Karm dla psów ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 kg
Zdjęcia 9 |
ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma ACANA Grass-Fed Lamb dla psów wszystkich ras 11.4 kg (00649925ACANA Grass-Fed Lamb to dieta o ograniczonej ilości składników, zawierająca 50% jagnięciny jako jedynego źródła lekkostrawneg... więcejo białka, idealna dla wszystkich psów o wrażliwym układzie pokarmowym.Mięs Rozetka.plZłóż skargę | 339 zł |
Acana Grass-Fed Lamb 11.4 kgPrzepis na jagni?cin? z jab?kiem SUCHA KARMA DLA PSÓW WSZYSTKIE ETAPY ?YCIA Nasza najlepsza receptura w historii! Karma ACANA... więcejSingles Jagni?cina z Jab?kiem zawiera teraz wi?cej mi?sa i nie zawiera groszku, co przek?ada si? na lepsze od?ywianie i smak, który Twój pies pokocha! Nasza receptura Limited Ingredient zawiera 60% jagni?ciny karmionej traw? w proporcjach mi?sa, organów i chrz?stek WholePrey, uzupe?nionej pysznymi, ?wie?ymi jab?kami, dostarczaj?c Twojemu psu bia?ka i sk?adników od?ywczych, których potrzebuje, aby pozosta? szcz??liwym, zdrowym i silnym. Teraz z: Wi?cej surowej jagni?ciny Bez groszku Superfood ze s?odkich ziemniaków Proshop.plZłóż skargę | 364 zł |
ACANA Grass-fed Lamb 11,4kgSpecyfikacja Wielkość psa Maxi (26 - 44 kg) Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Wielkość psa Mini (5 - 10 kg)... więcejWielkość psa Gigant (> 45 kg) Wielkość psa XS ( ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 384 zł |
Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma dla psa 11,4kg ACA1111Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma monobiałkowa dla psa z jagnięciny W odróżnieniu od innych karm ACANA, seria karm A... więcejCANA SINGLES oparta jest o jedno źródło białka mięsnego. Nie każdemu psiakowi może służyć urozmaicona dieta (3 czy 5 typów białka), do tego coraz częściej pojawiają się alergie pokarmowe czy też konieczne jest przestrzeganie restrykcyjnej diety, która dopuszcza tylko określone białka i mięsa. Ale czy ma to oznaczać że pies skazany jest na gorszą karmę lub mniej atrakcyjne posiłki? W Kanadyjskiej Albercie powstają 4 typy, smakowitej karmy monobiałkowej. W jej skład wchodzą takie produkty jak jagnięcina z Nowej Zelandii, kaczka z Ontario, wieprzowina Yorkshire z Alberty czy sardynki pacyficzne poławiane w pobliżu wyspy Vancouver. Tak jak w innych karmach marki ACANA, także seria ACANA SINGLES i karma Acana Singles Grass-Fed Lamb oparta jest o unikalną proporcje WholePrey™ (cała zdobycz), która zakłada, że najlepszym posiłkiem dla psa jest pokarm odwzorowujący naturalną zdobycz wilka szarego - przodka psa domowego. Sucha karma monobiałkowa dla psów Acana Singles Grass-Fed Lamb ACANA SINGLES to 4 zróżnicowane smaki dla Twojego psa. W karmie Acana Singles Grass-Fed Lamb jedynym źródłem białka jest mięso i podroby (wątroba, serce, nerki i chrząstki) nowo zelandzkiej jagnięciny z wolnego wypasu. Mięso to stanowi 50% składu karmu, przy czym 1/2 to mięso surowe, a 1/2 to mięso dehydratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 350 zł |
ACANA Singles Grass-Fed Lamb 11,4kg ACANA Grass-fed Lamb 11,4kg Sucha, monobiałkowa karma ACANA Grass-fed Lamb to idealna propozycja dla zwierząt zmagających... więcejsię z nietolerancją i alergią pokarmową. Unikalna receptura oparta na świeżej nowozelandzkiej jagnięcinie zapewnia biologicznie odpowiedni posiłek i minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Mięso jagnięce charakteryzuje się wysoką lekkostrawności Erli.plZłóż skargę | 339 zł |
pokaż 5 ofert
Seria ACANA SinglesPorównaj w tabeli →
od 454 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
od 367 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: jagnięcina, rośliny strączkowe, wątróbka jagnięca, warzywa, owoce, klasa: holistyczna
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso kacze 18%, mięso kacze suszone 17%, wątróbka kaczy, owoce, zioła, warzywa, klasa: holistyczna
od 352 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso kacze 18%, mięso kacze suszone 17%, wątróbka kaczy, owoce, zioła, warzywa, klasa: holistyczna
od 123 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: sardynka 25%, sardynka cała 18%, warzywa, zioła, jagody, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 317 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 232 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso kacze 18%, mięso kacze suszone 17%, wątróbka kaczy, owoce, zioła, warzywa, klasa: holistyczna
od 78 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
od 217 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
od 317 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
Modyfikacje ACANA Grass-Fed Lamb
Ceny na ACANA Grass-Fed Lamb |
---|---|---|---|---|
ACANA Grass-Fed Lamb 2 kg | od 78 zł | 8 oferty | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 6 kg | od 217 zł | 8 oferty | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 kg | od 317 zł | 10 oferty | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 17 kg | od 454 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 320 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 320 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
od 297 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, indyk, śledź, makrela, sardynka, mieszanka ziół, warzywa, owoce, klasa: holistyczna
od 299 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 352 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso kacze 18%, mięso kacze suszone 17%, wątróbka kaczy, owoce, zioła, warzywa, klasa: holistyczna
od 369 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 275 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 300 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, niski indeks glikemiczny, v sostave: łosoś, śledź, sandacz, szczupak, sieja, flądra, groszek, warzywa, klasa: holistyczna
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 304 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium