Корм для собак ACANA Senior Dog 2.27 кг
ACANA Senior Dog 2 kg 2.27 кг11.4 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Senior Dog 2.27 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Heritage Senior Dog-2 KG BR51023 | 94 zł |
Acana Acana Senior 2 kg - sucha karma dla starszych psów 2kg | 80 zł |
Acana Heritage Senior Dog - sucha karma dla psa 2kg ACA22Acana Heritage Senior Dog - sucha karma dla starszych psów Produkty spod znaku ACANA (w tym również Acana Heritage Senior Dog... ще) cechuje chęć bycia jak najbliżej naturalnej diety szarego wilka, który uznawany jest za przodka dzisiejszych psów domowych. Dlatego też oryginalna formuła marki ACANA HERITAGE opiera się o Biologicznie Odpowiednie Jedzenie . W związku z tym wszystkie składniki użyte do produkcji karmy pochodzą od lokalnych dla producenta farmerów, hodowców bydła czy rybaków. Niewątpliwie model ten opiera się na zaufaniu. Wierze w to że jakość oferowanych produktów w regionie, jest zawsze na najwyższym poziomie. Godnym uwagi jest fakt, iż wszystkie składniki potrzebne do produkcji karmy dostarczane są w proporcjach WholePrey™ (cała zdobycz), a co za tym idzie, niezbędne wartości odżywcze dostarczane są do organizmu w sposób najbardziej naturalny, nie wymagający dodatkowej, sztucznej suplementacji. Sucha karma dla psów starszych - senior Acana Senior Dog jest karmą dedykowaną dla psów starszych, powyżej 7 roku życia. Wynika to z faktu, iż jej formuła opracowana jest pod kątem starszych psów, tak aby zapewnić im zdrowie i świetną formę. Karma w 100% bezglutenowa, zawiera aż 65% mięsa co często stanowi dwukrotnie większą wartość niż w innych karmach specjalistyczny Miskakarmy.plПоскаржитись | 86 zł |
Acana Senior Dog 2 kg | 81 zł |
ACANA Senior 2 kgAby zapewnić odpowiedni poziom cukru we krwi, ACANA pozbawiona jest zbóż oraz węglowodanów prostych, zawartych w ryżu, tapioc... щеe czy ziemniakach a bogata jest w niskoglikemiczn Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 90 zł |
Acana, karma dla psów, Senior Dog, 2kgKarma sucha dla psa Acana Senior Dog 2kg Acana Senior Dog karma dla starszych psów Charakterystyka karmy: Acana Senior Dog z... щеkurcząt, jaj i ryb powstała lekk... EmpikПоскаржитись | 80 zł |
Серія ACANA HeritageПорівняти в таблиці →
від 230 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 150 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 75 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 20 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 351 zł
сухий корм, 17 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 386 zł
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 21 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 71 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 299 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 140 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 20 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 184 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 258 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
Модификації ACANA Senior Dog
Ціни на ACANA Senior Dog |
---|---|---|---|---|
ACANA Senior Dog 2.27 кг | від 80 zł | 6 пропозицій | ||
ACANA Senior Dog 11.4 кг | від 258 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: лосось, оленина, ягня
від 75 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум