Корм для собак Royal Canin German Shepherd 5+ 12 kg
Royal Canin German Shepherd 5+ 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin German Shepherd 5+ 12 kg
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla dorosłych psów Royal Canin Owczarek Niemiecki 5+ 12 kg (31Adult Health Complex OWCZAREK NIEMIECKI ADULT 5+* przeznaczony jest do wspomagania zdrowia w okresie starzenia. Zawiera ekskl... щеuzywną kombinację przeciwutleniac Rozetka.plПоскаржитись | 260 zł |
Royal Canin German Shepherd Adult 5+ - 12 kgGdy owczarek niemiecki kończy 5 lat, jest już uważany za seniora. Choć przedstawiciele tej rasy cechują się potężną budową ci... щеała, pies w zaawansowanym wieku może stać się nadwrażliwy na pewne pokarmy, co odbije się negatywnie na jego zdrowiu. Niektóre objawy starzenia, takie jak uszkodzenie komórek pod wpływem stresu oksydacyjnego, utrata masy mięśniowej i gorsze funkcjonowanie nerek, dotyczą wszystkich psów. Inne, jak starzenie się stawów i układu trawiennego, występują w szczególności wśród owczarków niemieckich. Odpowiednia dieta może polepszyć zdrowie Twojego psa na tym etapie życia. Karmę Royal Canin German Shepherd Adult 5+stworzono, uwzględniając objawy starzenia typowe dla danej rasy. Silne, umięśnione ciało owczarka niemieckiego może być przyczyną nadmiernego obciążenia stawów. U owczarków niemieckich z biegiem czasu nasilają się także problemy związane z układem pokarmowym. Karma Royal Canin German Shepherd Adult 5+ w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla owczarków niemieckich powyżej 5 roku życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych przedstawicieli tej rasy. Kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 273 zł |
Royal Canin Royal Canin German shepherd adult +5 - karma sucha dla psów doRoyal Canin German Shepherd Adult 5+ karma sucha dla dorosłych psów rasy owczarek niemiecki, powyżej 5 roku życia. Każda... щеrasa ma specjalne wymogi, dlatego aby wspierać zdrowie psów rasowych powstała linia specjalistyczny Bee.plПоскаржитись | 320 zł |
ROYAL CANIN German Shepherd Adult 5+ 12 kg karma sucha dla dorosłych psówKażda rasa ma specjalne wymogi, dlatego aby wspierać zdrowie psów rasowych powstała linia specjalistyczny Fera.plПоскаржитись | 288 zł |
Karma sucha dla psa ROYAL CANIN German Shepherd 5+ 12, kgKarma sucha dla dorosłych psów rasy owczarek niemiecki, powyżej 5 roku życia. Karma German Shepherd Adult 5+ została opracowa... щеna by wspomagać zdrowie psa w ok... EmpikПоскаржитись | 225 zł |
Royal Canin German Shepherd Adult 5+ - 2 x 12 kgGdy owczarek niemiecki kończy 5 lat, jest już uważany za seniora. Choć przedstawiciele tej rasy cechują się potężną budową ci... щеała, pies w zaawansowanym wieku może stać się nadwrażliwy na pewne pokarmy, co odbije się negatywnie na jego zdrowiu. Niektóre objawy starzenia, takie jak uszkodzenie komórek pod wpływem stresu oksydacyjnego, utrata masy mięśniowej i gorsze funkcjonowanie nerek, dotyczą wszystkich psów. Inne, jak starzenie się stawów i układu trawiennego, występują w szczególności wśród owczarków niemieckich. Odpowiednia dieta może polepszyć zdrowie Twojego psa na tym etapie życia. Karmę Royal Canin German Shepherd Adult 5+stworzono, uwzględniając objawy starzenia typowe dla danej rasy. Silne, umięśnione ciało owczarka niemieckiego może być przyczyną nadmiernego obciążenia stawów. U owczarków niemieckich z biegiem czasu nasilają się także problemy związane z układem pokarmowym. Karma Royal Canin German Shepherd Adult 5+ w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla owczarków niemieckich powyżej 5 roku życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych przedstawicieli tej rasy. Kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 530 zł |
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 174 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ретривер, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 268 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, далматин, вік: від 15 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, борошно, дегідратовані білки тваринного походження, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, боксер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: птиця, рис, кукурудза, жири, жом, мінерали, олія, клітковина, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, лабрадор, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для серця, в составе: рис, протеїни, м'ясо птиці, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, шпіц, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, борошно, дегідратовані білки тваринного походження, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для серця, в составе: зневоднений білок птиці, рис, кукурудза, жири, буряковий жом, борошно, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 198 zł
сухий корм, 11 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 275 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для кісток, в составе: рис, кукурудза, свинина білок, пшениця, клас: суперпреміум
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 324 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: курка, кукурудза, рис, зародки кукурудзи, кістковий жир, картопля, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, для серця, для печінки, в составе: рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 285 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 302 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки/індички, жир, олія, мінерали, свинячий хрящ, клас: суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: білок птиці, кукурудза, ячмінь, борошно, глютен, білок, жири, мінерали, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 333 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум