Karm dla psów ACANA Free-Run Duck 6 kg
Zdjęcia 18 |
ACANA Free-Run Duck 6 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ACANA Free-Run Duck 6 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acana Karma dla psów Free Run Duck - 6000 g 0064992571603Bogata dieta
Świeże składniki zwierzęce
Pysznie smaczne dla najbardziej wyrafinowanych psów Amazon.plZłóż skargę | 248 zł |
Acana Free Run Duck 6 kgDuck with Pear Recipe DRY DOG FOOD ALL LIFE STAGES Our Best Recipe Ever! ACANA Singles Duck with Pear Recipe is now loaded with more meat, less legumes, and no peas for enhanced nutrition and taste your dog will love! Our Limited Ingredient recipe includes 60% quality duck ingredients in WholePrey ratios of duck, organs, and cartilage, complemented... więcejwith fresh pears, providing your dog with the protein and nutrients they need in order to stay happy, healthy, and strong. Proshop.plZłóż skargę | 235 zł |
Acana Singles Free-Run Duck - sucha karma dla psa 6kg ACA86Acana Singles Free-Run Duck - sucha karma monobiałkowa dla psa z kaczki W odróżnieniu od innych karm ACANA, seria karm ACANA SINGLES opiera się o jedno źródło białka mięsnego. Nie każdemu psiakowi może służyć urozmaicona dieta (3 czy 5 typów białka). Do tego coraz częściej pojawiają się alergie pokarmowe czy też konieczne jest przestrzeganie restry... więcejkcyjnej diety, która dopuszcza tylko określone białka i mięsa. Ale czy dlatego nasz pies ma być skazany jest na jedzenie gorszej karmy lub mniej atrakcyjnych posiłków? W Kanadyjskiej Albercie powstają 4 typy, smakowitej karmy monobiałkowej. W jej skład wchodzą takie produkty jak jagnięcina z Nowej Zelandii, kaczka z Ontario, wieprzowina Yorkshire z Alberty czy sardynki pacyficzne poławiane w pobliżu wyspy Vancouver. Tak jak w innych karmach marki ACANA, także seria ACANA SINGLES i karma Acana Singles Free-Run Duck oparta jest o unikalną proporcje WholePrey™ (cała zdobycz). Zakłada ona, że najlepszym posiłkiem dla psa jest pokarm odwzorowujący naturalną zdobycz wilka szarego - przodka psa domowego. Sucha karma monobiałkowa dla psów Acana Singles Free-Run Duck ACANA SINGLES to 4 zróżnicowane smaki dla Twojego psa. W karmie Acana Singles Free-Run Duck jedynym źródłem białka jest mięso i podroby (wątroba, żołądki i chrząstki) kaczki z wolnego wybiegu z okolic Ontario. Mięso to stanowi 50% składu karmu. Zasługuje na uwagę że 1/2 to mięso surowe, a 1/2 to mięso dehydratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 232 zł |
Acana ACANA Free-Run Duck 6kg | 248 zł |
Seria ACANA SinglesPorównaj w tabeli →
od 449 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
od 361 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: jagnięcina, rośliny strączkowe, wątróbka jagnięca, warzywa, owoce, klasa: holistyczna
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso kacze 18%, mięso kacze suszone 17%, wątróbka kaczy, owoce, zioła, warzywa, klasa: holistyczna
od 351 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso kacze 18%, mięso kacze suszone 17%, wątróbka kaczy, owoce, zioła, warzywa, klasa: holistyczna
od 123 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: sardynka 25%, sardynka cała 18%, warzywa, zioła, jagody, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 333 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 232 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso kacze 18%, mięso kacze suszone 17%, wątróbka kaczy, owoce, zioła, warzywa, klasa: holistyczna
od 80 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
od 212 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
od 317 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
Modyfikacje ACANA Free-Run Duck
Ceny na ACANA Free-Run Duck |
---|---|---|---|---|
ACANA Free-Run Duck 2 kg | od 83 zł | 7 oferty | ||
ACANA Free-Run Duck 6 kg | od 232 zł | 4 oferty | ||
ACANA Free-Run Duck 11.4 kg | od 351 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 244 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 213 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
od 212 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, groszek, soczewica, wątróbka, flaki, jabłka, zioła, jagody, klasa: holistyczna
od 222 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 195 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, indyk, śledź, makrela, sardynka, mieszanka ziół, warzywa, owoce, klasa: holistyczna
od 203 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 247 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, niski indeks glikemiczny, v sostave: łosoś, śledź, sandacz, szczupak, sieja, flądra, groszek, warzywa, klasa: holistyczna
od 277 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, niski indeks glikemiczny, v sostave: wołowina, dziki, jagnięcina, ryby, jajka, klasa: holistyczna
od 209 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 246 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium