Karm dla psów ACANA Light and Fit 2 kg
ACANA Light and Fit 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ACANA Light and Fit 2 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acana Light & Fit Dog 1 Opakowanie 1 x 2 kg BR51220 | 91 zł |
Acana Light & Fit Recipé 2 kgDRY DOG FOOD ALL BREEDS, ADULT MAINTENANCE When it comes to ACANA® food for dogs, every ingredient matters. Thats why our Li... więcejght & Fit Recipe is thoughtfully crafted to help support a healthy weight in dogs of all breeds. Rich with 65%1quality animal ingredients like fresh Canadian chicken and raw flounder balanced with 35% fruit, vegetables & botanicals, this recipe provides a balanced diet that will satisfy your dog while helping to support a healthy weight. With quality animal ingredients balanced with fruit, vegetables and botanicals delivered daily, every meal of ACANA Light & Fit Recipe is like it came from the farmers market. 1st ingredient is fresh Canadian chicken. Our fresh ingredients use refrigeration as the sole method of preservation and our raw ingredients are frozen at their peak freshness. Lower in calories than other ACANA Dog recipes to help support a healthy weight in your dog. Contains no grain ingredients2. Proudly crafted in Canada. Proshop.plZłóż skargę | 142 zł |
Acana Light & Fit Dog - sucha karma dla psa 2kg ACA12Acana Light & Fit Dog - sucha karma dla psów dorosłych, dbających o wagę Jak wszystkie produkty spod znaku ACANA, również suc... więcejha karma dla psów dorosłych Acana Light & Fit Dog dąży do bycia jak najbliższej naturalnej diety domniemanego praprzodka psa domowego czyli szarego wilka. Bez wątpienia fundamentem do tego jest odpowiednia jakość dobieranych składników. Kanadyjska marka korzysta zatem z usług lokalnych hodowców bydła, rybaków oraz farmerów. Skąd taki model działania? Ze względu na głębokie zaufanie w jakość rodzimych produktów oraz uczciwość w procesie uprawy, hodowli i połowu. Bezsprzecznie na uwagę zasługuje fakt, iż składniki które dostarczane są do przygotowania karmy, dawkowane są wedle oryginalnej proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Czym jest ów proporcja? W dużym skrócie, do karmy trafiają takie ilości składników zwierzęcych i roślinnych, jakie dostarczane byłyby gdyby pies żywił się jak jego praprzodek. W związku z tym sucha karma Acana Light & Fit Dog , dzięki właściwym proporcjom białek, węglowodanów, witamin i minerałów nie wymaga uzupełnienia poprzez sztuczną suplementacje. Sucha karma dla psów dorosłych Acana Heritage Light & Fit Dog jest karmą, która będzie odpowiednia dla wszystkich psów dorosłych, które muszą w specjalny sposób dbać o utrzymanie wagi. Zarówno u psów które są mocno aktywne, ale również psów które wymagają zredukowania masy ciała. Z pewnością dzięki zawartości 65% naturalnych składników zwierzęcych oraz obniżonemu udziałowi węglowodanów do poziomu 26%, karma ta wspiera proces poprawy budowy masy mięśniowej i redukcji wagi. Przy poprawie formy psa, zdecydowane ważne jest to, iż produkty Acana wolne są od glutenu i zbóż, a naturalne składniki pochodzenia roślinnego stanowią w przypadku karmy Light & Fit 35% składu. Bez wątpienia proporcja 65 do 35 doskonale oddaje dietę naturalną, nie wymagającą suplementacji sztucznej: mięso dające białko podroby dostarczające minerały i witaminy chrząstki i kości uzupełniające organizm o wapń i fosfor Acana Light & Fit Dog - najważniejsze cechy karmy 65% produktów w karmie stanowią: kurczak z wolnego wybiegu, całe jaja, ryba świeżo poławiana ograniczona ilość węglowodanów dzięki wykorzystaniu soczewicy i grochu jako alternatywy dla ziemniaków i ziaren naturalne uzupełnienie kwasów Omega 3 i 6, nadających doskonały wygląd i gładkość sierści i skórze przynajmniej 3 typy mięsa jako zróżnicowane źródła białka Energia metaboliczna wynosi 3070 kcal / kg (368 kcal na 250 ml / 120 g). Zalety karmy Acana wysoka zawartość mięsa dobrze zbilansowane dzięki proporcji WholePrey™ nie zawiera glutenu bogate źródło witamin i minerałów. Podstawowa karma dla psów dorosłych Inne produkty dla psów dorosłych znajdziesz tutaj - Pies Dorosły ,a tutaj produkty marki ACANA Dostępne opakowania 2kg, 6kg, 11,4kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 86 zł |
Acana Light & Fit Dog 2kg | 88 zł |
Acana ACANA Light & Fit Dog 2 kg - sucha karma dla psów dorosłych, 2 kg | 80 zł |
pokaż 5 ofert
Seria ACANA HeritagePorównaj w tabeli →
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 71 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (33%), flądra (3%), jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 299 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 140 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (33%), flądra (3%), jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (34%), flądra, jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 75 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, warzywa, rośliny strączkowe, wątróbka drobiowa, jajka, jagody, klasa: holistyczna
od 80 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 20 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 184 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, warzywa, rośliny strączkowe, wątróbka drobiowa, jajka, jagody, klasa: holistyczna
od 256 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 78 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 235 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 80 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 290 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 150 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 75 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 20 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
Modyfikacje ACANA Light and Fit
Ceny na ACANA Light and Fit |
---|---|---|---|---|
ACANA Light and Fit 2 kg | od 80 zł | 11 oferty | ||
ACANA Light and Fit 6 kg | od 184 zł | 8 oferty | ||
ACANA Light and Fit 11.4 kg | od 240 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium