Ціни на Royal Canin Mini Adult 8+ 2 кг
від 52 до 111 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 2; Вік: дорослі; літні; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Mini Adult 8 2 kg sucha karma dla psów | 111 zł |
Royal Canin Mini Adult 8+ 2kg | 97 zł |
Royal Canin Mini Adult 8+ karma sucha dla psów starszych od 8 do 12 roku żSucha karma dla starszych psów małych ras. Karma ROYAL CANIN® Mini Adult 8+ została opracowana dla psów ras małych... ще, o masie ciała do 10 kg, powyżej 8 roku życia. Receptura karmy jest odpowiedzią na potrzeby żywieniowe psów ras małych. Zawiera odpowiedni poziom składników pokarmowych sprzyjających utrzymaniu witalności psów, u których zauważalne są pierwsze oznaki starzenia. Niektóre psy ras małych charakteryzują się wybrednym apetytem. Dlatego karma ROYAL CANIN® Mini Adult 8+ zawiera unikalną kombinację naturalnych substancji aromatycznych. Karma charakteryzuje się najwyższą smakowitością i pobudza apetyt nawet bardzo wymagających psów! Psy ras małych zwykle mają wyższe zapotrzebowanie energetyczne, dlatego poziom energii w karmie został dostosowany do potrzeb tych psów, biorąc pod uwagę ich tryb życia psów i utrzymanie prawidłowej masy ciała. Zalety karmy ROYAL CANIN Mini Adult 8+ : Wsparcie witalności Najwyższa smakowitość Dostosowany poziom energii Miskakarmy.plПоскаржитись | 83 zł |
ROYAL CANIN SHN Mini Adult 8+ 2 kgKarma ROYAL CANIN® Mini Adult 8+ to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura dla psów od 8. roku życia,... щеktóra zaspokaja specyficzne potrzeby Twojego małego psa i wspiera go w starszym wieku. Karma ta jest odpowiednia dla psów o wadze do 10 kg. Dzięki starannie dostosowanej zawartości kalorii krokiety te pokrywają wysokie zapotrzebowanie energetyczne dorosłych psów, a jednocześnie dbają o zdrową wagę. Zawierają również zbilansowaną kombinację składników odżywczych, które wspomagają zdrowe i silne kości. Receptura ta jest wzbogacona o połączenie witamin i lekkostrawnych substancji odżywczych, które wspomagają optymalne wchłanianie i zapewniają witalność Twojego psa. Małe psy mogą być dość wybredne podczas jedzenia. Karma ta zawiera nie tylko ekskluzywne substancje smakowe, które pobudzają apetyt, lecz jest również dostosowana do małej szczęki psa. Oznacza to, że nawet najbardziej wybredne psy mogą otrzymać niezbędne składniki odżywcze, których potrzebują. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 52 zł |
ROYAL CANIN Mini Adult +8 2kg - sucha karma dla psaSpecyfikacja Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Smak karmy Kukurydza Zawiera witaminy Witamina D3... щеZawiera witaminy Witamina A Wiek zwierzęcia Dorosły Waga produktu 2 kg Zawartość witaminy A 22000 IU/kg Włókna surowe 1,5% Popiół surowy 4,9% Zawartość witaminy D3 1000 IU/kg Białko 27% Zawartość tłuszczu 16% Szerokość 200mm Długość 333mm Wysokość 109mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 91 zł |
Royal Canin SHN Mini Adult +8 2 kg | 63 zł |
Royal Canin Mini Adult +8 2kg - sucha karma dla psaAkces-markt.pl Поскаржитись | 65 zł |
Royal Canin Mini Adult 8+ - 2 kgW okresie przejściowym zamówienia mogą zawierać różną szatę graficzną oraz zmieniony skład. Gdy Twój mały pies zacz... щеyna się starzeć, to jeszcze nie oznacza, że jest stary. Zwłaszcza przedstawiciele małych ras pozostają wysoce aktywni i zachowują witalność. Karma Royal Canin Mini Adult 8+ posiada idealna wartość energetyczną i tym samym dostarcza do organizmu zwierzęcia odpowiednią dawkę energii, niezbędną do prowadzenia aktywnego trybu życia, i wspomaga psa w przypadku pojawienia się pierwszych oznak starzenia się. Specjalny kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 56 zł |
ROYAL CANIN Mini Adult 8+ 2 kg karma sucha dla psów starszych od 8 do 12 rZalety:• Wsparcie witalności• Najwyższa smakowitość• Dostosowany poziom energiiPrawidło Fera.plПоскаржитись | 63 zł |
Karma sucha dla psa ROYAL CANIN Mini Adult 8+, 2 kgRoyal Canin Mini Adult 8+ karma sucha dla psów dorosłych ras małych do 10 kg, od 8 do 12 roku Rozwiązanie żywieniow... щеe opracowane specjalnie dla psów dorosłych... EmpikПоскаржитись | 62 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!