Karm dla psów Royal Canin Maltese Adult 1.5 kg
Royal Canin Maltese Adult 1.5 kg 0.5 kg1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Maltese Adult 1.5 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Maltese Adult 1.5 kgOdpowiednie dla malta?czyków w wieku 10 miesi?cy i starszych. Sucha karma ROYAL CANIN® Maltese Adult jest specjalnie opracowa... więcejna z my?l? o wszystkich potrzebach ?ywieniowych twojego doros?ego psa. Odpowiednie od?ywianie jest wa?ne dla zdrowia skóry i sier?ci. Dlatego karma dla psów malta?skich zawiera specjalnie dostosowane sk?adniki od?ywcze, w tym niezb?dne kwasy t?uszczowe omega-3, które pomagaj? utrzyma? l?ni?c? i pi?kn? sier?? twojego malta?czyka. Psy rasy malta?skiej mog? by? szczególnie wymagaj?ce je?li chodzi o ich jedzenie. Potrzebuj? smacznej karmy, dlatego ROYAL CANIN® Maltese Adult pomaga zaspokoi? nawet najwybredniejsz Proshop.plZłóż skargę | 84 zł |
Royal Canin Royal Canin Karma sucha dla psów dorosłych maltańczyk breed maKarma dla psów rasy maltańczyk w od 10 miesiąca życia, olej z ogórecznika dla pięknej sierści, wysokiej jakości składniki odż... więcejywcze dla redukcji zapachu stolca, wysoka akceptacja, dopasowane krokiety Maltańczyk to wyjątkowo sympatyczny i inteligenty pies z silnym charakterem i godną podziwu długą i... Bee.plZłóż skargę | 66 zł |
Royal Canin Maltese Adult, sucha karma dla psów dorosłych rasy maltańczykSucha karma dla dorosłych psów rasy maltańczyk. Royal Canin Maltese Adult jest odpowiednia dla maltańczyków od 10. miesiąca... więcejżycia i została specjalnie dostosowana do potrzeb tej rasy. Pożywienie dostosowane do rasy pomaga utrzymać zdrową równowagę flory jelitowej. W ten sposób optymalnie wspomaga układ trawienny psa i jednocześnie redukuje nieprzyjemny zapach odchodów. Specjalna receptura została opracowana w celu wzmocnienia długiej sierści i delikatnej skóry maltańczyka. Receptura zawierająca wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 76 zł |
Royal Canin Maltese Adult - 1,5 kgMaltańczyk to wyjątkowo sympatyczny i inteligenty pies z silnym charakterem i godną podziwu długą i jedwabistą białą sierścią... więcej. Aby móc wieść życie pełne witalności, potrzebuje Twojego wsparcia w postaci specjalnej karmy, która zaspokoi jego potrzeby. Karma Royal Canin Maltese Adult dostarcza do organizmu maltańczyka ważne aminokwasy i zdrowe kwasy tłuszczowe, przykładowo z oleju z ogórecznika lekarskiego. Dzięki temu karma korzystnie wpływa na zdrowie skóry i blask sierści. Poza tym wysokiej jakości składniki odżywcze pomagają zmniejszyć objętość i nieprzyjemny zapach stolca. Prezentowana karma sucha to doskonały wybór, jeśli Twój maltańczyk należy do wybrednych przedstawicieli swojej rasy. Przez specjalnie opracowaną kompozycję składników odżywczych i wyśmienity smak chrupkie krokiety tej karmy zapewniają bowiem wysoką akceptację. Royal Canin Maltese Adult w skrócie: Pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 52 zł |
ROYAL CANIN Maltese Adult 1,5 kgROYAL CANIN© Maltese Adult to specjalnie opracowana karma dla psów, dostosowana do potrzeb dorosłych maltańczyków od 10. mies... więcejiąca życia. Oferuje szereg korzyści, które mają na celu promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia maltańczyka: Wspomaganie układu trawiennego: Karma dla psów została opracowana w celu utrzymania równowagi flory jelitowej, co wspomaga układ trawienny i jednocześnie redukuje nieprzyjemny zapach stolca. Zdrowa sierść i skóra: Receptura zawiera wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 48 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 174 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, bokser, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina, kurczak, olej rybny, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, bokser, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 167 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 225 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryż, kukurydza, gluten, mąka, tłuszcz, aromaty, oleje, klasa: super premium
od 61 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: woda, podroby wieprzowe, kurczak, wątroba, mąka, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Maltese Adult
Ceny na Royal Canin Maltese Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maltese Adult 0.5 kg | od 17 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Maltese Adult 1.5 kg | od 45 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 60 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 2.25 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: jagnięcina 27%, ryż 20%, groszek, ryż, tłuszcz, jabłka, masło, marchew, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 2.25 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: ryby morskie 26%, ryż 24%, groszek, łosoś, tłuszcz, jabłka, marchew, olej, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium