Корм для собак ACANA Grass-Fed Lamb 6 кг
Фото 9 |
ACANA Grass-Fed Lamb 6 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Grass-Fed Lamb 6 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Singles Grass-fed Lamb & Okanagan Apple Dog - 6 kg BR57060Zbilansowana sucha karma
Polecany przez weterynarzy i hodowców za wyniki
Zawiera białka, tłuszcze i węglowodany niezbędne d... щеo zbilansowania poziomu energii Amazon.plПоскаржитись | 234 zł |
Acana Grass-Fed Lamb 6 kgLamb with Apple Recipe DRY DOG FOOD ALL LIFE STAGES Our Best Recipe Ever! ACANA Singles Lamb with Apple Recipe is now loaded... щеwith more meat and no peas for enhanced nutrition and taste your dog will love! Our Limited Ingredient recipe includes 60% grass-fed lamb in WholePrey ratios of meat, organs, and cartilage, complemented with delicious, fresh apples, providing your dog with the protein and nutrients they need in order to stay happy, healthy, and strong. Now With: More Raw Lamb No Peas Sweet Potato Superfood Proshop.plПоскаржитись | 235 zł |
Acana Grass Fed Lamb Jagnięcina 6 Kg | 238 zł |
ACANA Grass-Fed lamb dog 6kgSpecyfikacja Efekty zdrowotne Leczenie alergii, Zdrowie ogólne Wiek zwierzęcia Dorosły Waga produktu 6 kg... щеRodzaj opakowania Worek Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Rodzaj zwierzęcia Pies Rasa psa Każda rasa Smak karmy Jagnięcina Smak karmy Warzywo Smak karmy Owocowy Forma dawkowania Stały Ilość 1 Zawartość selenu 0,5 mg/kg Zawartość magnezu 0,11% Włókna surowe 5% Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) 15 mg/kg Sód 0,32% Zawartość tiaminy (witaminy B1) 30 mg/kg Zawartość żelaza 250 mg/kg Zawartość witaminy E 230 mg/kg Zawartość witaminy B12 0,25 μg/kg Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) 2,1 mg/kg Popiół surowy 7,5% Zawartość witaminy B6 10 mg/kg Białko 31% Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) 18 mg/kg Fosfor 1,1% Zawartość niacyny (witaminy B3) 75 mg/kg Zawartość witaminy D3 1000 IU/kg Zawartość potasu 0,7% Wapń 1,5% Zawartość chlorku choliny (na 100 g) 1400 mg Zawartość tłuszczu 15% Bezglutenowe Tak Bez cukru Brak danych Zawartość witaminy A 11000 IU/kg Zawartość cynku 230 mg/kg Zawartość L-izoleucyny (na 100 g czystego białka) 1060 mg Zawartość manganu 21 mg/kg Zawartość miedzi 20 mg/kg Zawartość L-leucyny (na 100 g czystego białka) 1940 mg Zawartość jodu 2 mg/kg Zawartość wilgoci 12% Zawartość L-tryptofanu (na 100 g czystego białka) 300 mg Zawartość L-waliny (na 100 g czystego białka) 1380 mg Zawartość L-argininy (100 g czystego białka) 1990 mg Zawartość L-lizyny (na 100 g czystego białka) 1860 mg Zawartość L-histydyny (na 100 g czystego białka) 610 mg Zawartość L-treoniny ( na 100 g czystego białka) 1060 mg Zawartość EPA/DHA (na kg) 0,125% Dodatki botaniczne Korzeń łopianu Dodatki botaniczne Korzeń prawoślazu Dodatki botaniczne Lawenda Dodatki botaniczne Kurkuma Dodatki botaniczne Korzeń cykorii Dodatki botaniczne Ostropest Dodatki botaniczne Owoce dzikiej róży Zawartość L-cystyny (100 g czystego białka) 300 mg Zawartość L-fenyloalaniny (100 g czystego białka) 1190 mg Brak sztucznych barwników Brak danych Kwasy tłuszczowe omega-6 1,8% Zawartość DL-metioniny 0,43% Bez soi Brak danych Bez laktozy Brak danych Kwasy tłuszczowe omega-3 0,8% Zawartość chlorków (na 100 g) 500 mg Szerokość 380mm Długość 80mm Wysokość 340mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 259 zł |
Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma dla psa 6kg ACA116Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma monobiałkowa dla psa z jagnięciny W odróżnieniu od innych karm ACANA, seria karm A... щеCANA SINGLES oparta jest o jedno źródło białka mięsnego. Nie każdemu psiakowi może służyć urozmaicona dieta (3 czy 5 typów białka), do tego coraz częściej pojawiają się alergie pokarmowe czy też konieczne jest przestrzeganie restrykcyjnej diety, która dopuszcza tylko określone białka i mięsa. Ale czy ma to oznaczać że pies skazany jest na gorszą karmę lub mniej atrakcyjne posiłki? W Kanadyjskiej Albercie powstają 4 typy, smakowitej karmy monobiałkowej. W jej skład wchodzą takie produkty jak jagnięcina z Nowej Zelandii, kaczka z Ontario, wieprzowina Yorkshire z Alberty czy sardynki pacyficzne poławiane w pobliżu wyspy Vancouver. Tak jak w innych karmach marki ACANA, także seria ACANA SINGLES i karma Acana Singles Grass-Fed Lamb oparta jest o unikalną proporcje WholePrey™ (cała zdobycz), która zakłada, że najlepszym posiłkiem dla psa jest pokarm odwzorowujący naturalną zdobycz wilka szarego - przodka psa domowego. Sucha karma monobiałkowa dla psów Acana Singles Grass-Fed Lamb ACANA SINGLES to 4 zróżnicowane smaki dla Twojego psa. W karmie Acana Singles Grass-Fed Lamb jedynym źródłem białka jest mięso i podroby (wątroba, serce, nerki i chrząstki) nowo zelandzkiej jagnięciny z wolnego wypasu. Mięso to stanowi 50% składu karmu, przy czym 1/2 to mięso surowe, a 1/2 to mięso dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 250 zł |
ще 6 пропозицій
Серія ACANA SinglesПорівняти в таблиці →
від 474 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 317 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 217 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 317 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 361 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо ягняти, бобові, печінка ягняти, овочі, фрукти, клас: холістик
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 352 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 123 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: сардина 25%, цілісна сардина 18%, овочі, трави, ягоди, клас: суперпреміум
Модификації ACANA Grass-Fed Lamb
Ціни на ACANA Grass-Fed Lamb |
---|---|---|---|---|
ACANA Grass-Fed Lamb 2 кг | від 80 zł | 12 пропозицій | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 6 кг | від 217 zł | 12 пропозицій | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 кг | від 317 zł | 19 пропозицій | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 17 кг | від 474 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 226 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 212 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 242 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 227 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 195 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, оселедець, скумбрія, сардина, суміш трав, овочі, фрукти, клас: холістик
від 197 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 277 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, низький глікемічний індекс, в составе: яловиче м'ясо, м'ясо дикого кабана, м'ясо ягняти, риба, яйця, клас: холістик
від 200 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 9.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум