Karm dla psów ACANA Grass-Fed Lamb 2 kg
Zdjęcia 9 |
ACANA Grass-Fed Lamb 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ACANA Grass-Fed Lamb 2 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acana Singles Grass-fed Lamb & Okanagan Apple Dog - 2 kg BR57020 | 98 zł |
Sucha karma ACANA Grass-Fed Lamb dla psów wszystkich ras 2 kg (00649925702ACANA Grass-Fed Lamb to dieta o ograniczonej ilości składników, zawierająca 50% jagnięciny jako jedynego źródła lekkostrawneg... więcejo białka, idealna dla wszystkich psów o wrażliwym układzie pokarmowym.Mięs Rozetka.plZłóż skargę | 83 zł |
Acana Grass-Fed Lamb 2 kgLamb with Apple Recipe DRY DOG FOOD ALL LIFE STAGES Our Best Recipe Ever! ACANA Singles Lamb with Apple Recipe is now loaded... więcejwith more meat and no peas for enhanced nutrition and taste your dog will love! Our Limited Ingredient recipe includes 60% grass-fed lamb in WholePrey ratios of meat, organs, and cartilage, complemented with delicious, fresh apples, providing your dog with the protein and nutrients they need in order to stay happy, healthy, and strong. Now With: More Raw Lamb No Peas Sweet Potato Superfood Proshop.plZłóż skargę | 126 zł |
Acana Acana Karma sucha dla psów grass-fed lamb 2 kgPrzygotowywana w naszej wielokrotnie nagradzanej kuchni w Kanadzie ACANA GRASS-FED LAMB jest idealna dla psów wrażliwych na k... więcejażdym etapie życia. Składniki dostarczane codziennie z regionu Alberty są świeże i pełne wartości odżywczych, tak aby Twój pies był szczęśliwy, zdrowy i silny. Przeczytaj... Bee.plZłóż skargę | 99 zł |
Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma dla psa 2kg ACA112Acana Singles Grass-Fed Lamb - sucha karma monobiałkowa dla psa z jagnięciny W odróżnieniu od innych karm ACANA, seria karm A... więcejCANA SINGLES oparta jest o jedno źródło białka mięsnego. Nie każdemu psiakowi może służyć urozmaicona dieta (3 czy 5 typów białka), do tego coraz częściej pojawiają się alergie pokarmowe czy też konieczne jest przestrzeganie restrykcyjnej diety, która dopuszcza tylko określone białka i mięsa. Ale czy ma to oznaczać że pies skazany jest na gorszą karmę lub mniej atrakcyjne posiłki? W Kanadyjskiej Albercie powstają 4 typy, smakowitej karmy monobiałkowej. W jej skład wchodzą takie produkty jak jagnięcina z Nowej Zelandii, kaczka z Ontario, wieprzowina Yorkshire z Alberty czy sardynki pacyficzne poławiane w pobliżu wyspy Vancouver. Tak jak w innych karmach marki ACANA, także seria ACANA SINGLES i karma Acana Singles Grass-Fed Lamb oparta jest o unikalną proporcje WholePrey™ (cała zdobycz), która zakłada, że najlepszym posiłkiem dla psa jest pokarm odwzorowujący naturalną zdobycz wilka szarego - przodka psa domowego. Sucha karma monobiałkowa dla psów Acana Singles Grass-Fed Lamb ACANA SINGLES to 4 zróżnicowane smaki dla Twojego psa. W karmie Acana Singles Grass-Fed Lamb jedynym źródłem białka jest mięso i podroby (wątroba, serce, nerki i chrząstki) nowo zelandzkiej jagnięciny z wolnego wypasu. Mięso to stanowi 50% składu karmu, przy czym 1/2 to mięso surowe, a 1/2 to mięso dehydratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 95 zł |
ACANA Grass-fed Lamb 2kgSpecyfikacja Waga produktu 2 kg Rasa psa Każda rasa Wiek zwierzęcia W każdym wieku Zawiera witaminy W... więcejitamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Niacyna Zawartość magnezu 0,1% Fosfor 1,1% Popiół surowy 7,5% Białko 31% Zawartość tłuszczu 15% Włókna surowe 5% Zawartość selenu 0,5 mg/kg Wapń 1,5% Zawartość żelaza 250 mg/kg Zawartość wilgoci 12% Kwasy tłuszczowe omega-3 0,8% Zawartość manganu 21 mg/kg Zawartość miedzi 20 mg/kg Zawartość cynku 230 mg/kg Zawartość jodu 2 mg/kg Szerokość 200mm Długość 100mm Wysokość 240mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 113 zł |
Acana, karma dla psów, Grass Fed Lamb, 2kgKarma sucha dla psa Acana Grass Fed Lamb 2kg Hipoalergiczna karma dla psów, monobiałkowa z jagnięciną i jabłkami. Acana Grass... więcejFed Lamb Formuła prawdziwie hip... EmpikZłóż skargę | 80 zł |
Seria ACANA SinglesPorównaj w tabeli →
od 449 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
od 361 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: jagnięcina, rośliny strączkowe, wątróbka jagnięca, warzywa, owoce, klasa: holistyczna
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso kacze 18%, mięso kacze suszone 17%, wątróbka kaczy, owoce, zioła, warzywa, klasa: holistyczna
od 351 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso kacze 18%, mięso kacze suszone 17%, wątróbka kaczy, owoce, zioła, warzywa, klasa: holistyczna
od 123 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: sardynka 25%, sardynka cała 18%, warzywa, zioła, jagody, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 333 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 232 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso kacze 18%, mięso kacze suszone 17%, wątróbka kaczy, owoce, zioła, warzywa, klasa: holistyczna
od 80 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
od 217 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
od 317 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
Modyfikacje ACANA Grass-Fed Lamb
Ceny na ACANA Grass-Fed Lamb |
---|---|---|---|---|
ACANA Grass-Fed Lamb 2 kg | od 80 zł | 7 oferty | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 6 kg | od 217 zł | 7 oferty | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 11.4 kg | od 317 zł | 14 oferty | ||
ACANA Grass-Fed Lamb 17 kg | od 449 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 85 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso kacze 18%, mięso kacze suszone 17%, wątróbka kaczy, owoce, zioła, warzywa, klasa: holistyczna
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 82 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
od 108 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 102 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, indyk, śledź, makrela, sardynka, mieszanka ziół, warzywa, owoce, klasa: holistyczna
od 100 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 85% ryby, skrobia, chrząstka, jaja, dynia, gruszka, ananas, tymianek, kolendra, klasa: holistyczna
od 81 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 84 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: łosoś, dziczyzna, jagnięcina
od 109 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium