Корм для собак ACANA Adult Small Breed 6 кг
Фото 6 |
ACANA Adult Small Breed 6 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Adult Small Breed 6 кг
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Karma dla małych ras / dorosłych psów 6 kg BR52360wspierać szczytowy rozwój i kondycję Twojego psa
dieta bogata i urozmaicona w świeże całe mięso z mniejszą ilością owoców i... щеwarzyw
gwarantuje, że Twój szczeniak będzie zdrowy, szczęśliwy i silny Amazon.plПоскаржитись | 188 zł |
Karma dla psa ACANA Adult Small Breed Recipe Drób 6 kgPsy to mięsożercy. Są przystosowane do diety bogatej w białko zwierzęce, które zapewnia im szczytową kondycję i zdrowie. Electro.plПоскаржитись | 200 zł |
Karma dla psa ACANA Adult Small Breed Recipe Drób 6 kgPsy to mięsożercy. Są przystosowane do diety bogatej w białko zwierzęce, które zapewnia im szczytową kondycję i zdrowie.... Avans.plПоскаржитись | 200 zł |
Acana Adult Small Breed - sucha karma dla psa 6kg ACA156 | 140 zł |
ACANA Heritage Adult Small Breed - sucha karma dla psa - 6kgSpecyfikacja Waga produktu 6 kg Rasa psa Maltańczyk Rasa psa Yorkshire Terrier Rasa psa Shih Tzu... щеRasa psa Mops Rasa psa Chihuahua Wiek zwierzęcia Dorosły Zawartość wilgoci 12% Zawartość selenu 0,64 mg/kg Zawartość żelaza 170 mg/kg Kwasy tłuszczowe omega-3 1% Zawartość manganu 13 mg/kg Popiół surowy 7% Fosfor 1,1% Zawartość miedzi 20 mg/kg Zawartość magnezu 0,12% Wapń 1,4% Białko 31% Zawartość cynku 175 mg/kg Zawartość jodu 1,8 mg/kg Włókna surowe 5% Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Tiamina Zawartość tłuszczu 17% Szerokość 500mm Długość 80mm Wysokość 380mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 212 zł |
ще 11 пропозицій
Серія ACANA HeritageПорівняти в таблиці →
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 229 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 351 zł
сухий корм, 17 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 386 zł
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 239 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 21 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 299 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 71 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 140 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 20 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 187 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 256 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 159 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
Модификації ACANA Adult Small Breed
Ціни на ACANA Adult Small Breed |
---|---|---|---|---|
ACANA Adult Small Breed 0.34 кг | від 21 zł | 6 пропозицій | ||
ACANA Adult Small Breed 2 кг | від 71 zł | 10 пропозицій | ||
ACANA Adult Small Breed 6 кг | від 140 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 187 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 158 zł
сухий корм, 6.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: ягня 27%, рис 20%, горох, рис, жир, яблука, олія, морква, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 6.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: морська риба 26%, рис 24%, горох, лосось, жир, яблука, морква, олія, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, птах, рис 12%, курка 30%, жир, білок, овочі, клас: суперпреміум
від 141 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 123 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки (66%), горох (8%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки (61%), горох (8%), овочі, м'ясо ягняти (5%), яйця, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум