Корм для собак ACANA Puppy Large Breed 0.34 кг
ACANA Puppy Large Breed 340 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Puppy Large Breed 0.34 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Puppy Recipe dwupak 2 x 340 g sucha karma dla szczeniąt do wspomagan✅ Sucha karma dla szczeniąt – Acana Puppy Recipe to sucha karma dla szczeniąt bez zbóż, z dużą ilością białka zwierzęcego wsp... щеomagającego wzrost
✅ 70% składników zwierzęcych – Acana Puppy zawiera świeże mięso z kurczaka i jaja z farm Prairie oraz flądrę z dzikich zwierząt, dostarczane świeże lub surowe
✅ Całe warzywa i owoce – karma zawiera ponadto owoce, takie jak jabłka, gruszki i jagody oraz warzywa, takie jak cukinia, jarmuż i marchew
✅ Świeże, surowe i regionalne – składniki Acana Puppy Recipe są świeże lub surowe od lokalnych dostawców, którym ufamy
✅ Naturalne składniki odżywcze – Acana Puppy Recipe oferuje naturalne składniki odżywcze w swojej najbogatszej formie, wspierając najlepsze zdrowie i rozwój Amazon.plПоскаржитись | 45 zł |
Acana Puppy - sucha karma dla szczeniaka 340g ACA18340Acana Puppy - sucha karma dla szczeniaków osiągających między 9kg, a 25kg w wieku dorosłym ACANA uważa, że wszystkie jej karm... щеy (w tym również Acana Puppy) powinny być przygotowane wedle proporcji, jakie zadowolić by mogły przodka psa domowego, wilka szarego. Wynika to z faktu, że układ pokarmowy współczesnych psów jest zbudowany i działa tak jak u ich przodków. Pies tak jak wilk najlepiej zaspokaja swoje potrzeby żywieniowe gdy może spożyć całą zdobycz. Dlatego też narodziła się idea Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia , która jest oryginalną formułą marki ACANA HERITAGE. Przejawia się ona już na etapie dostawy składników niezbędnych do produkcji karmy. Wszystkie składniki dostarczane są w proporcjach WholePrey™ (cała zdobycz), czyli w idealnej i naturalnej proporcji. W związku z tym karmy suche ACANA nie wymagają dodatkowej, sztucznej suplementacji. Sucha karma dla szczeniaków Acana Puppy jest karmą dedykowaną dla szczeniaków, które jako psy dorosłe ważyć będą między 9kg, a 25kg. Z kolei skład karmy ma dostarczyć młodemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników, we właściwych proporcjach. Wszystko aby szczeniak mógł w pełni sił wkroczyć w życie dorosłego psa. Sucha karma dla szczeniaków marki ACANA jest bezglutenowa i zawiera aż 70% naturalnych składników pochodzenia zwierzęcego, takich jak mięso drobiu z wolnego wybiegu, ryby z ekologicznych, zrównoważonych połowów oraz jajka ściółkowe. Na uwagę zasługuje fakt iż 1/3 mięsa jakie zawiera karma, to mięso świeże. Co za tym, całość mięsa zawarta w proporcjach symulujących naturalną dietę, bez potrzeby sztucznej suplementacji: białko pochodzi z mięsa drobiu i ryb podroby zapewniają minerały i witaminy organizm o wapń i fosfor uzupełniają chrząstki i kości Cynk jest jedynym dodatkiem suplementowanym Najważniejsze cechy karmy Acana Puppy 70% karmy to mięso. Niemal 2 razy tyle co u innych producentów Wzbogaca organizm o chondroityne i glukozamine, składniki wzmacniające stawy i chrząstkę stawową u psów Nadaje sierści doskonały wygląd i gładkość dzięki naturalnym kwasom Omega 3 i Omega 6 Zróżnicowane źródła białka - indyk, kurczak, śledź, stornia Zalety karmy Acana wysoka zawartość mięsa dobrze zbilansowane dzięki proporcji WholePrey™ nie zawiera glutenu bogate źródło witamin i minerałów Inne produkty dla młodych psiaków i szczeniaków znajdziesz tutaj - Szczeniak Podstawowa karma sucha dla szczeniaków i junior Dostępne opakowania 340g, 2kg, 11,4kg, 17kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 20 zł |
Acana Puppy Junior 340g | 30 zł |
Acana, karma dla psów, Puppy &, junior, 340g.Karma sucha dla psa Acana Puppy & Junior 340g Acana Puppy & Junior karma przeznaczona dla szczeniaków ras małych i średnich z... щеlinii Heritage Charakterystyka ... EmpikПоскаржитись | 27 zł |
Acana Szczeniak Junior 340 gr 064992500351Bogata dieta
Świeże składniki zwierzęce
Deliciously tasty for the fussiest of dogs Amazon.plПоскаржитись | 30 zł |
Серія ACANA HeritageПорівняти в таблиці →
від 230 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 150 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 75 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 20 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 351 zł
сухий корм, 17 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 386 zł
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 21 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 71 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 299 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 140 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 20 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 184 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 258 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
Модификації ACANA Puppy Large Breed
Ціни на ACANA Puppy Large Breed |
---|---|---|---|---|
ACANA Puppy Large Breed 0.34 кг | від 20 zł | 6 пропозицій | ||
ACANA Puppy Large Breed 11.4 кг | від 230 zł | 8 пропозицій | ||
ACANA Puppy Large Breed 17 кг | від 386 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 26 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для серця, для кісток, в составе: лосось, качка, домашня птиця, рис, лушпиння насіння подорожника, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 162 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум