w ślinie psa.
✓ Wspiera zdrową skórę i lśniącą sierść dzięki niezbędnym kwasom tłuszczowym.
Royal Canin Mini Ageing +12 to kompletna karma dla starszych psów małych ras. Jest odpowiednia dla seniorów powyżej 12 roku życia i o wadze do 10 kg. Ta sucha karma wspiera psa w jego starszych latach i pomaga zapobiegać problemom związanym z wiekiem u Twojego małego psa.
Skład: ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, mączka kukurydziana, izolat białka roślinnego*, gluten kukurydziany, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa buraczana, minerały, olej rybny, włókno celulozowe, suszony pomidor (zawiera likopen), olej sojowy, fruktooligosach zoo24.plПоскаржитись | 96 zł |
Royal Canin Mini Ageing 12+ - 3,5 kgMałe psy z reguły żyją dłużej i dopiero w wieku 10–12 lat zaczynają być zaliczane do seniorów. To właśnie dla nich powstała k... щеarma sucha Royal Canin Mini Ageing 12+. Karma zawiera specjalną kompozycję składników odżywczych, które wspomagają pełne witalności czworonogi i pomagają złagodzić oznaki starzenia się. Specjalny kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 80 zł |
ROYAL CANIN SHN Mini Ageing 12+ 3,5 kgROYAL CANIN® Mini Ageing 12+ to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura, która zaspokaja i wspiera szczególne po... щеtrzeby Twojego małego psa w jesieni życia. Karma ta jest odpowiednia dla małych psów o wadze do 10 kg od 12. roku życia. Dzięki starannie dostosowanej zawartości kalorii krokiety te pokrywają zapotrzebowanie energetyczne starszych psów, a jednocześnie dbają o zdrową wagę. Zawierają również zbilansowaną kombinację składników odżywczych, które wspomagają zdrowe i silne kości. Receptura ta jest wzbogacona o niezbędne składniki odżywcze (w tym EPA, DHA i witaminy), dzięki czemu Twój pies pozostaje witalny i zdrowy nawet w starszym wieku. Karma ta zawiera nie tylko ekskluzywne aromaty, które pobudzają apetyt, lecz jest również dostosowana do małej szczęki psa. Oznacza to, że nawet najbardziej wybredne psy mogą otrzymać niezbędne składniki odżywcze, których potrzebują. Karma ROYAL CANIN® Mini Ageing 12+ jest dostępna również jako karma mokra: Kawałki w sosie. Ponieważ zmysł węchu może osłabić się u starszych psów, odpowiednia jest dieta mieszana złożona z suchej i bardziej pachnącej mokrej karmy, aby posiłki były smaczniejsze. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 77 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Mini Ageing +12 3,5kgBEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBez soi: NieBezglutenowe Akces-markt.plПоскаржитись | 106 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 230 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 156 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 253 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
вологий / консерви, паучи, 48 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 208 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 109 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Ageing 12+
Ціни на Royal Canin Mini Ageing 12+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Ageing 12+ 0.8 кг | від 28 zł | 5 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Ageing 12+ 1.5 кг | від 39 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Ageing 12+ 3.5 кг | від 77 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, риб'ячий жир, білки, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вест-хайленд-уайт-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: злаки, рис, протеїни, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, в составе: протеїни птиці, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, клітковина, тапіока, протеїни, овочі, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, пшениця, клітковина, жири, клас: суперпреміум