Karm dla psów Royal Canin West Highland White Terrier Adult 3 kg
Zamknij
Menu
Royal Canin West Highland White Terrier Adult 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin West Highland White Terrier Adult 3 kg
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin West Highland White Terrier Adult Pełnoporcjowa sucha karma dlSucha karma dla dorosłych psów West Highland White Terrier powyżej 10 miesiąca życia. Zawiera specjalny kompleks dbający o zd... więcejrowie skóry i utrzymujący połysk sierści. Ma smakowitość, która zaspokaja psie rozdrażnienia i pobudza apetyt. Promuje zdrowy metabolizm i wygodne trawienie. Zmniejsza ilość i zapach kału. Wspomaga higienę jamy ustnej, zapobiegając powstawaniu płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Dostosowana do potrzeb tej rasy. Posiada wygodne zapięcie zapobiegające wietrzeniu karmy podczas przechowywania. Rozetka.plZłóż skargę | 71 zł |
Royal Canin West Highland White Terrier Adult 3 kgOdpowiednie dla zachodnich terierów bia?ych wysokogórskich powy?ej 10 miesi?cy. Sucha karma ROYAL CANIN® West Highland White... więcejTerrier Adult jest specjalnie opracowana z my?l? o wszystkich potrzebach ?ywieniowych twojego doros?ego psa. Charakterystycz Proshop.plZłóż skargę | 115 zł |
Royal Canin West Highland White Terrier Adult - karma sucha dla dorosłychRoyal Canin West Highland White Terrier Adult - Pełnoporcjowa karma dla dorosłych i starszych psów rasy west highland wh... więcejite terrier - Powyżej 10 miesiąca życia. 3kg
- W porównaniu z innymi rasami psy rasy west highland white terrier mają szorstką sierść i delikatną skórę. Receptura karmy zawiera specyficzne aminokwasy konieczne do odbudowy włosa oraz kwasy tłuszczowe pochodzące z oleju z ogórecznika i siemienia lnianego sprzyjające zdrowiu skóry.
- Karma West Highland White Terrier Adult sprzyja wspomaganiu roli skóry jako bariery (unikalny kompleks składników) i utrzymaniu zdrowia skóry (EPA i DHA).
- Receptura karmy zaspokaja nawet najbardziej wybredny apetyt dzięki kombinacji unikalnych aromatów.
- Receptura sprzyja ograniczaniu powstawania kamienia nazębnego dzięki związkom wiążącym wapń.
Zalety:
- Zdrowie sierści
- Zdrowa skóra
- Zaspokojenie wybrednego apetytu
- Specjalnie opracowany krokiet: zdrowie zębów.
Karma ROYAL CANIN® West Highland White Terrier Adult, przeznaczona dla psów rasy west highland white terrier powyżej 10 miesiąca życia, została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb Twojego dorosłego psa.
Szorstka, biała szata westie wymaga specjalnej pielęgnacji, aby utrzymać charakterystycz zoo24.plZłóż skargę | 88 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN BHN West Highland White Terrier Adult - sucha karmBiałko: 21%EAN: 3182550811774Ef Akces-markt.plZłóż skargę | 79 zł |
Royal Canin Royal Canin West highland white terrier adult - karma sucha dlRoyal Canin West Highland White Terrier Adult - Pełnoporcjowa karma dla dorosłych i starszych psów rasy west highland white t... więcejerrier - Powyżej 10 miesiąca życia, 3 kg. W porównaniu z innymi rasami psy rasy west highland white terrier mają szorstką sierść i delikatną skórę. Receptura karmy zawiera... Bee.plZłóż skargę | 98 zł |
pokaż 10 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, bokser, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina, kurczak, olej rybny, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 260 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryż, kukurydza, gluten, mąka, tłuszcz, aromaty, oleje, klasa: super premium
od 61 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: woda, podroby wieprzowe, kurczak, wątroba, mąka, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 201 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin West Highland White Terrier Adult
Ceny na Royal Canin West Highland White Terrier Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin West Highland White Terrier Adult 0.5 kg | od 20 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin West Highland White Terrier Adult 1.5 kg | od 43 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin West Highland White Terrier Adult 3 kg | od 71 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium