Корм для собак ACANA Yorkshire Pork 2 кг
Фото 4 |
ACANA Yorkshire Pork 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Yorkshire Pork 2 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Singles Yorkshire Pork Dog - 2 kg BR57220 | 149 zł |
Acana Singles Yorkshire Pork - sucha karma dla psa 2kg ACA92Acana Singles Yorkshire Pork - sucha karma monobiałkowa dla psa z wieprzowiny W odróżnieniu od innych karm ACANA, seria karm ACANA SINGLES opiera się o jedno źródło białka mięsnego. Nie każdemu psiakowi może służyć urozmaicona dieta (3 czy 5 typów białka), do tego coraz częściej pojawiają się alergie pokarmowe czy też konieczne jest przestrzeganie... щеrestrykcyjnej diety, która dopuszcza tylko określone białka i mięsa. Ale czy dlatego nasz pies ma być skazany jest na jedzenie gorszej karmy lub mniej atrakcyjnych posiłków? W Kanadyjskiej Albercie powstają 4 typy, smakowitej karmy monobiałkowej. W jej skład wchodzą takie produkty jak jagnięcina z Nowej Zelandii, kaczka z Ontario, wieprzowina Yorkshire z Alberty czy sardynki pacyficzne poławiane w pobliżu wyspy Vancouver. Tak jak w innych karmach marki ACANA, także seria ACANA SINGLES i karma Acana Singles Yorkshire Pork oparta jest o unikalną proporcje WholePrey™ (cała zdobycz). Zakłada ona, że najlepszym posiłkiem dla psa jest pokarm odwzorowujący naturalną zdobycz wilka szarego - przodka psa domowego. Sucha karma monobiałkowa dla psów Acana Singles Yorkshire Pork ACANA SINGLES to 4 zróżnicowane smaki dla Twojego psa. W karmie Acana Singles Yorkshire Pork jedynym źródłem białka jest mięso i podroby (wątroba i nerki) wieprzowiny Yorkshire z Alberty. Mięso to stanowi 50% składu karmu. Zasługuje na uwagę że 1/2 to mięso surowe, a 1/2 to mięso dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 91 zł |
Acana Yorkshire Pork - 2 kg | 104 zł |
Серія ACANA SinglesПорівняти в таблиці →
від 449 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 232 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 217 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 317 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 361 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо ягняти, бобові, печінка ягняти, овочі, фрукти, клас: холістик
від 94 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 351 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 123 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: сардина 25%, цілісна сардина 18%, овочі, трави, ягоди, клас: суперпреміум
від 91 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 333 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
Модификації ACANA Yorkshire Pork
Ціни на ACANA Yorkshire Pork |
---|---|---|---|---|
ACANA Yorkshire Pork 2 кг | від 91 zł | 3 пропозиції | ||
ACANA Yorkshire Pork 6 кг | від 195 zł | 2 пропозиції | ||
ACANA Yorkshire Pork 11.4 кг | від 333 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 153 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 162 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум