Ceny na ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 kg
Zdjęcia 9 | od 317 do 435 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 11.4; Wiek: szczenięta; młode; dorosłe; w podeszłym wieku; Wielkość psa: małe; średnie; duże; gigantyczne; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma ACANA Grass-Fed Lamb dla psów wszystkich ras 11.4 kg (00649925ACANA Grass-Fed Lamb to dieta o ograniczonej ilości składników, zawierająca 50% jagnięciny jako jedynego źródła lek... więcejkostrawnego białka, idealna dla wszystkich psów o wrażliwym układzie pokarmowym.Mięs Rozetka.plZłóż skargę | 339 zł |
Acana Acana Karma sucha dla psów grass-fed lamb 11.4 kgPrzygotowywana w naszej wielokrotnie nagradzanej kuchni w Kanadzie ACANA GRASS-FED LAMB jest idealna dla psów wrażl... więcejiwych na każdym etapie życia. Składniki dostarczane codziennie z regionu Alberty są świeże i pełne wartości odżywczych, tak aby Twój pies był szczęśliwy, zdrowy i silny. Przeczytaj... Bee.plZłóż skargę | 424 zł |
Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma dla psa 11,4kg ACA1111Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma monobiałkowa dla psa z jagnięciny W odróżnieniu od innych karm ACANA, se... więcejria karm ACANA SINGLES oparta jest o jedno źródło białka mięsnego. Nie każdemu psiakowi może służyć urozmaicona dieta (3 czy 5 typów białka), do tego coraz częściej pojawiają się alergie pokarmowe czy też konieczne jest przestrzeganie restrykcyjnej diety, która dopuszcza tylko określone białka i mięsa. Ale czy ma to oznaczać że pies skazany jest na gorszą karmę lub mniej atrakcyjne posiłki? W Kanadyjskiej Albercie powstają 4 typy, smakowitej karmy monobiałkowej. W jej skład wchodzą takie produkty jak jagnięcina z Nowej Zelandii, kaczka z Ontario, wieprzowina Yorkshire z Alberty czy sardynki pacyficzne poławiane w pobliżu wyspy Vancouver. Tak jak w innych karmach marki ACANA, także seria ACANA SINGLES i karma Acana Singles Grass-Fed Lamb oparta jest o unikalną proporcje WholePrey™ (cała zdobycz), która zakłada, że najlepszym posiłkiem dla psa jest pokarm odwzorowujący naturalną zdobycz wilka szarego - przodka psa domowego. Sucha karma monobiałkowa dla psów Acana Singles Grass-Fed Lamb ACANA SINGLES to 4 zróżnicowane smaki dla Twojego psa. W karmie Acana Singles Grass-Fed Lamb jedynym źródłem białka jest mięso i podroby (wątroba, serce, nerki i chrząstki) nowo zelandzkiej jagnięciny z wolnego wypasu. Mięso to stanowi 50% składu karmu, przy czym 1/2 to mięso surowe, a 1/2 to mięso dehydratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 350 zł |
ACANA Singles Grass-Fed Lamb 11,4kg ACANA Grass-fed Lamb 11,4kg Sucha, monobiałkowa karma ACANA Grass-fed Lamb to idealna propozycja dla zwierząt zm... więcejagających się z nietolerancją i alergią pokarmową. Unikalna receptura oparta na świeżej nowozelandzkiej jagnięcinie zapewnia biologicznie odpowiedni posiłek i minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Mięso jagnięce charakteryzuje się wysoką lekkostrawności Erli.plZłóż skargę | 339 zł |
ACANA Grass-fed Lamb 11,4kgSpecyfikacja Wielkość psa Maxi (26 - 44 kg) Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Wielkość psa Mini (... więcej5 - 10 kg) Wielkość psa Gigant (> 45 kg) Wielkość psa XS ( ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 384 zł |
Acana GRASS FED LAMB APPLE 11.4kg | 349 zł |
Acana Acana Grass - Fed Lamb 11.4 kg - sucha karma dla psów bezzbożowa 11. | 326 zł |
Acana ACANA GRASS-FED SINGLES LAMB - 17kgAcana Dog Singles Grass-fed Lamb to karma odpowiednia dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Zawiera mięso jagni... więcejąt nowozelandzkich Petkarma.plZłóż skargę | 435 zł |
Acana Sucha karma dla psa jagnięcina 11,4 kg | 332 zł |
Acana ACANA GRASS-FED SINGLES LAMB - 11,4 kgAcana Dog Singles Grass-fed Lamb to karma odpowiednia dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Zawiera mięso jagni... więcejąt nowozelandzkich Petkarma.plZłóż skargę | 317 zł |
Acana Grass-Fed Lamb 11,4kg karma sucha dla psa + gratis Na tej aukcji oferuję Państwu: Karma Acana Grass-Fed Lamb 11,4kg - 1 sztuka Gryzak dentystyczny Whimzees - 1 s... więcejztuka Ciasteczka waniliowe kosteczki - 40 sztuk Ciasteczka mini markizy - 30 sztuk CanibaQ Karma mokra puszka 415g 1 sztuka Zapraszamy do współpracy! BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE JEDZENIE DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS, W KAŻDYM WIEKU. Acana Grass-Fed-Lamb to jedzenie monobiałkowe, zawierające 50% nowozelandzkiej jagnięciny w odżywczych proporcjach WholePrey™. Dodatek liofilizowanej wątróbki niezwykle zwiększa smakowitość, a świeża dynia i dynia piżmowa są źródłem włókien ułatwiających trawienie. Skład: Surowa jagnięcina (18%), dehydratyzowana Erli.plZłóż skargę | 344 zł |
Acana ACANA SINGLES Grass-Fed Lamb 11,4kg + niespodzianka dla psa GRATIS! | 349 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!