Корм для собак Royal Canin Mini Relax Care 8 кг
Royal Canin Mini Relax Care 8 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Relax Care 8 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN Mni Relax Care karma sucha dla dorosłych psów 8kg DARMOWA DOSTROYAL CANIN Mni Relax Care Pełnoporcj zoo24.plПоскаржитись | 200 zł |
Royal Canin Mini Relax Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych, naSucha karma dla psów ras małych pomagająca redukować stres. Karma ROYAL CANIN® Relax Care Mini odpowiednia dla psów dorosłych... щеo masie ciała do 10 kg, zawiera wysokiej jakości składniki pokarmowe, które pomogą twojemu psu łatwiej przystosować się do zmian. W badaniach naukowych zidentyfikowano aktywną cząsteczkę białka, którego działanie daje efekt uspokajający. Ten wysokiej jakości składnik pokarmowy naturalnego pochodzenia został w przyswajalnej formie wprowadzony do receptury karmy. Podczas produkcji regularnie prowadzone są dokładne kontrole formy, ilości i jakości tego ważnego dodatku. Wszystkie karmy Royal Canin są pełnoporcjowe, co oznacza, że w 100% pokrywają zapotrzebowanie organizmu na wysokiej jakości białka, tłuszcze, włókno, witaminy i składniki mineralne, potrzebne dla zdrowia i dobrego samopoczucia twojego psa. Program żywienia Relax Care obejmuje dwa produkty. Zarówno chrupiące krokiety, jak i delikatny pasztet są optymalnie zbilansowane i kompletne, stanowiąc wspaniałe zestawienie. Podaj psu delikatny pasztet w połączeniu ze smakowitymi krokietami! Miskakarmy.plПоскаржитись | 310 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Relax Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małychŁatwiejsza adaptacja do zmian
Twój pies może odczuwać silny stres przy każdej zmianie codziennych rytuałów. Wydarzenia, tak... щеie jak przeprowadzka, długa podroż samochodem, czy pojawienie się dziecka w rodzinie mogą go niepokoić. Dobierz dietę psa tak, by pomóc mu odzyskać równowagę i znów być sobą.
Karma ROYAL CANIN® Relax Care Mini odpowiednia dla psów dorosłych o masie ciała do 10 kg, zawiera wysokiej jakości składniki pokarmowe, które pomogą twojemu psu łatwiej przystosować się do zmian.
W badaniach naukowych zidentyfikowano aktywną cząsteczkę białka, którego działanie daje efekt uspokajający. Ten wysokiej jakości składnik pokarmowy naturalnego pochodzenia został w przyswajalnej formie wprowadzony do receptury karmy. Podczas produkcji regularnie prowadzone są dokładne kontrole formy, ilości i jakości tego ważnego dodatku.
Wszyst Fera.plПоскаржитись | 215 zł |
Karma sucha dla psa ROYAL CANIN Mini Relax Care, 8 kgRoyal Canin Mini Relax Care karma sucha dla psów dorosłych ras małych do 10 kg Dla psów narażonych na zmienne warunki otoczen... щеia. Łatwiejsza adaptacja do zmia... EmpikПоскаржитись | 180 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Relax Care 8kg karma sucha dla psów dorosłych, ras ma | 234 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Relax Care 8kg + niespodzianka dla psa GRATIS! | 234 zł |
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 36 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 360 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 52 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, мінерали, джерела вуглеводів, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: кукурудза, м'ясо свійської птиці, пшениця, клейковина, білок, жир, дріжджі, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Relax Care
Ціни на Royal Canin Mini Relax Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Relax Care 1 кг | від 41 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Mini Relax Care 3 кг | від 74 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin Mini Relax Care 8 кг | від 180 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 179 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 237 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для серця, для кісток, в составе: кукурудза, курка, індичка, крупа, ячмінь, сорго, жир, жом буряків, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 166 zł
сухий корм, 11.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, яйця, ягоди, клас: суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 168 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум