Корм для собак ACANA Wild Prairie 2.27 кг
ACANA Wild Prairie 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Wild Prairie 2.27 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Wild Prairie Dog Regionals - 2 kg BR54021✅ Ważne składniki odżywcze – Acana Wild Prairie dostarcza Twojemu psu ważne składniki odżywcze poprzez drób, ryby, podroby i... щеkości w całkowicie naturalnej i pożywnej formie
✅ Kwasy tłuszczowe omega-3 – kwasy tłuszczowe omega-3 są szczególnie ważne dla psów, ponieważ mogą one pomóc poprawić właściwości przepływu krwi i obniżyć ciśnienie krwi
✅ Do skóry i skóry – zawarte w nim kwasy tłuszczowe Omega-6 to niezbędne składniki odżywcze, które wspierają kości, skórę i sierść Twojego psa
✅ Zrównoważona flora jelitowa – zawarte w nim prebiotyki wspierają rozwój zdrowych bakterii i mogą pomóc w utrzymaniu zrównoważonej mikroflory jelitowej
✅ Wysokie standardy jakości – sucha karma zawiera warzywa, owoce, składniki roślinne i składniki odżywcze i została owinięta w liofilizowany smak Amazon.plПоскаржитись | 93 zł |
Acana Wild Prairie Highest Protein 2 kgDRY DOG FOOD ALL BREEDS & LIFE STAGES Every ACANA® recipe is thoughtfully crafted from start to finish with premium ingredien... щеts. With the highest protein offering in ACANA pet foods, our ACANA Highest Protein Wild Prairie® Recipe is rich with 70%1 quality animal ingredients like free-run2 chicken and turkey, wild-caught and sustainably farmed fish, balanced with 30%3 fruits, vegetables, and botanicals, many delivered daily. Artificial colours, flavours or preservatives are never added in our kitchen. Our premium ingredients come from a curated group of farmers, ranchers and fishers weve known and trusted for decades, and we approach every batch with an unsurpassed commitment to safety and quality. The result is a protein-rich, nutritious, and delicious dog food to help them live a healthy, happy life. First THREE ingredients are fresh or raw chicken and turkey, making this recipe nutrient-dense, with our highest protein offering. Includes fresh or raw vegetables & fruit like collard greens, whole pumpkin, butternut squash, carrots, apples, and pears, all nutritious and high in fibre. No added grain ingredients4, soy, corn, wheat or tapioca. Coated with freeze-dried chicken and liver for a delicious taste your dog will crave. Crafted in the Canada with the worlds finest ingredients. Proshop.plПоскаржитись | 144 zł |
Acana Acana Wild Prairie Dog 2 kg - sucha karma dla psów 2kg | 88 zł |
Acana Regionals Wild Prairie Dog - sucha karma dla psa 2kg ACA122Acana Regionals Wild Prairie Dog - sucha karma dla psa Kanadyjska marka ACANA produkuje swoje karmy, przy wykorzystaniu jedyn... щеie z jakościowych i regionalnych produktów. Nie inaczej jest z linią produktów ACANA REGIONALS, do której należy sucha karma dla psa - Acana Regionals Wild Prairie Dog . Podobnie jak inne produkty kanadyjskiej marki, w karmach tej serii kluczem jest dostarczanie niezbędnych składników i substancji do organizmu psa, wedle proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Dieta wilka szarego inspiruje twórców karmy od wielu lat, tak samo jak długo trwa ich współpraca z lokalnymi dostawcami mięs, ryb, warzyw, owoców i ziół. Siłą tej współpracy jest jakość dostarczanych produktów. Kurczaki z chowu bezklatkowego, jajka ściółkowe czy ryby ze zrównoważonych połowów. A wszystko przygotowywane finalnie w popularnej w całym regionie kuchni NorthStar®, tak aby pies który karmionymi jest pokarmem marki ACANA otrzymał wszystko co najlepsze dla jego zdrowia i kondycji. Sucha karma dla psów Acana Regionals Wild Prairie Dog Karmy serii ACANA REGIONALS występują w 4 niezależny smakach i składach. Każda oparta jest o inne mięsa wiodące w składzie, dedykowane dla innego regionu Alberty w Kanadzie. W przypadku karmy Wild Prairie , głównym mięsnym składnikiem są mięsa kurczaka i indyka, uzupełniane rybami takimi jak śledź, pstrąg czy sandacz. Olbrzymie zaufanie jakim cieszy się karma oparte jest o skład, w którym wyeliminowano gluten, zboża i ziemniaki. Mięso które znajduję się w karmie zawarte jest w proporcji 1/2 mięsa świeżego i 1/2 mięsa dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 95 zł |
Acana Wild Prairie Dog 2kg | 105 zł |
ACANA Wild Prairie Dog 2 kgPełnoporcjowa, bezzbożowa sucha karma dla psów wszystkich ras, na każdym etapie życia. Pokarm charakteryzuje się wysoką jakoś... щеcią użytych produktów, co zwiększa jej przyswajalność. Receptura została stworzona z myślą o przystosowaniu psów do pobierania i trawienia określonego pokarmu. Dla drapieżników najbardziej wartościowe jest białko pochodzenia zwierzęcego, najlepiej pochodzące z paru źródeł, jego wysoki poziom, a niski poziom węglowodanów. Gwarantuje to szybkie dostarczenie wszystkich składników odżywczych i mineralnych najlepiej trawionych przez psy. Skład karmy oparty jest na mięsie z kurczaka, indyka, podrobach oraz rybach - aromatycznych śledziach, pstrągach, sandaczach, a także całych jajach. Taka różnorodność zapewnia dostarczenie wszystkich substancji potrzebnych do prawidłowego wzrostu. Wysoka zawartość białka pochodzenia zwierzęcego wspomaga regenerację, a także budowę masy mięśniowej, kośćca i stawów. Nienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w oleju z łososia są dobrze przyswajane i wspomagają pracę serca i mózgu. Dodatek do karmy owoców, warzyw i ziół poprawia jej smakowitość i aromatyczność. Jabłka, dynia, żurawina, borówka dostarczają naturalnych witamin i przeciwutleniac Fera.plПоскаржитись | 85 zł |
ACANA Wild Prairie 2 kgPsy każdej rasy jedzą mięso. Są one dlatego stworzone do spożywania urozmaiconego, zróżnicowanego pożywienia z dużą ilością ś... щеwieżego mięsa i mniejszą zawartością owoców, warzyw i roślin leczniczych. Karma Acana Wild Prairie oferuje w swoim składzie dużą ilość świeżego mięsa kurczaka i indyka z wolnego wybiegu, a także całe świeże jaja z ferm położonych w pobliżu zakładu produkcyjnego w kanadyjskiej prowincji Alberta. Ponadto w skład karmy wchodzą poławiane w naturalnym środowisku, w krystaliczne czystych jeziorach w Kanadzie sandacz i pstrąg oraz owoce i warzywa ze słonecznej doliny Okanagan w Kolumbii Brytyjskiej. Acana jest produkowana wyłącznie Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 110 zł |
Серія ACANA RegionalsПорівняти в таблиці →
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 89 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 370 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 244 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 27 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 213 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 222 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 108 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 203 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 85 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 320 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 320 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 275 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
Модификації ACANA Wild Prairie
Ціни на ACANA Wild Prairie |
---|---|---|---|---|
ACANA Wild Prairie 2.27 кг | від 85 zł | 7 пропозицій | ||
ACANA Wild Prairie 6.8 кг | від 203 zł | 4 пропозиції | ||
ACANA Wild Prairie 11.4 кг | від 275 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 108 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 89 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 81 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 91 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: лосось, оленина, ягня
від 75 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум