Ціни на Royal Canin Mini Sterilised 4 кг (31850300R0)
від 74 до 122 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 4; Вік: молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; стерилізованим; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Royal Canin CCN Mini Sterilised 3 kg (3182550894128)Skład: Kukurydza, dehydratyzowane białko drobiowe, pszenica, hydrolizowane białko zwierzęce, gluten kukurydziany, b... щеłonnik roślinny, izolat białka roślinnego, tłuszcze zwierzęce, pulpa buraczana, drożdże i ich części, olej rybny, olej sojowy, łuski i nasiona marchwi, ekstrakt z nagietka (źródło luteiny). Dodatkowe informacje: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Rozetka.plПоскаржитись | 78 zł |
Royal Canin Mini Sterilised Care 3kg | 118 zł |
Royal Canin Mini Sterilised - sucha karma dla psa, rasy małe, sterylizowanRoyal Canin Mini Sterilised - sucha karma dla psów Royal Canin Mini Sterilised - produkt od Royal Canin. Marka od k... щеilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Sterilised RC Mini Sterilised jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów po zabiegu sterylizacji. W związku z tym, specjalnie dobrane składniki wspomagają organizm w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dzięki obniżonej zawartości tłuszczu, receptura zawiera o 14% mniej kalorii w porównaniu do karmy bytowej (Mini Adult). Jednocześnie pozwala zachować dotychczasową objętość posiłku i zapewnia tym samym poczucie sytości. Dodatkowo wysoka zawartość białka pozwala chronić masę mięśniową. Ponadto dodatek L-karnityny sprzyja wykorzystaniu tłuszczu jako źródła energii. Formuła zawiera optymalną kombinację włókna pokarmowego. Dzięki temu wspomaga pasaż jelitowy i ułatwia trawienie. Receptura jest odpowiednia dla psów ras małych (masa ciała 1kg - 10kg). Dodatkowo karma jest dostępna również w formie mokrej, w postaci delikatnego pasztetu. Inne specjalistyczne produkty dla psów znajdziesz tutaj - Pies - Dieta Specjalna Główne cechy RC Mini Sterilised obniżona ilość kalorii obniżona zawartość tłuszczu specjalnie dobrana kombinacja włókna pokarmowego wysoka zawartość białka dodatek L-karnityny odpowiednia dla dorosłych psów ras małych. Zalety karmy RC Mini Sterilised wspomaga procesy trawienne pomaga utrzymać prawidłową masę ciała zapewnia uczucie sytości. Dostępne opakowania 3kg, 8kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 122 zł |
Royal Canin Mini Sterilised - 3 kgPo zabiegu kastracji metabolizm Twojego psa zwalnia i może się wydawać, że pies chętniej wybiera wylegiwanie się na... щеkanapie niż aktywne zabawy na zewnątrz. Mimo tego zwierzę zjada każdy posiłek posiłkami z ogromnym apetytem. Royal Canin Mini Sterilised to karma dopasowana specjalnie do potrzeb wykastrowanych psów małych ras (1–10 kg) w wieku od 10 miesiąca życia. Royal Canin Mini Sterilised w skrócie: Karma pełnoporcjowa saka wykastrowanych psów małych ras (1–10 kg) w wieku od 10 miesiąca życia Wysoka zawartość białek (30%): pomaga zachować istniejącą masę mięśniową i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska zawartość tłuszczów (13%): ułatwia utrzymanie idealnej wagi Wysokiej jakości składniki odżywcze: wspomagają witalność Twojego psa Z sycącym błonnikiem: zaspokajają głód, zmniejszają ilość podawanych przysmaków Obniżona kaloryczność: 14% mniej kalorii niż regularna karma, skuteczność zbadano i udowodniono naukowo w Royal Canin Odpowiednia wielkość krokietów Prezentowana karma dla wykastrowanych psów jest dostępna jako karma sucha w postaci krokietów oraz jako karma mokra w postaci pasztetu prosto z saszetki. Oba produkty można ze sobą łączyć. Krokiety poszczególnych wariantów karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb małych, średnich lub dużych psów. Więcej informacji na temat karmy mokrej znajdziesz, klikając poniższy link: Royal Canin Sterilised Zooplus.plПоскаржитись | 80 zł |
ROYAL CANIN Mini Sterilised 3 kgPo kastracji metabolizm psa spowalnia, a zwierzę chętniej wyleguje się na kanapie, zamiast szukać przygód na dworze... ще. Mimo to może wciąż mieć duży apetyt. Karma Royal Canin® Sterilised Mini jest odpowiednia dla dorosłych psów kastrowanych o wadze do 10 kg. Zaspokaja głód dzięki wysokiej jakości substancjom odżywczym, które pomagają psu zachować formę i dodają energii. W jaki sposób karma Royal Canin Sterilised Mini pomaga wykastrowanym psom utrzymać idealną masę ciała? Karma Royal Canin® Sterilised Mini stanowi optymalne połączenie różnych rodzajów błonnika, zapewniającego regularne i zdrowe wypróżnianie. Ponadto karma daje psu poczucie sytości, aby jadł mniej przysmaków. Receptura zawiera mniej tłuszczu, aby pomóc w utrzymaniu zdrowej masy ciała izapobiec problemom zdrowotnym związanym z nadwagą. Karma Royal Canin® Sterilised Mini zawiera optymalne połączenie różnych rodzajów błonnika, który daje psu poczucie sytości oraz zapewnia optymalne trawienie i regularne, zdrowe wypróżnianie. Royal Canin® Sterilised Mini Sterilised Maxi ma udowodnione działanie zapobiegające przybieraniu na wadze. Zawiera o 14% mniej kalorii niż tradycyjne karmy dla dorosłych psów. Żywienie mieszane Royal Canin Sterilised: Nasz program żywieniowy Sterilised jest dostępny w dwóch wersjach: jako karma sucha oraz pyszna karma mokra w saszetkach. Oba warianty są idealne jako karma pełnoporcjowa, ale można je również ze sobą łączyć. Karmę mokrą i suchą można zestawiać w dowolnych proporcjach. Zalety w skrócie: Utrzymanie idealnej wagi Specjalnie dla wykastrowanych psów Zdrowe i zbilansowane żywienie Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 74 zł |
Royal Canin Royal Canin Care nutrition mini sterilised - karma sucha dla pWzmacnia uczucie sytości Wspomaga prawidłowy pasaż jelitowy Po zabiegu sterylizacji metabolizm Twojego psa spowalni... щеa, i może się wydawać, że pies chętniej wybiera wylegiwanie się na kanapie niż aktywne zabawy, a pomimo tego nadal odczuwa napady głodu pomiędzy posiłkami. ROYAL CANIN® Sterilised Mini... Bee.plПоскаржитись | 99 zł |
Royal Canin Royal Canin Mini Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ra | 81 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras małych
ROYAL CANIN CCN Mini Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras małych, sterylizowanych Fera.plПоскаржитись | 92 zł |
Royal Canin Care Nutrition Mini Sterilised - Karma Sucha Pies Sterylizowan | 90 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!