Корм для собак ACANA Puppy Small Breed 6 кг
Фото 7 |
ACANA Puppy Small Breed 6 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Puppy Small Breed 6 кг
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Puppy Small Breed Recipé 6 kgDRY DOG FOOD PUPPY SMALL BREED When it comes to ACANA® food for dogs, every ingredient matters. Thats why our Puppy Small Br... щеeed Recipe is thoughtfully crafted to nurture your puppy from start to finish. Rich with 70%1quality animal ingredients like fresh Canadian chicken and raw flounder balanced with 30% fruit, vegetables & botanicals, this recipe provides your growing small breed puppy with the protein and nutrition they need to support their rapid development. With quality animal ingredients balanced with fruit, vegetables and botanicals delivered daily, every meal of ACANA Puppy Small Breed Recipe is like it came from the farmers market. 1st ingredient is fresh Canadian chicken. Our fresh ingredients use refrigeration as the sole method of preservation and our raw ingredients are frozen at their peak freshness. Contains no grain ingredients2. Proudly crafted in Canada. Proshop.plПоскаржитись | 228 zł |
Acana, karma dla psów, Puppy Small Breed, 6 kg.Karma sucha dla psa Acana Puppy Small Breed 6kg Karma z kanady, dla szczeniąt małych ras, bezzbożowa, naturalna formuła z dro... щеbiem. Charakterystyka produktu: ... EmpikПоскаржитись | 176 zł |
Acana Heritage Puppy Small Breed - sucha karma dla psa 6kg ACA166Acana Heritage Puppy Small Breed - sucha karma dla szczeniaków ras małych ACANA uważa, że wszystkie jej karmy (w tym również... щеAcana Heritage Puppy Small Breed) powinny być przygotowane wedle proporcji, jakie zadowolić by mogły przodka psa domowego, wilka szarego. Wynika to z faktu, że układ pokarmowy współczesnych psów jest zbudowany i działa tak jak u ich przodków. Pies tak jak wilk najlepiej zaspokaja swoje potrzeby żywieniowe gdy może spożyć całą zdobycz. Dlatego też narodziła się idea Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia , która jest oryginalną formułą marki ACANA HERITAGE. Przejawia się ona już na etapie dostawy składników niezbędnych do produkcji karmy. Wszystkie składniki dostarczane są w proporcjach WholePrey™ (cała zdobycz), czyli w idealnej i naturalnej proporcji. W związku z tym karmy suche ACANA nie wymagają dodatkowej, sztucznej suplementacji. Sucha karma dla szczeniaków Acana Heritage Puppy Small Breed jest karmą dedykowaną dla szczeniaków, które jako psy dorosłe nie przekroczą wagi 9kg. Dlatego też rozmiar granulki dopasowany jest do psów ras małych. Z kolei skład karmy ma dostarczyć młodemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników, we właściwych proporcjach. Wszystko aby szczeniak mógł w pełni sił wkroczyć w życie dorosłego psa. Sucha karma dla szczeniaków marki ACANA jest bezglutenowa i zawiera aż 70% naturalnych składników pochodzenia zwierzęcego, takich jak mięso drobiu z wolnego wybiegu, ryby z ekologicznych, zrównoważonych połowów oraz jajka ściółkowe. Na uwagę zasługuje fakt iż 1/3 mięsa jakie zawiera karma, to mięso świeże. Co za tym, całość mięsa zawarta w proporcjach symulujących naturalną dietę, bez potrzeby sztucznej suplementacji: białko pochodzi z mięsa drobiu i ryb podroby zapewniają minerały i witaminy organizm o wapń i fosfor uzupełniają chrząstki i kości Cynk jest jedynym dodatkiem suplementowanym Inne produkty dla młodych psiaków i szczeniaków znajdziesz tutaj - Szczeniak Najważniejsze cechy karmy Acana Heritage Puppy Small Breed 70% karmy to mięso. Niemal 2 razy tyle co u innych producentów Wzbogaca organizm o chondroityne i glukozamine, składniki wzmacniające stawy i chrząstkę stawową u psów Nadaje sierści doskonały wygląd i gładkość dzięki naturalnym kwasom Omega 3 i Omega 6 Zróżnicowane źródła białka - indyk, kurczak, śledź, stornia Zalety karmy Acana Heritage wysoka zawartość mięsa dobrze zbilansowane dzięki proporcji WholePrey™ nie zawiera glutenu bogate źródło witamin i minerałów Witaminy Witamina A 13.5 KIU/kg Witamina D3 1,300 IU/kg Witamina E 120 IU/kg Witamina B1 (tiamina) 6 mg/kg Witamina B2 (ryboflawina) 7 mg/kg Witamina B3 (niacyna) 55 mg/kg Witamina B5 (kwas pantotenowy) 19 mg/kg Witamina B6 (pirydoksyna) 2.75 mg/kg Witamina B12 0.08 mg/kg Kwas foliowy 1.3 mg/kg Cholina 2,200 mg/kg Minerały Sód 0.35 % Chlorek 0.50 % Potas 0.75 % Magnez 0.13 % Miskakarmy.plПоскаржитись | 193 zł |
Acana Puppy Small Breed 6kg ACANA Heritage Puppy Small Breed to karma dla szczeniąt małych ras (dorosły pies do 9-10kg) stworzona, aby wspierać ich s... щеzybki rozwój fizyczny, bogata w białko i tłuszcze pochodzące wyłącznie ze zróżnicowanych składników pochodzenia zwierzęcego, w tym mięsa, organów i chrząstek. Pies jest kuzynem wilka dlatego powinien się odżywiać tak samo jak on - jeść przed wszystkim mięso. ACANA Heritage to zupełnie nowa, bezzbożowa formuła WholePrey™, która odzwierciedla naturalną dietę psów. WholePray™ to 70-85% mięsa, 10-15% organów i 5-10% szpiku oraz chrząstek. Karmy Acana z linii Heritage to najlepsze, regionalne, a przede wszystkim świeże składniki pozyskiwane od zaufanych farmerów z Alberty i rybaków z North Vancouver Island. Charakterystyka karmy Acana Puppy Small Breed: 70% mięsa drobiowego : indyk, kurczak chowane na wolnym wybiegu z zachowanym dobrostanem zwierząt w rodzimych farmach – to świadczy o najwyższej jakości mięsa. Granulki dostosowane do małych szczęk, ułatwiają gryzienie i żucie. Dodatek ryb wzmacnia działanie układu odpornościowego oraz poprawia wygląd sierści i skóry. Zachowana koncepcja WholePrey – całe zwierzę: 3 1/2 kg drobiu, 500g storni i 250g całych, ściółkowych jaj – to 70 mięsa, 10-15 organów i 5-10% szpiku oraz chrząstek. 0% zbóż- to gluten zawarty w zbożach jest przyczyną niestrawności i otyłości u małych psów. Wszystkie składniki karmy Acana mają certyfikat: zdatne do spożycia przez ludzi – przygotowywana wielokrotnie nagradzanej kuchni w Kanadzie Chempion Petfood. Tylko 30% warzyw i owoców pełnych witamin: jabłka, dynia, borówki, marchew, żurawina. Składniki dostarczane codziennie z regionu Alberty są świeże i pełne wartości odżywczych. Wysoka smakowitość – psy ras małych mają wysublimowane kubki smakowe, dlatego karma zawiera pyszną liofilizowaną wątróbkę , która w naturalny sposób wzmacnia walory smakowe posiłku. Brak konserwantów i sztucznych składników- naturalna formuła, odpowiednio zbilansowana. Skład: Świeże mięso kurczaka (18%), dehydratyzowany kurczak (18%), cała czerwona soczewica, cały groch zielony, świeże organy kurczaka (wątroba, serce) (7%), tłuszcz z kurczaka (... Erli.plПоскаржитись | 185 zł |
Acana Acana Puppy Small Breed 6 kg - sucha karma dla szczeniąt rasy małej | 168 zł |
ще 8 пропозицій
Серія ACANA HeritageПорівняти в таблиці →
від 229 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 192 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 256 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 191 zł
сухий корм, 6 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 159 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 268 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 150 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 75 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 20 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 351 zł
сухий корм, 17 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 383 zł
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 239 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 19 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 71 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 299 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
Модификації ACANA Puppy Small Breed
Ціни на ACANA Puppy Small Breed |
---|---|---|---|---|
ACANA Puppy Small Breed 0.34 кг | від 20 zł | 1 пропозиція | ||
ACANA Puppy Small Breed 2 кг | від 75 zł | 12 пропозицій | ||
ACANA Puppy Small Breed 6 кг | від 150 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 152 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 141 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум