Корм для собак Royal Canin Maltese Adult 1.5 кг
Royal Canin Maltese Adult 1.5 kg 0.5 кг1.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Maltese Adult 1.5 кг
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Maltese Adult 1.5 kgOdpowiednie dla malta?czyków w wieku 10 miesi?cy i starszych. Sucha karma ROYAL CANIN® Maltese Adult jest specjalnie opracowa... щеna z my?l? o wszystkich potrzebach ?ywieniowych twojego doros?ego psa. Odpowiednie od?ywianie jest wa?ne dla zdrowia skóry i sier?ci. Dlatego karma dla psów malta?skich zawiera specjalnie dostosowane sk?adniki od?ywcze, w tym niezb?dne kwasy t?uszczowe omega-3, które pomagaj? utrzyma? l?ni?c? i pi?kn? sier?? twojego malta?czyka. Psy rasy malta?skiej mog? by? szczególnie wymagaj?ce je?li chodzi o ich jedzenie. Potrzebuj? smacznej karmy, dlatego ROYAL CANIN® Maltese Adult pomaga zaspokoi? nawet najwybredniejsz Proshop.plПоскаржитись | 85 zł |
Royal Canin Royal Canin Karma sucha dla psów dorosłych maltańczyk breed maKarma dla psów rasy maltańczyk w od 10 miesiąca życia, olej z ogórecznika dla pięknej sierści, wysokiej jakości składniki odż... щеywcze dla redukcji zapachu stolca, wysoka akceptacja, dopasowane krokiety Maltańczyk to wyjątkowo sympatyczny i inteligenty pies z silnym charakterem i godną podziwu długą i... Bee.plПоскаржитись | 66 zł |
Royal Canin Maltese Adult, sucha karma dla psów dorosłych rasy maltańczykSucha karma dla dorosłych psów rasy maltańczyk. Royal Canin Maltese Adult jest odpowiednia dla maltańczyków od 10. miesiąca... щеżycia i została specjalnie dostosowana do potrzeb tej rasy. Pożywienie dostosowane do rasy pomaga utrzymać zdrową równowagę flory jelitowej. W ten sposób optymalnie wspomaga układ trawienny psa i jednocześnie redukuje nieprzyjemny zapach odchodów. Specjalna receptura została opracowana w celu wzmocnienia długiej sierści i delikatnej skóry maltańczyka. Receptura zawierająca wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 76 zł |
Royal Canin Maltese Adult - 1,5 kgMaltańczyk to wyjątkowo sympatyczny i inteligenty pies z silnym charakterem i godną podziwu długą i jedwabistą białą sierścią... ще. Aby móc wieść życie pełne witalności, potrzebuje Twojego wsparcia w postaci specjalnej karmy, która zaspokoi jego potrzeby. Karma Royal Canin Maltese Adult dostarcza do organizmu maltańczyka ważne aminokwasy i zdrowe kwasy tłuszczowe, przykładowo z oleju z ogórecznika lekarskiego. Dzięki temu karma korzystnie wpływa na zdrowie skóry i blask sierści. Poza tym wysokiej jakości składniki odżywcze pomagają zmniejszyć objętość i nieprzyjemny zapach stolca. Prezentowana karma sucha to doskonały wybór, jeśli Twój maltańczyk należy do wybrednych przedstawicieli swojej rasy. Przez specjalnie opracowaną kompozycję składników odżywczych i wyśmienity smak chrupkie krokiety tej karmy zapewniają bowiem wysoką akceptację. Royal Canin Maltese Adult w skrócie: Pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 49 zł |
ROYAL CANIN Maltese Adult 1,5 kgROYAL CANIN© Maltese Adult to specjalnie opracowana karma dla psów, dostosowana do potrzeb dorosłych maltańczyków od 10. mies... щеiąca życia. Oferuje szereg korzyści, które mają na celu promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia maltańczyka: Wspomaganie układu trawiennego: Karma dla psów została opracowana w celu utrzymania równowagi flory jelitowej, co wspomaga układ trawienny i jednocześnie redukuje nieprzyjemny zapach stolca. Zdrowa sierść i skóra: Receptura zawiera wyselekcjonowan Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 48 zł |
ще 11 пропозицій
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 174 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, бульдог, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, боксер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: птиця, рис, кукурудза, жири, жом, мінерали, олія, клітковина, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 263 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, бульдог, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 36 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 11 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: злаки, борошно, жири, білки, клітковина, мінерали, жир, масло, дріжджі, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Maltese Adult
Ціни на Royal Canin Maltese Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maltese Adult 0.5 кг | від 17 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Maltese Adult 1.5 кг | від 45 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 2.25 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: ягня 27%, рис 20%, горох, рис, жир, яблука, олія, морква, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 2.25 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: морська риба 26%, рис 24%, горох, лосось, жир, яблука, морква, олія, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум