Ceny na ACANA Grass-Fed Lamb 6 kg
Zdjęcia 9 | od 212 do 259 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 6; Wiek: szczenięta; młode; dorosłe; w podeszłym wieku; Wielkość psa: małe; średnie; duże; gigantyczne; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acana Singles Grass-fed Lamb & Okanagan Apple Dog - 6 kg BR57060Zbilansowana sucha karma
Polecany przez weterynarzy i hodowców za wyniki
Zawiera białka, tłuszcze i węglowodany n... więcejiezbędne do zbilansowania poziomu energii Amazon.plZłóż skargę | 231 zł |
Acana Grass-Fed Lamb 6 kgLamb with Apple Recipe DRY DOG FOOD ALL LIFE STAGES Our Best Recipe Ever! ACANA Singles Lamb with Apple Recipe is n... więcejow loaded with more meat and no peas for enhanced nutrition and taste your dog will love! Our Limited Ingredient recipe includes 60% grass-fed lamb in WholePrey ratios of meat, organs, and cartilage, complemented with delicious, fresh apples, providing your dog with the protein and nutrients they need in order to stay happy, healthy, and strong. Now With: More Raw Lamb No Peas Sweet Potato Superfood Proshop.plZłóż skargę | 235 zł |
ACANA Grass-Fed lamb dog 6kgSpecyfikacja Efekty zdrowotne Leczenie alergii, Zdrowie ogólne Wiek zwierzęcia Dorosły Waga produk... więcejtu 6 kg Rodzaj opakowania Worek Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Rodzaj zwierzęcia Pies Rasa psa Każda rasa Smak karmy Jagnięcina Smak karmy Warzywo Smak karmy Owocowy Forma dawkowania Stały Ilość 1 Zawartość selenu 0,5 mg/kg Zawartość magnezu 0,11% Włókna surowe 5% Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) 15 mg/kg Sód 0,32% Zawartość tiaminy (witaminy B1) 30 mg/kg Zawartość żelaza 250 mg/kg Zawartość witaminy E 230 mg/kg Zawartość witaminy B12 0,25 μg/kg Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) 2,1 mg/kg Popiół surowy 7,5% Zawartość witaminy B6 10 mg/kg Białko 31% Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) 18 mg/kg Fosfor 1,1% Zawartość niacyny (witaminy B3) 75 mg/kg Zawartość witaminy D3 1000 IU/kg Zawartość potasu 0,7% Wapń 1,5% Zawartość chlorku choliny (na 100 g) 1400 mg Zawartość tłuszczu 15% Bezglutenowe Tak Bez cukru Brak danych Zawartość witaminy A 11000 IU/kg Zawartość cynku 230 mg/kg Zawartość L-izoleucyny (na 100 g czystego białka) 1060 mg Zawartość manganu 21 mg/kg Zawartość miedzi 20 mg/kg Zawartość L-leucyny (na 100 g czystego białka) 1940 mg Zawartość jodu 2 mg/kg Zawartość wilgoci 12% Zawartość L-tryptofanu (na 100 g czystego białka) 300 mg Zawartość L-waliny (na 100 g czystego białka) 1380 mg Zawartość L-argininy (100 g czystego białka) 1990 mg Zawartość L-lizyny (na 100 g czystego białka) 1860 mg Zawartość L-histydyny (na 100 g czystego białka) 610 mg Zawartość L-treoniny ( na 100 g czystego białka) 1060 mg Zawartość EPA/DHA (na kg) 0,125% Dodatki botaniczne Korzeń łopianu Dodatki botaniczne Korzeń prawoślazu Dodatki botaniczne Lawenda Dodatki botaniczne Kurkuma Dodatki botaniczne Korzeń cykorii Dodatki botaniczne Ostropest Dodatki botaniczne Owoce dzikiej róży Zawartość L-cystyny (100 g czystego białka) 300 mg Zawartość L-fenyloalaniny (100 g czystego białka) 1190 mg Brak sztucznych barwników Brak danych Kwasy tłuszczowe omega-6 1,8% Zawartość DL-metioniny 0,43% Bez soi Brak danych Bez laktozy Brak danych Kwasy tłuszczowe omega-3 0,8% Zawartość chlorków (na 100 g) 500 mg Szerokość 380mm Długość 80mm Wysokość 340mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 259 zł |
Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma dla psa 6kg ACA116Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma monobiałkowa dla psa z jagnięciny W odróżnieniu od innych karm ACANA, se... więcejria karm ACANA SINGLES oparta jest o jedno źródło białka mięsnego. Nie każdemu psiakowi może służyć urozmaicona dieta (3 czy 5 typów białka), do tego coraz częściej pojawiają się alergie pokarmowe czy też konieczne jest przestrzeganie restrykcyjnej diety, która dopuszcza tylko określone białka i mięsa. Ale czy ma to oznaczać że pies skazany jest na gorszą karmę lub mniej atrakcyjne posiłki? W Kanadyjskiej Albercie powstają 4 typy, smakowitej karmy monobiałkowej. W jej skład wchodzą takie produkty jak jagnięcina z Nowej Zelandii, kaczka z Ontario, wieprzowina Yorkshire z Alberty czy sardynki pacyficzne poławiane w pobliżu wyspy Vancouver. Tak jak w innych karmach marki ACANA, także seria ACANA SINGLES i karma Acana Singles Grass-Fed Lamb oparta jest o unikalną proporcje WholePrey™ (cała zdobycz), która zakłada, że najlepszym posiłkiem dla psa jest pokarm odwzorowujący naturalną zdobycz wilka szarego - przodka psa domowego. Sucha karma monobiałkowa dla psów Acana Singles Grass-Fed Lamb ACANA SINGLES to 4 zróżnicowane smaki dla Twojego psa. W karmie Acana Singles Grass-Fed Lamb jedynym źródłem białka jest mięso i podroby (wątroba, serce, nerki i chrząstki) nowo zelandzkiej jagnięciny z wolnego wypasu. Mięso to stanowi 50% składu karmu, przy czym 1/2 to mięso surowe, a 1/2 to mięso dehydratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 250 zł |
Acana Grass Fed Lamb Jagnięcina 6 Kg | 239 zł |
ACANA Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma dla psa - 6 kgACANA Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma dla psa - 6 kg
Zobacz polecane produkty:
ACANA Singles Grass... więcej-fed Lamb - sucha karma dla psa - 6 kg
Acana Singles Grass-fed Lamb to sucha, pełnoporcjowa karma dedykowana psom wszystkich ras na każdym etapie życia. Skład pokarmu oparty został o jedno źródło białka - jagnięcinę. Wyjątkowy smak świeżego mięsa urzeknie nawet najbardziej wymagających smakoszy. Dzięki wykorzystaniu mięsa mięśniowego, organów, chrząstek oraz kości karma stanowi doskonałe źródło białka pochodzenia zwierzęcego, które jest niezbędnym elementem diety każdego psa. Dodatek różnorod Krakvet.plZłóż skargę | 217 zł |
ACANA Grass-Fed Lamb Sucha karma dla psa 6 kgPełnoporcjowa, bezzbożowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras, w każdym wieku. Może być podawana szczeniętom or... więcejaz sukom karmiącym i w ciąży.Charakter Fera.plZłóż skargę | 212 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!