Корм для собак ACANA Grass-Fed Lamb 17 кг
Фото 9 |
ACANA Grass-Fed Lamb 17 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Grass-Fed Lamb 17 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana SAL17 Sucha Karma dla Psów 17kgZ jagnięcą jako jedyne źródło białka
Produkty nie zawierają substancji zapachowych i barwników
Najwyższa jakość wykonania Amazon.plПоскаржитись | 519 zł |
Acana Acana Karma sucha dla psów grass-fed lamb 17 kgPrzygotowywana w naszej wielokrotnie nagradzanej kuchni w Kanadzie ACANA GRASS-FED LAMB jest idealna dla psów wrażliwych na k... щеażdym etapie życia. Składniki dostarczane codziennie z regionu Alberty są świeże i pełne wartości odżywczych, tak aby Twój pies był szczęśliwy, zdrowy i silny. Przeczytaj... Bee.plПоскаржитись | 527 zł |
ACANA Grass-fed Lamb 17kgSpecyfikacja Rasa psa Każda rasa Waga produktu 17 kg Wiek zwierzęcia W każdym wieku Wapń 1,5% Bi... щеałko 31% Fosfor 1,1% Zawartość miedzi 20 mg/kg Popiół surowy 7,5% Kwasy tłuszczowe omega-3 0,8% Zawartość selenu 0,5 mg/kg Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Niacyna Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawartość tłuszczu 15% Zawartość manganu 21 mg/kg Zawartość magnezu 0,1% Zawartość cynku 230 mg/kg Włókna surowe 5% Zawartość żelaza 250 mg/kg Zawartość wilgoci 12% Zawartość jodu 2 mg/kg Szerokość 355mm Długość 520mm Wysokość 165mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 541 zł |
Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma dla psa 17kg ACA1117Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma monobiałkowa dla psa z jagnięciny W odróżnieniu od innych karm ACANA, seria karm A... щеCANA SINGLES oparta jest o jedno źródło białka mięsnego. Nie każdemu psiakowi może służyć urozmaicona dieta (3 czy 5 typów białka), do tego coraz częściej pojawiają się alergie pokarmowe czy też konieczne jest przestrzeganie restrykcyjnej diety, która dopuszcza tylko określone białka i mięsa. Ale czy ma to oznaczać że pies skazany jest na gorszą karmę lub mniej atrakcyjne posiłki? W Kanadyjskiej Albercie powstają 4 typy, smakowitej karmy monobiałkowej. W jej skład wchodzą takie produkty jak jagnięcina z Nowej Zelandii, kaczka z Ontario, wieprzowina Yorkshire z Alberty czy sardynki pacyficzne poławiane w pobliżu wyspy Vancouver. Tak jak w innych karmach marki ACANA, także seria ACANA SINGLES i karma Acana Singles Grass-Fed Lamb oparta jest o unikalną proporcje WholePrey™ (cała zdobycz), która zakłada, że najlepszym posiłkiem dla psa jest pokarm odwzorowujący naturalną zdobycz wilka szarego - przodka psa domowego. Sucha karma monobiałkowa dla psów Acana Singles Grass-Fed Lamb ACANA SINGLES to 4 zróżnicowane smaki dla Twojego psa. W karmie Acana Singles Grass-Fed Lamb jedynym źródłem białka jest mięso i podroby (wątroba, serce, nerki i chrząstki) nowo zelandzkiej jagnięciny z wolnego wypasu. Mięso to stanowi 50% składu karmu, przy czym 1/2 to mięso surowe, a 1/2 to mięso dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 500 zł |
Acana Grass-Fed Lamb - 17 kg | 534 zł |
ще 5 пропозицій
Серія ACANA SinglesПорівняти в таблиці →
від 484 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 351 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 123 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: сардина 25%, цілісна сардина 18%, овочі, трави, ягоди, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 193 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 330 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 232 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 217 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 317 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 367 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо ягняти, бобові, печінка ягняти, овочі, фрукти, клас: холістик
Модификації ACANA Grass-Fed Lamb
Ціни на ACANA Grass-Fed Lamb |
---|---|---|---|---|
ACANA Grass-Fed Lamb 2 кг | від 80 zł | 12 пропозицій | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 6 кг | від 217 zł | 12 пропозицій | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 кг | від 317 zł | 19 пропозицій | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 17 кг | від 484 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 342 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум