Корм для собак ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 кг
Фото 9 |
ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma ACANA Grass-Fed Lamb dla psów wszystkich ras 11.4 kg (00649925ACANA Grass-Fed Lamb to dieta o ograniczonej ilości składników, zawierająca 50% jagnięciny jako jedynego źródła lekkostrawneg... щеo białka, idealna dla wszystkich psów o wrażliwym układzie pokarmowym.Mięs Rozetka.plПоскаржитись | 339 zł |
Acana Grass-Fed Lamb 11.4 kgPrzepis na jagni?cin? z jab?kiem SUCHA KARMA DLA PSÓW WSZYSTKIE ETAPY ?YCIA Nasza najlepsza receptura w historii! Karma ACANA... щеSingles Jagni?cina z Jab?kiem zawiera teraz wi?cej mi?sa i nie zawiera groszku, co przek?ada si? na lepsze od?ywianie i smak, który Twój pies pokocha! Nasza receptura Limited Ingredient zawiera 60% jagni?ciny karmionej traw? w proporcjach mi?sa, organów i chrz?stek WholePrey, uzupe?nionej pysznymi, ?wie?ymi jab?kami, dostarczaj?c Twojemu psu bia?ka i sk?adników od?ywczych, których potrzebuje, aby pozosta? szcz??liwym, zdrowym i silnym. Teraz z: Wi?cej surowej jagni?ciny Bez groszku Superfood ze s?odkich ziemniaków Proshop.plПоскаржитись | 364 zł |
ACANA Grass-fed Lamb 11,4kgSpecyfikacja Wielkość psa Maxi (26 - 44 kg) Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Wielkość psa Mini (5 - 10 kg)... щеWielkość psa Gigant (> 45 kg) Wielkość psa XS ( ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 384 zł |
Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma dla psa 11,4kg ACA1111Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma monobiałkowa dla psa z jagnięciny W odróżnieniu od innych karm ACANA, seria karm A... щеCANA SINGLES oparta jest o jedno źródło białka mięsnego. Nie każdemu psiakowi może służyć urozmaicona dieta (3 czy 5 typów białka), do tego coraz częściej pojawiają się alergie pokarmowe czy też konieczne jest przestrzeganie restrykcyjnej diety, która dopuszcza tylko określone białka i mięsa. Ale czy ma to oznaczać że pies skazany jest na gorszą karmę lub mniej atrakcyjne posiłki? W Kanadyjskiej Albercie powstają 4 typy, smakowitej karmy monobiałkowej. W jej skład wchodzą takie produkty jak jagnięcina z Nowej Zelandii, kaczka z Ontario, wieprzowina Yorkshire z Alberty czy sardynki pacyficzne poławiane w pobliżu wyspy Vancouver. Tak jak w innych karmach marki ACANA, także seria ACANA SINGLES i karma Acana Singles Grass-Fed Lamb oparta jest o unikalną proporcje WholePrey™ (cała zdobycz), która zakłada, że najlepszym posiłkiem dla psa jest pokarm odwzorowujący naturalną zdobycz wilka szarego - przodka psa domowego. Sucha karma monobiałkowa dla psów Acana Singles Grass-Fed Lamb ACANA SINGLES to 4 zróżnicowane smaki dla Twojego psa. W karmie Acana Singles Grass-Fed Lamb jedynym źródłem białka jest mięso i podroby (wątroba, serce, nerki i chrząstki) nowo zelandzkiej jagnięciny z wolnego wypasu. Mięso to stanowi 50% składu karmu, przy czym 1/2 to mięso surowe, a 1/2 to mięso dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 350 zł |
ACANA Singles Grass-Fed Lamb 11,4kg ACANA Grass-fed Lamb 11,4kg Sucha, monobiałkowa karma ACANA Grass-fed Lamb to idealna propozycja dla zwierząt zmagających... щеsię z nietolerancją i alergią pokarmową. Unikalna receptura oparta na świeżej nowozelandzkiej jagnięcinie zapewnia biologicznie odpowiedni posiłek i minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Mięso jagnięce charakteryzuje się wysoką lekkostrawności Erli.plПоскаржитись | 339 zł |
ще 6 пропозицій
Серія ACANA SinglesПорівняти в таблиці →
від 454 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 217 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 317 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 368 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо ягняти, бобові, печінка ягняти, овочі, фрукти, клас: холістик
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 352 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 123 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: сардина 25%, цілісна сардина 18%, овочі, трави, ягоди, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 317 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 232 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 78 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
Модификації ACANA Grass-Fed Lamb
Ціни на ACANA Grass-Fed Lamb |
---|---|---|---|---|
ACANA Grass-Fed Lamb 2 кг | від 78 zł | 9 пропозицій | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 6 кг | від 217 zł | 8 пропозицій | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 кг | від 317 zł | 11 пропозицій | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 17 кг | від 454 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 320 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 301 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, оселедець, скумбрія, сардина, суміш трав, овочі, фрукти, клас: холістик
від 320 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 352 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 369 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 299 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 275 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 300 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, низький глікемічний індекс, в составе: м'ясо лосося, оселедця, судака, щуки, сиги, камбали, горох, овочі, клас: холістик
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 330 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум