Karm dla psów ACANA Red Meat 2 kg
Zdjęcia 9 |
ACANA Red Meat 2 kg |
|
3 rodzaje składników mięsnych: wieprzowina Yorkshire, jagnięcina, byki angus. Zawiera tylko 5 suplementów: B5, D3, E, cholinę i cynk.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ACANA Red Meat 2 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acana Classic Red Meat - sucha karma dla psa 2kg ACA42Acana Classic Red Meat- sucha karma dla psów oparta o czerwone mięsa Najbardziej klasyczna z linii karm ACANA Classics, w której wyróżnić można trzy "smaki": opartą o czerwone mięsa jagnięce, wołowe i wieprzowe - Acana Classic Red Meat oraz dwie siostrzane, bazującą na kurczaku i indyku - Prairie Poultry, a także opartą o ryby - Acana Wild Coast. W... więcejszystkie karmy łączą te same zalety, wolne od glutenu, GMO i roślinnych koncentratów białkowych. Do tego ograniczone węglowodany do poziomu 30% i udział składników wedle proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Sucha karma dla psów dorosłych Acana Classic Red Meat to karma która jest bogata w mięso, na 6kg karmy, wykorzystuje się 3kg mięsa. 1/3 to świeże mięso wołowe, wieprzowe i jagnięcina. 2/3 to mięso tychże, ale w formie dehydratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 84 zł |
Acana Acana Karma sucha dla psów classic red dog 2 kgBIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE JEDZENIE DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS, W KAŻDYM WIEKU. ACANA CLASSIC przygotowana jest według Biologicznie Odpowiednich standardów, w naszej wielokrotnie nagradzanej kuchni NorthStar oraz przepełniona wartościami odżywczymi, które idealnie spełniają wymogi żywieniowe wszystkich... Bee.plZłóż skargę | 92 zł |
Acana Acana Classic Red 2 kg - sucha karma dla psów 2kg | 75 zł |
Acana, karma dla psów, Classics Classic Red, 2 kg.Karma sucha dla psa Acana Classics Classic Red 2kg Nowość Acana Classic Angus karma z mięsem wołowiny najlepszej jakości typu Angus Psy powinny spożywać poży... EmpikZłóż skargę | 75 zł |
Seria ACANA СlassicsPorównaj w tabeli →
od 300 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 217 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 330 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 247 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 184 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 310 zł
sucha karma, 14.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 250 zł
sucha karma, 9.7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
Modyfikacje ACANA Red Meat
Ceny na ACANA Red Meat |
---|---|---|---|---|
ACANA Red Meat 2 kg | od 75 zł | 4 oferty | ||
ACANA Red Meat 6 kg | od 184 zł | 1 oferta | ||
ACANA Red Meat 11.4 kg | od 247 zł | 4 oferty | ||
ACANA Red Meat 14.5 kg | od 310 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 75 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż piwny 30%, jaja 18%, produkty pochodne, oleje, tłuszcze, mięso, owoce, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium