Корм для собак ACANA Adult Large Breed 17 кг
ACANA Adult Large Breed 17 kg 11.4 кг17 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Adult Large Breed 17 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dog Copenhagen Acana Adult Large Breed - Karma dla psów 17 kg 006499252117 | 369 zł |
Karma dla psa ACANA Adult Large Breed Recipe Drób 17 kgAcana Large Breed Adult to karma pełna mięsa drobiu, odżywczych jaj z farm preriowych oraz ryb z naturalnych źródeł. Electro.plПоскаржитись | 410 zł |
Karma dla psa ACANA Adult Large Breed Recipe Drób 17 kgAcana Large Breed Adult to karma pełna mięsa drobiu, odżywczych jaj z farm preriowych oraz ryb z naturalnych źródeł.... Avans.plПоскаржитись | 410 zł |
Acana Acana Adult large breed karma sucha dla psów ras dużych 17 kgPrzygotowywana w naszej wielokrotnie nagradzanej kuchni w Kanadzie ACANA HERITAGE ADULT LARGE BREED jest przepełniona mięsem... щеkurczaków z chowu bezklatkowego, jajami ściółkowymi, mięsem storni poławianej w naturalnym środowisku oraz dojrzewającymi w słońcu owocami i warzywami. Wysoka zawartość... Bee.plПоскаржитись | 411 zł |
ACANA Heritage Adult Large Breed - sucha karma dla psa - 17kgSpecyfikacja Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina A Zaw... щеiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina B Zawiera witaminy Witamina D3 Smak karmy Ryba Smak karmy Turcja Smak karmy Kurczak Wielkość psa Gigant (> 45 kg) Wielkość psa Maxi (26 - 44 kg) Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Waga produktu 17 kg Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Rasa psa Każda rasa Wiek zwierzęcia Dorosły Zawartość wilgoci 12% Zawartość witaminy E 140 mg/kg Fosfor 1,1% Zawartość niacyny (witaminy B3) 55 mg/kg Zawartość manganu 13 mg/kg Zawartość tiaminy (witaminy B1) 5 mg/kg Zawartość żelaza 175 mg/kg Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) 6,5 mg/kg Zawartość miedzi 22 mg/kg Zawartość jodu 2 mg/kg Zawartość witaminy B12 70 μg/kg Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) 20 mg/kg Zawartość cynku 190 mg/kg Kwasy tłuszczowe omega-3 1,2% Białko 31% Włókna surowe 6% Zawartość węglowodanów (na 100 g ) 29 g Popiół surowy 7% Zawartość witaminy A 12200 IU/kg Zawartość selenu 0,6 mg/kg Zawartość magnezu 0,13% Zawartość witaminy B6 4 mg/kg Zawartość witaminy D3 1475 IU/kg Wapń 1,4% Sód 0,35% Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) 2 mg/kg Zawartość potasu 0,75% Zawartość tłuszczu 15% Zawartość chlorku choliny (na 100 g) 230 mg Szerokość 570mm Długość 380mm Wysokość 140mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 434 zł |
ще 5 пропозицій
Серія ACANA HeritageПорівняти в таблиці →
від 229 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 386 zł
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 21 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 299 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 71 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 140 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 20 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 185 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 256 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 159 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 375 zł
сухий корм, 6 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
Модификації ACANA Adult Large Breed
Ціни на ACANA Adult Large Breed |
---|---|---|---|---|
ACANA Adult Large Breed 11.4 кг | від 250 zł | 13 пропозицій | ||
ACANA Adult Large Breed 17 кг | від 250 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 347 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 299 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 232 zł
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо та м'ясопродукти, жири та олії, рослинні білки, риба, клас: преміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 275 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: білок птиці, рис, борошно, жири, глютен, клітковина, мінерали, жир, олія, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки (66%), горох (8%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 275 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум