Karm dla psów Royal Canin Mini Sterilised 4 kg (31850300R0)
Royal Canin Mini Sterilised 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Mini Sterilised 4 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Royal Canin CCN Mini Sterilised 3 kg (3182550894128)Skład: Kukurydza, dehydratyzowane białko drobiowe, pszenica, hydrolizowane białko zwierzęce, gluten kukurydziany, błonnik roś... więcejlinny, izolat białka roślinnego, tłuszcze zwierzęce, pulpa buraczana, drożdże i ich części, olej rybny, olej sojowy, łuski i nasiona marchwi, ekstrakt z nagietka (źródło luteiny). Dodatkowe informacje: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Rozetka.plZłóż skargę | 78 zł |
Royal Canin Mini Sterilised Care 3kg | 118 zł |
Royal Canin Mini Sterilised - sucha karma dla psa, rasy małe, sterylizowanRoyal Canin Mini Sterilised - sucha karma dla psów Royal Canin Mini Sterilised - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudziesi... więcejęciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Sterilised RC Mini Sterilised jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów po zabiegu sterylizacji. W związku z tym, specjalnie dobrane składniki wspomagają organizm w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dzięki obniżonej zawartości tłuszczu, receptura zawiera o 14% mniej kalorii w porównaniu do karmy bytowej (Mini Adult). Jednocześnie pozwala zachować dotychczasową objętość posiłku i zapewnia tym samym poczucie sytości. Dodatkowo wysoka zawartość białka pozwala chronić masę mięśniową. Ponadto dodatek L-karnityny sprzyja wykorzystaniu tłuszczu jako źródła energii. Formuła zawiera optymalną kombinację włókna pokarmowego. Dzięki temu wspomaga pasaż jelitowy i ułatwia trawienie. Receptura jest odpowiednia dla psów ras małych (masa ciała 1kg - 10kg). Dodatkowo karma jest dostępna również w formie mokrej, w postaci delikatnego pasztetu. Inne specjalistyczne produkty dla psów znajdziesz tutaj - Pies - Dieta Specjalna Główne cechy RC Mini Sterilised obniżona ilość kalorii obniżona zawartość tłuszczu specjalnie dobrana kombinacja włókna pokarmowego wysoka zawartość białka dodatek L-karnityny odpowiednia dla dorosłych psów ras małych. Zalety karmy RC Mini Sterilised wspomaga procesy trawienne pomaga utrzymać prawidłową masę ciała zapewnia uczucie sytości. Dostępne opakowania 3kg, 8kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 122 zł |
Royal Canin Mini Sterilised - 3 kgPo zabiegu kastracji metabolizm Twojego psa zwalnia i może się wydawać, że pies chętniej wybiera wylegiwanie się na kanapie n... więcejiż aktywne zabawy na zewnątrz. Mimo tego zwierzę zjada każdy posiłek posiłkami z ogromnym apetytem. Royal Canin Mini Sterilised to karma dopasowana specjalnie do potrzeb wykastrowanych psów małych ras (1–10 kg) w wieku od 10 miesiąca życia. Royal Canin Mini Sterilised w skrócie: Karma pełnoporcjowa saka wykastrowanych psów małych ras (1–10 kg) w wieku od 10 miesiąca życia Wysoka zawartość białek (30%): pomaga zachować istniejącą masę mięśniową i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska zawartość tłuszczów (13%): ułatwia utrzymanie idealnej wagi Wysokiej jakości składniki odżywcze: wspomagają witalność Twojego psa Z sycącym błonnikiem: zaspokajają głód, zmniejszają ilość podawanych przysmaków Obniżona kaloryczność: 14% mniej kalorii niż regularna karma, skuteczność zbadano i udowodniono naukowo w Royal Canin Odpowiednia wielkość krokietów Prezentowana karma dla wykastrowanych psów jest dostępna jako karma sucha w postaci krokietów oraz jako karma mokra w postaci pasztetu prosto z saszetki. Oba produkty można ze sobą łączyć. Krokiety poszczególnych wariantów karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb małych, średnich lub dużych psów. Więcej informacji na temat karmy mokrej znajdziesz, klikając poniższy link: Royal Canin Sterilised Zooplus.plZłóż skargę | 80 zł |
ROYAL CANIN Mini Sterilised 3 kgPo kastracji metabolizm psa spowalnia, a zwierzę chętniej wyleguje się na kanapie, zamiast szukać przygód na dworze. Mimo to... więcejmoże wciąż mieć duży apetyt. Karma Royal Canin® Sterilised Mini jest odpowiednia dla dorosłych psów kastrowanych o wadze do 10 kg. Zaspokaja głód dzięki wysokiej jakości substancjom odżywczym, które pomagają psu zachować formę i dodają energii. W jaki sposób karma Royal Canin Sterilised Mini pomaga wykastrowanym psom utrzymać idealną masę ciała? Karma Royal Canin® Sterilised Mini stanowi optymalne połączenie różnych rodzajów błonnika, zapewniającego regularne i zdrowe wypróżnianie. Ponadto karma daje psu poczucie sytości, aby jadł mniej przysmaków. Receptura zawiera mniej tłuszczu, aby pomóc w utrzymaniu zdrowej masy ciała izapobiec problemom zdrowotnym związanym z nadwagą. Karma Royal Canin® Sterilised Mini zawiera optymalne połączenie różnych rodzajów błonnika, który daje psu poczucie sytości oraz zapewnia optymalne trawienie i regularne, zdrowe wypróżnianie. Royal Canin® Sterilised Mini Sterilised Maxi ma udowodnione działanie zapobiegające przybieraniu na wadze. Zawiera o 14% mniej kalorii niż tradycyjne karmy dla dorosłych psów. Żywienie mieszane Royal Canin Sterilised: Nasz program żywieniowy Sterilised jest dostępny w dwóch wersjach: jako karma sucha oraz pyszna karma mokra w saszetkach. Oba warianty są idealne jako karma pełnoporcjowa, ale można je również ze sobą łączyć. Karmę mokrą i suchą można zestawiać w dowolnych proporcjach. Zalety w skrócie: Utrzymanie idealnej wagi Specjalnie dla wykastrowanych psów Zdrowe i zbilansowane żywienie Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 74 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 37 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 93 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, błonnik, miazga, minerały, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 216 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, mąka, tłuszcze, ryż, gluten, błonnik, sole, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, pszenica, tłuszcze, gluten, minerały, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, mąka, tłuszcze, ryż, gluten, błonnik, sole, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Mini Sterilised
Ceny na Royal Canin Mini Sterilised |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Sterilised 1 kg | od 32 zł | 14 oferty | ||
Royal Canin Mini Sterilised 4 kg | od 74 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Mini Sterilised 8 kg | od 173 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna