Корм для собак Royal Canin Chihuahua Adult 0.5 кг (22100050R1)
Фото 8 |
Royal Canin Chihuahua Adult 500 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Chihuahua Adult 0.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Chihuahua Adult karma sucha dla dorosłych psów rasy ChihuahuaSucha karma dla dorosłych psów rasy Chihuahua. Karma ROYAL CANIN® Chihuahua Adult została opracowana specjalnie dla dorosłych psów, powyżej 8 miesiąca życia, rasy chihuahua. Psy ras małych, w tym chihuahua, znane są z wybrednego apetytu, dlatego tworząc receptury karm bierzemy pod uwagę wahania apetytu u psów. Karma ROYAL CANIN® Chihuahua Adult cha... щеrakteryzuje się najwyższą smakowitością, dlatego pobudza apetyt nawet najbardziej wybrednego psa, dzięki działaniu 3 czynników: Specjalnie opracowany krokiet pod względem kształtu i wielkości Unikalna receptura Naturalne substancje aromatyczne Kształt i wielkość krokietów karmy ROYAL CANIN® Chihuahua Adult zostały dostosowane do niewielkich szczęk psów rasy chihuahua. Ułatwia to psom uchwycenie i rozgryzanie karmy. Ponadto wspiera prawidłowy przebieg trawienia, co sprzyja zmniejszeniu objętości i intensywności odchodów. Wzbogacenie receptury karmy o związki chelatujące wapń w ślinie sprzyja ograniczeniu powstawania kamienia nazębnego oraz wspomaga prawidłową higienę jamy ustnej. Mając na uwadze preferencje żywieniowe psów rasy chihuahua, karma ROYAL CANIN® Chihuahua Adult jest dostępna także w formie smakowitego pasztetu. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Misją ROYAL CANIN® jest zapewnianie rozwiązań żywieniowych dostosowanych do potrzeb zwierząt. Wszystkie nasze produkty przechodzą liczne kontrole jakości, aby sprostać najwyższym standardom marki i dostarczyć psu pokarm dostosowany do jego potrzeb żywieniowych i trybu życia. ROYAL CANIN® Chihuahua Adult jest karmą pełnoporcjową. Miskakarmy.plПоскаржитись | 26 zł |
Karma dla psów CHIHUAHUA ADULT 500 g ROYAL CANINBricomarche.pl Поскаржитись | 29 zł |
Karma sucha dla psa ROYAL CANIN Chihuahua Adult, 0,5 kgRoyal Canin Chihuahua Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy chihuahua, od 8 miesiąca Pobudzenie apetytu nawet najbardziej wybrednych psów rasy chihuahua,... EmpikПоскаржитись | 21 zł |
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 180 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 221 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: свинина, курка, риб'ячий жир, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 232 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, лабрадор, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, лабрадор, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 201 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, боксер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: птиця, рис, кукурудза, жири, жом, мінерали, олія, клітковина, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, бульдог, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 36 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Chihuahua Adult
Ціни на Royal Canin Chihuahua Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Chihuahua Adult 0.5 кг | від 21 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Chihuahua Adult 1.5 кг | від 45 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Chihuahua Adult 3 кг | від 122 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, риб'ячий жир, білки, клас: суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, птах, рис 12%, курка 30%, жир, білок, овочі, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 27 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум