Karm dla psów Royal Canin Poodle Adult 1.5 kg (687015)
Zdjęcia 6 |
Royal Canin Poodle Adult 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Poodle Adult 1.5 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Pudel 15 kg | 89 zł |
Royal Canin Poodle Adult 1.5 kgROYAL CANIN® Poodle Adult dry food is specially formulated with all your dog's nutritional needs in mind. Poodle dry food con... więcejtains omega-3 fatty acids, including EPA, DHA and castor oil. These nutrients - in addition to the specially adapted protein content - help support healthy hair growth. Thanks to the calcium chelating agent content, the food pellets are exclusively designed to support your dog's dental health by slowing down the formation of tartar plaque. In addition, the formula also helps to maintain your pooch's muscle tone. To meet each dog's individual preferences, ROYAL CANIN® Poodle Adult is also available as a wet food in the form of a soft and tasty pâté. If you are considering mixed feeding, simply follow our feeding guide to ensure your dog receives an optimum amount of both wet and dry food. Proshop.plZłóż skargę | 78 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Poodle 1,5kgBiałko: 30%EAN: 3182550743174Ef Akces-markt.plZłóż skargę | 46 zł |
Royal Canin Royal Canin Poodle adult - karma sucha dla dorosłych i starszyRoyal Canin Poodle Adult - pełnoporcjowa karma dla dorosłych i starszych psów rasy pudel - Powyżej 10 miesiąca życia, 1,5 kg... więcejKarma wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA) i omega 6, olej z ogórecznika oraz biotynę. Receptura sprzyja ograniczaniu powstawania kamienia nazębnego dzięki... Bee.plZłóż skargę | 61 zł |
Royal Canin Poodle Adult, sucha karma dla dorosłych psów rasy pudel. 1,5kgSucha karma dla dorosłych psów rasy Pudel. Royal Canin Poodle Adult jest to karma dla pudli od 10. miesiąca życia. Psy rasy P... więcejudel odznaczają się ciekawością, pojętnością i wieloma innymi talentami. Należy on do jednej z niewielu ras, której sierść stale rośnie. Składa się ona w 20% z grubych, i w 80% z delikatnych, kręconych wełnianych włosów. Pudel ma osadzone blisko do siebie zęby, a w ich malutkich przerwach osadzają się resztki pokarmu, z których potem może rozwinąć się kamień nazębny. Royal Canin Poodle Adult to rozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla dorosłych psów rasy pudel. Sprzyjanie mocnej i lśniącej sierści: kwasy tłuszczowe omega 3 ( EPA - DHA ) zapobiegają podrażnieniom skóry, olej z ogórecznika sprzyja miękkości sierści, a dzięki odpowiednim proporcjom aminokwasów zapewniony jest optymalny wzrost włosa. Specjalnie opracowany krokiet dba o higienę jamy ustnej:* kształt, rozmiar oraz receptura spowalniają proces tworzenia się płytki nazębnej, dzięki wiązaniu związków chelatujących wapń obecny w ślinie. Zachowanie witalności: receptura karmy sprzyja zachowaniu witalności psów rasy pudel. optymalne napięcie mięśni: Utrzymanie odpowiedniego tonusu mięśni. Miskakarmy.plZłóż skargę | 70 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 175 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, labrador, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, west highland white terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, białka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 95 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, cocker spaniel, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: zboża, mąka, tłuszcze, białka, błonnik, minerały, tłuszcz, olej, drożdże, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 85 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, cocker spaniel, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, labrador, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, west highland white terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, białka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, pudel, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy
od 30 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: zboża, mąka, tłuszcze, białka, błonnik, minerały, tłuszcz, olej, drożdże, klasa: super premium
od 63 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.14 kg, poroda: duże, labrador, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, skorupiaki, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Poodle Adult
Ceny na Royal Canin Poodle Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Poodle Adult 0.5 kg | od 22 zł | 3 oferty | ||
Royal Canin Poodle Adult 1.5 kg | od 46 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Poodle Adult 7.5 kg | od 175 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: dzik 30%, jagnięcina 25%, groszek 20%, jabłka, marchewka, klasa: holistyczna
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium