Корм для собак Royal Canin Medium Digestive Care 3 кг
Royal Canin Medium Digestive Care 3 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Medium Digestive Care 3 кг
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Royal Canin Medium Digestive Care średnich ras z wrażSucha karma dla dorosłych psów średnich ras o masie ciała powyżej 10 kg z wrażliwym układem pokarmowym. Utrzymuje optymalny p... щеoziom mikroflory jelitowej i zapewnia zdrowy pasaż pokarmowy. Wspomaga powstawanie kału i zapobiega niestrawności. Dobrze się wchłania i pomaga utrzymać apetyt. Ma wystarczającą wartość energetyczną do aktywnego życia psa. Bezpieczny dla układu moczowego. Rozetka.plПоскаржитись | 90 zł |
Royal Canin Medium Digestive Care 3kg | 130 zł |
Royal Canin Medium Digestive Care karma sucha dla psów dorosłych, ras średSucha karma dla psów ras średnich o wrażliwym przewodzie pokarmowym. Karma ROYAL CANIN® Digestive Care Medium jest odpowiedni... щеa dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym, których masa ciała wynosi między 11 a 25 kg. Receptura tej specjalnie opracowanej diety z aktywnymi składnikami pokarmowymi zawiera zestaw prebiotyków sprzyjający prawidłowej florze bakteryjnej jelit. Prebiotyki są składnikami pokarmowymi koniecznymi do odżywienia mikroflory jelitowej, co odgrywa ważną rolę w utrzymaniu zdrowia całego przewodu pokarmowego. W firma Royal Canin wykorzystywane są tylko białka najwyższej jakości, dostosowane do szczególnych potrzeb danego psa. Dzięki regularnym, rygorystycznym kontrolom jakości, składniki pokarmowe zastosowane w recepturze są znacznie lepiej podatne na trawienie. Ponadto, ROYAL CANIN® Digestive Care Medium zawiera optymalne zestawienie włókna rozpuszczalnego i nierozpuszczaln Miskakarmy.plПоскаржитись | 116 zł |
Royal Canin Medium Digestive Care - 3 kgNiestrawność to bardzo nieprzyjemna dolegliwość – także dla Twojego psa. Zdrowy układ pokarmowy nie tylko przyczynia się do l... щеepszego samopoczucia Twojego pupila, lecz także oznacza, że zwierzę przyswaja możliwie największą ilość składników odżywczych przyjmowanych razem z pokarmem. To istotnie wpływa na dobre samopoczucie Twojego czworonoga. Karma Royal Canin Medium Digestive Care jest przeznaczona dla psów o masie ciała między 11 a 25 kg i została opracowana specjalnie z myślą o psach wykazujących tendencje do nadwrażliwości układu pokarmowego. Royal Canin Medium Digestive Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla średnich (11–25 kg), dorosłych psów (od 12 miesiąca życia) o wrażliwym układzie trawiennym Wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 78 zł |
ROYAL CANIN Digestive Care Medium 3 kgDolegliwości trawienne są zawsze nieprzyjemne, także dla psów. Zdrowy układ pokarmowy — oprócz lepszego samopoczucia — oznacz... щеa także optymalne przyswajanie substancji odżywczych, które pies przyjmuje wraz z karmą. To znacznie podnosi jakość życia czworonoga. Karma Royal Canin Digestive Care Medium jest odpowiednia dla psów o wadze od 11 do 25 kg i jest opracowana specjalnie dla psów ze skłonnością do problemów trawiennych. W jaki sposób karma Royal Canin Digestive Care wspomaga trawienie? Receptura z aktywnymi składnikami odżywczymi zawiera szereg prebiotyków, które mogą przyczynić się do utrzymania zdrowej flory jelitowej. Prebiotyki to substancje odżywcze, które pomagają w rozwoju pożytecznych bakterii jelitowych w układzie trawiennym psa. Bakterie te odgrywają ważną rolę w utrzymaniu zdrowia, zwłaszcza układu pokarmowego. Kolejnym ważnym czynnikiem przyczyniającym się do zdrowia jelit u psów są wyselekcjonowan Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 69 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 53 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: стерилізованим, для зубів, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 210 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясні, тваринні та рослинні похідні, злаки, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 207 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінка птиці, овочі, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, Зернові, олії, жири, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Medium Digestive Care
Ціни на Royal Canin Medium Digestive Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Digestive Care 3 кг | від 69 zł | 12 пропозицій | ||
Royal Canin Medium Digestive Care 12 кг | від 209 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 115 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум