Karm dla psów ACANA Wild Prairie 11.4 kg
ACANA Wild Prairie 11.4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ACANA Wild Prairie 11.4 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acana Wild Prairie Dog Regionals - 114 kg BR54011 | 345 zł |
Acana Wild Prairie Highest Protein 11.4 kgDRY DOG FOOD ALL BREEDS & LIFE STAGES Every ACANA® recipe is thoughtfully crafted from start to finish with premium ingredien... więcejts. With the highest protein offering in ACANA pet foods, our ACANA Highest Protein Wild Prairie® Recipe is rich with 70%1 quality animal ingredients like free-run2 chicken and turkey, wild-caught and sustainably farmed fish, balanced with 30%3 fruits, vegetables, and botanicals, many delivered daily. Artificial colours, flavours or preservatives are never added in our kitchen. Our premium ingredients come from a curated group of farmers, ranchers and fishers weve known and trusted for decades, and we approach every batch with an unsurpassed commitment to safety and quality. The result is a protein-rich, nutritious, and delicious dog food to help them live a healthy, happy life. First THREE ingredients are fresh or raw chicken and turkey, making this recipe nutrient-dense, with our highest protein offering. Includes fresh or raw vegetables & fruit like collard greens, whole pumpkin, butternut squash, carrots, apples, and pears, all nutritious and high in fibre. No added grain ingredients4, soy, corn, wheat or tapioca. Coated with freeze-dried chicken and liver for a delicious taste your dog will crave. Crafted in the Canada with the worlds finest ingredients. Proshop.plZłóż skargę | 388 zł |
Acana ACANA Wild Prairie Dog 11.4 kg - Sucha karma dla psów z kurczakiem iACANA Wild Prairie Dog 11.4 kg - Sucha karma dla psów z kurczakiem i indykiem 11.4 kg Max&mrau.plZłóż skargę | 285 zł |
Acana Regionals Wild Prairie Dog - sucha karma dla psa 11,4kg ACA1211Acana Regionals Wild Prairie Dog - sucha karma dla psa Kanadyjska marka ACANA produkuje swoje karmy, przy wykorzystaniu jedyn... więcejie z jakościowych i regionalnych produktów. Nie inaczej jest z linią produktów ACANA REGIONALS, do której należy sucha karma dla psa - Acana Regionals Wild Prairie Dog . Podobnie jak inne produkty kanadyjskiej marki, w karmach tej serii kluczem jest dostarczanie niezbędnych składników i substancji do organizmu psa, wedle proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Dieta wilka szarego inspiruje twórców karmy od wielu lat, tak samo jak długo trwa ich współpraca z lokalnymi dostawcami mięs, ryb, warzyw, owoców i ziół. Siłą tej współpracy jest jakość dostarczanych produktów. Kurczaki z chowu bezklatkowego, jajka ściółkowe czy ryby ze zrównoważonych połowów. A wszystko przygotowywane finalnie w popularnej w całym regionie kuchni NorthStar®, tak aby pies który karmionymi jest pokarmem marki ACANA otrzymał wszystko co najlepsze dla jego zdrowia i kondycji. Sucha karma dla psów Acana Regionals Wild Prairie Dog Karmy serii ACANA REGIONALS występują w 4 niezależny smakach i składach. Każda oparta jest o inne mięsa wiodące w składzie, dedykowane dla innego regionu Alberty w Kanadzie. W przypadku karmy Wild Prairie , głównym mięsnym składnikiem są mięsa kurczaka i indyka, uzupełniane rybami takimi jak śledź, pstrąg czy sandacz. Olbrzymie zaufanie jakim cieszy się karma oparte jest o skład, w którym wyeliminowano gluten, zboża i ziemniaki. Mięso które znajduję się w karmie zawarte jest w proporcji 1/2 mięsa świeżego i 1/2 mięsa dehydratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 340 zł |
Acana Wild Prairie Dog - 11.4 kg | 302 zł |
Acana ACANA WILD PRAIRIE - 11,4kgAcana Dog Recipe Wild Prairie to karma odpowiednia dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Granulat o niskiej zawartości wę... więcejglowodanów i wysokiej zawartości białka. Zawiera mięso kur i indyków z wolnego wybiegu, jaja i ryby odławiane na wolności. Karma jest całkowicie bezzbożowa. Petkarma.plZłóż skargę | 275 zł |
ACANA Wild Prairie 11,4 kgPsy każdej rasy jedzą mięso. Są one dlatego stworzone do spożywania urozmaiconego, zróżnicowanego pożywienia z dużą ilością ś... więcejwieżego mięsa i mniejszą zawartością owoców, warzyw i roślin leczniczych. Karma Acana Wild Prairie oferuje w swoim składzie dużą ilość świeżego mięsa kurczaka i indyka z wolnego wybiegu, a także całe świeże jaja z ferm położonych w pobliżu zakładu produkcyjnego w kanadyjskiej prowincji Alberta. Ponadto w skład karmy wchodzą poławiane w naturalnym środowisku, w krystaliczne czystych jeziorach w Kanadzie sandacz i pstrąg oraz owoce i warzywa ze słonecznej doliny Okanagan w Kolumbii Brytyjskiej. Acana jest produkowana wyłącznie Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 320 zł |
Seria ACANA RegionalsPorównaj w tabeli →
od 370 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 98 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 89 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
od 275 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 244 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 27 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 213 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
od 222 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 108 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 210 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 85 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 320 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 320 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
Modyfikacje ACANA Wild Prairie
Ceny na ACANA Wild Prairie |
---|---|---|---|---|
ACANA Wild Prairie 2.27 kg | od 85 zł | 7 oferty | ||
ACANA Wild Prairie 6.8 kg | od 210 zł | 4 oferty | ||
ACANA Wild Prairie 11.4 kg | od 275 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 320 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 320 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
od 370 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 315 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 294 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 333 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 289 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 349 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: łosoś, dziczyzna, jagnięcina