Корм для собак Royal Canin Mini Adult 8+ 4 кг
Royal Canin Mini Adult 8+ 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 221 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 259 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 36 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 221 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, кукурудзяне борошно, кукурудза, білок птиці, жири, помідори, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 4 кг, порода: гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Adult 8+
Ціни на Royal Canin Mini Adult 8+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Adult 8+ 0.8 кг | від 22 zł | 5 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult 8+ 2 кг | від 52 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult 8+ 4 кг | від 100 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Mini Adult 8+ 8 кг | від 162 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 95 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, клітковина, тапіока, протеїни, овочі, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, трави, фрукти, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум