Ціни на Royal Canin Mini Sterilised 1 кг
від 32 до 95 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 1; Вік: молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; стерилізованим; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów ROYAL CANIN Mini Sterilised - sucha karma dla psów doROYAL CANIN Mini Adult Sterilised – karma dla psów małych ras (od 1 do 10 kg), z podwyższoną zawartością białka i w... щеłaściwą ilością tłuszczu, zawiera cenną L-karnitynę. ROYAL CANIN Mini Adult Sterilised to główna karma dla psów po sterylizacji, której skład został dostosowany do zaspokojenia potrzeb żywieniowych. Ponieważ u psów po sterylizacji dochodzi do zmiany poziomu hormonów w organizmie, potrzebują one karmy dostarczającej niezbędnych składników odżywczych i witamin. To zazwyczaj prowadzi do wzrostu apetytu przy zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię. Niestety, często skutkuje to nadmierną wagą, co może wpłynąć na zdrowie twojego pupila. ROYAL CANIN Mini Adult Sterilised ułatwia utrzymanie lub osiągnięcie odpowiedniej wagi psa. Sucha karma ROYAL CANIN Mini Adult Sterilised dla psów z podwyższoną zawartością białka i obniżoną zawartością tłuszczu. L-karnityna zawarta w karmie wspiera spalanie tłuszczu, optymalizując tym samym żywienie. Specjalna formuła ROYAL CANIN Mini Adult Ster... Rozetka.plПоскаржитись | 32 zł |
Royal Canin Mini Sterilised Care 1kg | 74 zł |
ROYAL CANIN Mini Sterilised 1 kgPo kastracji metabolizm psa spowalnia, a zwierzę chętniej wyleguje się na kanapie, zamiast szukać przygód na dworze... ще. Mimo to może wciąż mieć duży apetyt. Karma Royal Canin® Sterilised Mini jest odpowiednia dla dorosłych psów kastrowanych o wadze do 10 kg. Zaspokaja głód dzięki wysokiej jakości substancjom odżywczym, które pomagają psu zachować formę i dodają energii. W jaki sposób karma Royal Canin Sterilised Mini pomaga wykastrowanym psom utrzymać idealną masę ciała? Karma Royal Canin® Sterilised Mini stanowi optymalne połączenie różnych rodzajów błonnika, zapewniającego regularne i zdrowe wypróżnianie. Ponadto karma daje psu poczucie sytości, aby jadł mniej przysmaków. Receptura zawiera mniej tłuszczu, aby pomóc w utrzymaniu zdrowej masy ciała izapobiec problemom zdrowotnym związanym z nadwagą. Karma Royal Canin® Sterilised Mini zawiera optymalne połączenie różnych rodzajów błonnika, który daje psu poczucie sytości oraz zapewnia optymalne trawienie i regularne, zdrowe wypróżnianie. Royal Canin® Sterilised Mini Sterilised Maxi ma udowodnione działanie zapobiegające przybieraniu na wadze. Zawiera o 14% mniej kalorii niż tradycyjne karmy dla dorosłych psów. Żywienie mieszane Royal Canin Sterilised: Nasz program żywieniowy Sterilised jest dostępny w dwóch wersjach: jako karma sucha oraz pyszna karma mokra w saszetkach. Oba warianty są idealne jako karma pełnoporcjowa, ale można je również ze sobą łączyć. Karmę mokrą i suchą można zestawiać w dowolnych proporcjach. Zalety w skrócie: Utrzymanie idealnej wagi Specjalnie dla wykastrowanych psów Zdrowe i zbilansowane żywienie Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 43 zł |
ROYAL CANIN Mini Sterilised - sucha karma dla psów dorosłych, ras małych,Specyfikacja Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina D3 Wielkość psa Mini (5 - 10 k... щеg) Wielkość psa XS ( ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 68 zł |
Royal Canin Mini Sterilised - sucha karma dla psa - 1kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 44 zł |
Royal Canin Royal Canin Mini Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ra | 39 zł |
Royal canin Royal Canin Mini Sterilised - 3kgSpecjalna karma od Royal Canin dla wykastrowanych psów małych ras (1 - 10 kg). Zredukowana zawartość tłuszczu i zwi... щеększona ilość białek dla wsparcia idealnej masy. Zawiera L-karnitynę. Royal Canin jest kompletną karmą, która zawiera wyjątkową dietetyczną koncepcję dla zaspokojenia specyficznych wymagań wykastrowanych psów. Psy te z powodu hormonalnych zmian mają skłonności do nadwagi i potrzebują odpowiedni pokarm, które dostarczy im wszystkie ważne witaminy i składniki odżywcze. Po kastracji większość psów ma zwiększony apetyt a równocześnie zmniejszone zapotrzebowanie energetyczne. Psy te mają skłonność do otyłości, która może zagrozić ich zdrowiu. Karma Royal Canin Mini Adult Sterilised może pozytywnie wpływać na zachowanie idealnej masy. Granulki Royal Canin Sterilised mają zwiększony udział białek i zredukowaną ilość tłuszczy. Dodatek L-karnityny może optymalnie wpłynąć na spalanie tłuszczy. Wyjątkowa receptura karmy Royal Canin Sterilised wspiera uczucie nasycenia i zmniejsza uczucie głodu w czasie między... Petkarma.plПоскаржитись | 95 zł |
Royal Canin Mini Steril Adult 1kg.Royal Canin Mini Steril Adult 1kg.
Pełnoporc Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 55 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras małych
ROYAL CANIN CCN Mini Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras małych, sterylizowanych Fera.plПоскаржитись | 41 zł |
Karma sucha dla psów dorosłych ROYAL CANIN CCN Mini Sterilised, 1 kgRoyal Canin Sterilised Mini to karma odpowiednia dla psów po sterylizacji, o masie ciała do 10 kg, która zawiera sk... щеładniki o wysokiej jakości oraz wspomaga u... EmpikПоскаржитись | 39 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!