Ціни на Royal Canin Mini Sterilised 8 кг
від 173 до 395 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 8; Вік: молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; стерилізованим; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla sterylizowanych psów Royal Canin Mini 8 kg (3182550807074)Skład: Kukurydza, białko drobiowe (suszone), pszenica, gluten kukurydziany, izolat białka roślinnego*, lignoceluloz... щеa, tłuszcz zwierzęcy, białko zwierzęce (hydrolizowane) Rozetka.plПоскаржитись | 210 zł |
Royal Canin Mini Sterilised 8 kgPo neutralizacji metabolizm twojego psa zwalnia i mo?e wole? le?e? na kanapie ni? wyrusza? na przygody, nawet je?li... щеnadal jest g?odny. Nadaje si? dla doros?ych psów po zabiegu sterylizacji o wadze do 10 kg. ROYAL CANIN® Sterilised Mini zaspokaja g?ód twojego psa wysokiej jako?ci sk?adnikami od?ywczymi, zrównowa?onymi tak, aby utrzyma? go szczup?ym i aktywnym. ROYAL CANIN® Sterilised Mini zawiera optymaln? kombinacj? w?ókien wspieraj?cych regularne i zdrowe wypró?nienia. Ponadto jedzenie pomaga twemu psu czu? si? sytym i ogranicza przysmaki. To jedzenie jest specjalnie opracowane z mniejsz? ilo?ci? t?uszczu, aby pomóc twojemu psu unikn?? powik?a? zdrowotnych zwi?zanych ze wzrostem masy cia?a - co ostatecznie pomaga mu pozosta? lekkim na nogach. Dodatkowo ROYAL CANIN® Sterilised Mini zawiera optymaln? kombinacj? w?ókien, które pomagaj? twemu psu czu? si? sytym oraz wspieraj? regularne i zdrowe wypró?nienia oraz chroni? trawienie.Nie bierz naszego s?owa za pewnik - ROYAL CANIN® Sterilised Mini zosta?o przetestowane naukowo i udowodniono, ?e zawiera 14% mniej kalorii ni? zwyk?e jedzenie dla doros?ych psów. To oznacza, ?e wyniki ROYAL CANIN® Sterilised Mini s? udowodnionym sukcesem. Nasz program ?ywieniowy Sterilised oferuje dwa sk?adniki: chrupi?ce granulki i pyszne pasztety w saszetkach, oba s? kompletnie od?ywcze i razem stanowi? idealny posi?ek. Dlaczego nie spróbowa? pasztetu jako smacznej dodatki do granulek? Proshop.plПоскаржитись | 282 zł |
Royal Canin Royal Canin Care nutrition mini sterilised - karma sucha dla pROYAL CANIN CCN Mini Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras małych, sterylizowanych Wzmacnia uczucie sytośc... щеi Po zabiegu sterylizacji metabolizm Twojego psa spowalnia, i może się wydawać, że pies chętniej wybiera wylegiwanie się na kanapie niż aktywne zabawy, a pomimo tego nadal odczuwa... Bee.plПоскаржитись | 221 zł |
Royal Canin Mini Sterilised - sucha karma dla psa, rasy małe, sterylizowanRoyal Canin Mini Sterilised - sucha karma dla psów Royal Canin Mini Sterilised - produkt od Royal Canin. Marka od k... щеilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Sterilised RC Mini Sterilised jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów po zabiegu sterylizacji. W związku z tym, specjalnie dobrane składniki wspomagają organizm w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dzięki obniżonej zawartości tłuszczu, receptura zawiera o 14% mniej kalorii w porównaniu do karmy bytowej (Mini Adult). Jednocześnie pozwala zachować dotychczasową objętość posiłku i zapewnia tym samym poczucie sytości. Dodatkowo wysoka zawartość białka pozwala chronić masę mięśniową. Ponadto dodatek L-karnityny sprzyja wykorzystaniu tłuszczu jako źródła energii. Formuła zawiera optymalną kombinację włókna pokarmowego. Dzięki temu wspomaga pasaż jelitowy i ułatwia trawienie. Receptura jest odpowiednia dla psów ras małych (masa ciała 1kg - 10kg). Dodatkowo karma jest dostępna również w formie mokrej, w postaci delikatnego pasztetu. Inne specjalistyczne produkty dla psów znajdziesz tutaj - Pies - Dieta Specjalna Główne cechy RC Mini Sterilised obniżona ilość kalorii obniżona zawartość tłuszczu specjalnie dobrana kombinacja włókna pokarmowego wysoka zawartość białka dodatek L-karnityny odpowiednia dla dorosłych psów ras małych. Zalety karmy RC Mini Sterilised wspomaga procesy trawienne pomaga utrzymać prawidłową masę ciała zapewnia uczucie sytości. Dostępne opakowania 3kg, 8kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 310 zł |
Royal Canin Mini Sterilised - 8 kgPo zabiegu kastracji metabolizm Twojego psa zwalnia i może się wydawać, że pies chętniej wybiera wylegiwanie się na... щеkanapie niż aktywne zabawy na zewnątrz. Mimo tego zwierzę zjada każdy posiłek posiłkami z ogromnym apetytem. Royal Canin Mini Sterilised to karma dopasowana specjalnie do potrzeb wykastrowanych psów małych ras (1–10 kg) w wieku od 10 miesiąca życia. Royal Canin Mini Sterilised w skrócie: Karma pełnoporcjowa saka wykastrowanych psów małych ras (1–10 kg) w wieku od 10 miesiąca życia Wysoka zawartość białek (30%): pomaga zachować istniejącą masę mięśniową i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska zawartość tłuszczów (13%): ułatwia utrzymanie idealnej wagi Wysokiej jakości składniki odżywcze: wspomagają witalność Twojego psa Z sycącym błonnikiem: zaspokajają głód, zmniejszają ilość podawanych przysmaków Obniżona kaloryczność: 14% mniej kalorii niż regularna karma, skuteczność zbadano i udowodniono naukowo w Royal Canin Odpowiednia wielkość krokietów Prezentowana karma dla wykastrowanych psów jest dostępna jako karma sucha w postaci krokietów oraz jako karma mokra w postaci pasztetu prosto z saszetki. Oba produkty można ze sobą łączyć. Krokiety poszczególnych wariantów karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb małych, średnich lub dużych psów. Więcej informacji na temat karmy mokrej znajdziesz, klikając poniższy link: Royal Canin Sterilised Zooplus.plПоскаржитись | 205 zł |
ROYAL CANIN Mini Sterilised 8 kgPo kastracji metabolizm psa spowalnia, a zwierzę chętniej wyleguje się na kanapie, zamiast szukać przygód na dworze... ще. Mimo to może wciąż mieć duży apetyt. Karma Royal Canin® Sterilised Mini jest odpowiednia dla dorosłych psów kastrowanych o wadze do 10 kg. Zaspokaja głód dzięki wysokiej jakości substancjom odżywczym, które pomagają psu zachować formę i dodają energii. W jaki sposób karma Royal Canin Sterilised Mini pomaga wykastrowanym psom utrzymać idealną masę ciała? Karma Royal Canin® Sterilised Mini stanowi optymalne połączenie różnych rodzajów błonnika, zapewniającego regularne i zdrowe wypróżnianie. Ponadto karma daje psu poczucie sytości, aby jadł mniej przysmaków. Receptura zawiera mniej tłuszczu, aby pomóc w utrzymaniu zdrowej masy ciała izapobiec problemom zdrowotnym związanym z nadwagą. Karma Royal Canin® Sterilised Mini zawiera optymalne połączenie różnych rodzajów błonnika, który daje psu poczucie sytości oraz zapewnia optymalne trawienie i regularne, zdrowe wypróżnianie. Royal Canin® Sterilised Mini Sterilised Maxi ma udowodnione działanie zapobiegające przybieraniu na wadze. Zawiera o 14% mniej kalorii niż tradycyjne karmy dla dorosłych psów. Żywienie mieszane Royal Canin Sterilised: Nasz program żywieniowy Sterilised jest dostępny w dwóch wersjach: jako karma sucha oraz pyszna karma mokra w saszetkach. Oba warianty są idealne jako karma pełnoporcjowa, ale można je również ze sobą łączyć. Karmę mokrą i suchą można zestawiać w dowolnych proporcjach. Zalety w skrócie: Utrzymanie idealnej wagi Specjalnie dla wykastrowanych psów Zdrowe i zbilansowane żywienie Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 173 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN CCN MINI STERILISED - sucha karma dla psa dorosłegBiałko: 30%Dodatki do żywności dla zwierząt domowych: Dodatki żywieniowe: Witamina A: 20500 IU, Witamina D3: 900 IU... ще, E1 (Żelazo): 40 mg, E2 (jod): 4 mg, E4 (miedź): 12 mg, E5 (mangan): 52 mg, E6 (cynk): 154 mg, E8 (selen): 0,07 mg, L-karnityna: 200 mg - Dodatki technologiczne: klinoptylolit pochodzenia osadowego: 5 g - Konserwanty - Przeciwutleniac Akces-markt.plПоскаржитись | 235 zł |
Royal Canin SHN Mini Sterilised 8 kg | 265 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras małych
ROYAL CANIN CCN Mini Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras małych, sterylizowanych Fera.plПоскаржитись | 217 zł |
Royal Canin Care Nutrition Mini Sterilised - Karma Sucha Pies Sterylizowan | 199 zł |
Royal Canin Mini Sterilised - 8 kgPo zabiegu kastracji metabolizm Twojego psa zwalnia i może się wydawać, że pies chętniej wybiera wylegiwanie się na... щеkanapie niż aktywne zabawy na zewnątrz. Mimo tego zwierzę zjada każdy posiłek posiłkami z ogromnym apetytem. Royal Canin Mini Sterilised to karma dopasowana specjalnie do potrzeb wykastrowanych psów małych ras (1–10 kg) w wieku od 10 miesiąca życia. Royal Canin Mini Sterilised w skrócie: Karma pełnoporcjowa saka wykastrowanych psów małych ras (1–10 kg) w wieku od 10 miesiąca życia Wysoka zawartość białek (30%): pomaga zachować istniejącą masę mięśniową i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska zawartość tłuszczów (13%): ułatwia Bitiba.plПоскаржитись | 197 zł |
Royal canin Royal Canin Mini Sterilised - 8kgSpecjalna karma od Royal Canin dla wykastrowanych psów małych ras (1 - 10 kg). Zredukowana zawartość tłuszczu i zwi... щеększona ilość białek dla wsparcia idealnej masy. Zawiera L-karnitynę. Royal Canin jest kompletną karmą, która zawiera wyjątkową dietetyczną koncepcję dla zaspokojenia specyficznych wymagań wykastrowanych psów. Psy te z powodu hormonalnych zmian mają skłonności do nadwagi i potrzebują odpowiedni pokarm, które dostarczy im wszystkie ważne witaminy i składniki odżywcze. Po kastracji większość psów ma zwiększony apetyt a równocześnie zmniejszone zapotrzebowanie energetyczne. Psy te mają skłonność do otyłości, która może zagrozić ich zdrowiu. Karma Royal Canin Mini Adult Sterilised może pozytywnie wpływać na zachowanie idealnej masy. Granulki Royal Canin Sterilised mają zwiększony udział białek i zredukowaną ilość tłuszczy. Dodatek L-karnityny może optymalnie wpłynąć na spalanie tłuszczy. Wyjątkowa receptura karmy Royal Canin Sterilised wspiera uczucie nasycenia i zmniejsza uczucie głodu w czasie między... Petkarma.plПоскаржитись | 204 zł |
Royal Canin Mini Sterilised - 2 x 8 kgPo zabiegu kastracji metabolizm Twojego psa zwalnia i może się wydawać, że pies chętniej wybiera wylegiwanie się na... щеkanapie niż aktywne zabawy na zewnątrz. Mimo tego zwierzę zjada każdy posiłek posiłkami z ogromnym apetytem. Royal Canin Mini Sterilised to karma dopasowana specjalnie do potrzeb wykastrowanych psów małych ras (1–10 kg) w wieku od 10 miesiąca życia. Royal Canin Mini Sterilised w skrócie: Karma pełnoporcjowa saka wykastrowanych psów małych ras (1–10 kg) w wieku od 10 miesiąca życia Wysoka zawartość białek (30%): pomaga zachować istniejącą masę mięśniową i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska zawartość tłuszczów (13%): ułatwia utrzymanie idealnej wagi Wysokiej jakości składniki odżywcze: wspomagają witalność Twojego psa Z sycącym błonnikiem: zaspokajają głód, zmniejszają ilość podawanych przysmaków Obniżona kaloryczność: 14% mniej kalorii niż regularna karma, skuteczność zbadano i udowodniono naukowo w Royal Canin Odpowiednia wielkość krokietów Prezentowana karma dla wykastrowanych psów jest dostępna jako karma sucha w postaci krokietów oraz jako karma mokra w postaci pasztetu prosto z saszetki. Oba produkty można ze sobą łączyć. Krokiety poszczególnych wariantów karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb małych, średnich lub dużych psów. Więcej informacji na temat karmy mokrej znajdziesz, klikając poniższy link: Royal Canin Sterilised Zooplus.plПоскаржитись | 395 zł |
Dwupak Royal Canin CARE Nutrition - CCN Sterilised Mini, 2 x 8 kgRoyal Canin CARE Nutrition to linia opracowana przez firmę Royal Canin, wspomagająca psy, u których często występuj... щеą różnego rodzaju wrażliwości, np. ze strony układu pokarmowego, skóry i sierści, stawów, uzębienia i układu moczowego, a także psy z tendencją do nadwagi i po zabiegu kastracji. Linia Canine Care Nutrition obejmuje zbilansowane i kompletne karmy suche i mokre, które można ze sobą łączyć. Jednym słowem, to receptury stworzone na miarę potrzeb Twojego wrażliwego psa, pomagające mu osiągnąć stan dobrego samopoczucia i prawidłową kondycję. Kup teraz karmę Royal Canin CARE Nutrition w dwupaku! Uwaga! Oferta dotyczy jedynie produktu o numerze 778533. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: Royal Canin CARE Nutrition Czy znasz już gwarancję satysfakcji Royal Canin? Widoczne efekty po miesiącu lub zwrot pieniędzy! Sprawdź! Zooplus.plПоскаржитись | 395 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN CCN Mini Sterilised 8kg + niespodzianka dla psa GR | 230 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!