Корм для собак Royal Canin Poodle Adult 0.5 кг
Фото 6 |
Royal Canin Poodle Adult 500 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Poodle Adult 0.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN Poodle Adult sucha karma dla dorosłych pudli 4 sztuki w opakow✅ ROYAL CANIN POODLE ADULT – Royal Canin Poodle Adult to sucha karma wspierająca sierść i napięcie mięśni oraz dla pudel od 10. miesiąca życia
✅ Ekskluzywne wzornictwo – krokiety z suchej karmy Royal Canin Poodle dla dorosłych są dostosowane specjalnie do pudla pod względem receptury, kształtu, tekstury i rozmiaru
✅ Do utrzymania napięcia mięśni... ще– pudel jest bardzo żywy, co oznacza, że potrzebuje diety dostosowanej do zwiększonej aktywności fizycznej
✅ Piękne futro – dzięki dopasowanej zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3 (EPA i DHA), kwasów tłuszczowych omega 6, oleju z ogórecznika może pomóc w utrzymaniu zdrowego futra
✅ Dopasowana zawartość białka – dostosowana zawartość białka Royal Canin Poodle Adult może pomóc w ciągłym wzroście włosów Amazon.plПоскаржитись | 105 zł |
Royal canin Royal Canin PUDEL - 500gRoyal Canin Mini Pudl. Pudel, wyjątkowy swym wyglądem, radością z życia i inteligencją, jest jednym z najpopularniejszych psów małych ras. Jego delikatna, kędzierzawa sierść, rekordowa długość życia (przeciętnie 15 lat) i ryzyko ocznej zaćmy wymagają pokarmu przygotowanego dokładnie na miarę Royal Canin Mini Pudl. Petkarma.plПоскаржитись | 22 zł |
ROYAL CANIN Poodle Adult 3 sztuki w opakowaniu 3 x 500 g sucha karma dla d✅ ROYAL CANIN POODLE ADULT – Royal Canin Poodle Adult to sucha karma wspierająca sierść i napięcie mięśni oraz dla pudel od 10. miesiąca życia
✅ Ekskluzywne wzornictwo – krokiety z suchej karmy Royal Canin Poodle dla dorosłych są dostosowane specjalnie do pudla pod względem receptury, kształtu, tekstury i rozmiaru
✅ Do utrzymania napięcia mięśni... ще– pudel jest bardzo żywy, co oznacza, że potrzebuje diety dostosowanej do zwiększonej aktywności fizycznej
✅ Piękne futro – dzięki dopasowanej zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3 (EPA i DHA), kwasów tłuszczowych omega 6, oleju z ogórecznika może pomóc w utrzymaniu zdrowego futra
✅ Dopasowana zawartość białka – dostosowana zawartość białka Royal Canin Poodle Adult może pomóc w ciągłym wzroście włosów Amazon.plПоскаржитись | 81 zł |
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 180 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ротвейлер, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: рис, протеїни, м'ясо птиці, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: курка, зернові, вітаміни, мінерали, білки, жири, клітковина, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, бішон фризе, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для підтримки здоров'я сечовидільної системи, в составе: птиця, рис, кукурудза, жири, клейковина, мінерали, олія, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, далматин, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, в составе: рис, злаки, яйця, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 38 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, такса, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ретривер, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Poodle Adult
Ціни на Royal Canin Poodle Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Poodle Adult 0.5 кг | від 22 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Poodle Adult 1.5 кг | від 46 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Poodle Adult 7.5 кг | від 172 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 36 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: кабан 30%, ягня 25%, горох 20%, яблука, морква, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум