Корм для собак ACANA Free-Run Duck 2 кг
Фото 5 |
ACANA Free-Run Duck 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Free-Run Duck 2 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Singles Free-Run Duck Dog - 2 kg BR57120 | 100 zł |
Karma dla psa ACANA Free-Run Duck Kaczka z dynią 2 kgACANA SINGLES Free-Run Duck to karma monobiałkowa, która zawiera 50% kaczki, będącej źródłem łatwo przyswajalnego białka zwie... щеrzęcego. Idealne rozwiązanie dla psów wrażliwych wszystkich ras, w każdym wieku. Electro.plПоскаржитись | 110 zł |
Karma dla psa ACANA Free-Run Duck Kaczka z dynią 2 kgACANA SINGLES Free-Run Duck to karma monobiałkowa, która zawiera 50% kaczki, będącej źródłem łatwo przyswajalnego białka zwie... щеrzęcego. Idealne rozwiązanie dla psów wrażliwych wszystkich ras, w każdym wieku.... Avans.plПоскаржитись | 110 zł |
Acana Singles Free-Run Duck - sucha karma dla psa 2kg ACA82Acana Singles Free-Run Duck - sucha karma monobiałkowa dla psa z kaczki W odróżnieniu od innych karm ACANA, seria karm ACANA... щеSINGLES opiera się o jedno źródło białka mięsnego. Nie każdemu psiakowi może służyć urozmaicona dieta (3 czy 5 typów białka). Do tego coraz częściej pojawiają się alergie pokarmowe czy też konieczne jest przestrzeganie restrykcyjnej diety, która dopuszcza tylko określone białka i mięsa. Ale czy dlatego nasz pies ma być skazany jest na jedzenie gorszej karmy lub mniej atrakcyjnych posiłków? W Kanadyjskiej Albercie powstają 4 typy, smakowitej karmy monobiałkowej. W jej skład wchodzą takie produkty jak jagnięcina z Nowej Zelandii, kaczka z Ontario, wieprzowina Yorkshire z Alberty czy sardynki pacyficzne poławiane w pobliżu wyspy Vancouver. Tak jak w innych karmach marki ACANA, także seria ACANA SINGLES i karma Acana Singles Free-Run Duck oparta jest o unikalną proporcje WholePrey™ (cała zdobycz). Zakłada ona, że najlepszym posiłkiem dla psa jest pokarm odwzorowujący naturalną zdobycz wilka szarego - przodka psa domowego. Sucha karma monobiałkowa dla psów Acana Singles Free-Run Duck ACANA SINGLES to 4 zróżnicowane smaki dla Twojego psa. W karmie Acana Singles Free-Run Duck jedynym źródłem białka jest mięso i podroby (wątroba, żołądki i chrząstki) kaczki z wolnego wybiegu z okolic Ontario. Mięso to stanowi 50% składu karmu. Zasługuje na uwagę że 1/2 to mięso surowe, a 1/2 to mięso dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 104 zł |
Karma dla psa ACANA Free-Run Duck Kaczka z dynią 2 kg 02000F1F204321K02000ACANA SINGLES Free-Run Duck to karma monobiałkowa, która zawiera 50% kaczki, będącej źródłem łatwo przyswajalnego białka zwie... щеrzęcego. Idealne rozwiązanie dla psów wrażliwych wszystkich ras, w każdym wieku.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 83 zł |
Acana ACANA Free-Run Duck 2kg | 94 zł |
Серія ACANA SinglesПорівняти в таблиці →
від 460 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 384 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 123 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: сардина 25%, цілісна сардина 18%, овочі, трави, ягоди, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 333 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 232 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 217 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 317 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 361 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо ягняти, бобові, печінка ягняти, овочі, фрукти, клас: холістик
Модификації ACANA Free-Run Duck
Ціни на ACANA Free-Run Duck |
---|---|---|---|---|
ACANA Free-Run Duck 2 кг | від 83 zł | 6 пропозицій | ||
ACANA Free-Run Duck 6 кг | від 232 zł | 3 пропозиції | ||
ACANA Free-Run Duck 11.4 кг | від 384 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 83 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 85 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 103 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, оселедець, скумбрія, сардина, суміш трав, овочі, фрукти, клас: холістик
від 100 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 85% риба, крохмаль, хрящ, яйця, гарбуз, груша, ананас, чебрець, коріандр, клас: холістик
від 108 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: лосось, оленина, ягня
від 109 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум