Karm dla psów Royal Canin French Bulldog Puppy 3 kg
Royal Canin French Bulldog Puppy 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin French Bulldog Puppy 3 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla szczeniąt Buldog francuski Royal Canin Puppy 3kg (31825508Zachowanie odpornościDoras Rozetka.plZłóż skargę | 80 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN BHN French Bulldog Puppy - sucha karma dla szczeniBEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBEZ LAKTOZY: TakBez soi: NieBezglutenowe Akces-markt.plZłóż skargę | 77 zł |
Royal Canin French Bulldog Junior 3kgRoyal Canin French Bulldog Junior 3kg
Pełnoporcjowa karma dla dla szczeniąt rasy buldog francuski - Do 12 miesiąca życia. Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 119 zł |
Royal Canin Royal Canin Breed french bulldog puppy - karma sucha dla szczeRoyal Canin Breed French Bulldog Puppy - Karma Sucha dla Szczeniąt French Bulldog 3kg Dlaczego warto podawać specjalną karmę... więcejdla szczeniąt buldoga francuskiego? Proces wzrostu jest ważną fazą w życiu szczenięcia. Dlatego ważne jest, aby od samego początku zapewnić szczeniakowi składniki odżywcze,... Bee.plZłóż skargę | 107 zł |
Karma Royal Canin BHN French Bulldog Junior (3 kg )Specyfikacja Rasa psa Buldog francuski Waga produktu 3 kg Efekty zdrowotne Utrzymywanie kondycji trawiennej... więcejZawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina A Wiek zwierzęcia Szczenięta Dodatki do żywności dla zwierząt domowych Vitamin A: 31500 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Iron): 53 mg, E2 (Iodine): 5.3 mg, E4 (Copper): 10 mg, E5 (Manganese): 69 mg, E6 (Zinc): 206 mg, E8 (Selenium): 0.12 mg - Technological additives: Pentasodium triphosphate: 3.5 g - Preservatives - Antioxidants. Zawartość L-karnityny 50 mg/kg Włókna surowe 1,2% Zawartość witaminy E 600 mg/kg Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) 52 mg/kg Zawartość niacyny (witaminy B3) 516,8 mg/kg Zawartość selenu 0,12 mg/kg Zawartość tauryny 0,2 mg/kg Zawartość tiaminy (witaminy B1) 28,9 mg/kg Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) 155,4 mg/kg Białko 30% Zawartość witaminy C 300 mg/kg Fosfor 0,09% Zawartość potasu 0,7% Popiół surowy 7,3% Zawartość witaminy D3 800 IU/kg Zawartość tłuszczu 20% Zawartość jodu 5,3 mg/kg Zawartość manganu 69 mg/kg Zawartość miedzi 10 mg/kg Zawartość witaminy A 31500 IU/kg Sód 0,4% Wapń 1,2% Zawartość cynku 206 mg/kg Metaboliczna energia (ME) 4166 kcal/kg Zawartość magnezu 0,07% Zawartość witaminy B6 81,1 mg/kg Zawartość witaminy B12 140 μg/kg Zawartość biotyny 3290 μg/kg Zawartość żelaza 53 mg/kg Szerokość 245mm Długość 430mm Wysokość 120mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 141 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 177 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 95 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, labrador, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, ryż, gluten, tłuszcze, pulpa, drożdże, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, bokser, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin French Bulldog Puppy
Ceny na Royal Canin French Bulldog Puppy |
---|---|---|---|---|
Royal Canin French Bulldog Puppy 1 kg | od 28 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin French Bulldog Puppy 3 kg | od 71 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin French Bulldog Puppy 10 kg | od 230 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 79 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś 36%, ryż, kukurydza, buraki, gluten, białko, tłuszcz, owies, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 85 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 77 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, warzywa, jajka, klasa: super premium
od 105 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na serce, na kości, v sostave: łosoś, kaczka, drób, ryż, łuski babki, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 110 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, sardynella, makrela, ostrobok, sardynka, wieprzowina, kaczka, klasa: holistyczna
od 160 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium