Корм для собак Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 12 шт
Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 12 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 12 шт
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canine Adult Chihuahua Etui - pudełko 12 x 85 g 1020 g 9003579001509 | 56 zł |
Mokra karma dla psów Royal Canin Chihuahua 12 x 85 g (9003579001509)Royal Canin Chihuahua mokra karma w postaci pasztetu dla dorosłych psów (starszych niż 8 miesięcy) rasy chihuahua. Doskonale... щеzbilansowana mokra karma jest bogata w aminokwasy, zapewniające Twojemu zwierzakowi wspaniały wygląd błyszczącej i zdrowej sierści. Pasztet ma doskonałe właściwości smakowe i atrakcyjny aromat nawet dla najbardziej wybrednych zwierząt. Wyprodukowany ze świeżych produktów mięsnych, co zapewnia doskonałe działanie wszystkich systemów organizmu psa. Doskonale zbilansowany skład zapewni zdrowie i długowieczność Twojego zwierzaka. Można stosować jako główne żywienie lub jako dodatek do suchej karmy. Rozetka.plПоскаржитись | 41 zł |
Royal Canin Chihuahua, mus - 24 x 85 gChihuahua – najmniejszy pies świata – wyróżnia się drobną posturą, ostrożnością i zwinnością, a do tego – aksamitną, gęstą si... щеerścią. Jego niewielkie niewielkie rozmiary sprawiają, że jest on popularnym towarzyszem, który żyje głównie w domu i którego trudno porównać z jakimkolwiek innym psem. W tym drobnym ciele kryje się pojętna dusza towarzystwa o specyficznych wymaganiach, w tym – o szczególnych potrzebach żywieniowych. Karma mokra Royal Canin Chihuahua jest dostosowana do potrzeb żywieniowych dorosłych psów rasy chihuahua w wieku od 8 miesiąca życia. Receptura tej karmy – wzbogacona składnikami odżywczymi – usprawnia trawienie, korzystnie wpływa na piękny wygląd sierści i zdrowie skóry, a dzięki miękkiej teksturze pobudza apetyt. Royal Canin Chihuahua w musie w skrócie: Karma mokra dla psów rasy Chihuahua od 8 miesiąca życia. Dopasowana specjalnie do potrzeb psów ras małych. Kompletne i zbilansowane pożywienie Bogata w składniki odżywcze karma mokra pozwalająca psom rasy chihuahua zachować witalność i zdrowie. Miękki mus dla delikatnej szczęki Miękka tekstura karmy idealnie nadaje się dla szczęk psów ras małych. Usprawnia trawienie: kompozycja minerałów i olejów pobudza trawienie. Zaspokaja wzmożony apetyt: optymalnie dopasowana proporcja substancji odżywczych dla małych, zwinnych psów. Zdrowa skóra i piękna sierść: cynk i witaminy wzmacniają barierę ochronna skóry i pomagają zwierzęciu zachować aksamitną sierść. Wysoka zawartość wilgotności: korzystnie wpływa na zdrowie dróg moczowych i pomaga utrzymać prawidłową wagę. Karmę mokrą można łączyć z karmą suchą. Karma sucha zawiera wysokie stężenie składników odżywczych, korzystnie wpływa na zdrowie uzębienia i pomaga osiągnąć pozytywne wyniki zdrowotne. Więcej informacji na temat karmy suchej można znaleźć, klikając poniższy link: Royal Canin Chihuahua Adult Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę Royal Canin Chihuahua, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 73 zł |
Royal Canin BHN Chihuahua Adult - mokra karma dla psa dorosłego - 12x85gAkces-markt.pl Поскаржитись | 55 zł |
ROYAL CANIN Chihuahua Adult 12x85g karma mokra specjalnie dla dorosłych psZalety:• Lśniąca sierść• Prawidłowe trawienie• Najwyższa smakowitośćMimo Fera.plПоскаржитись | 50 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 174 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ретривер, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 268 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, далматин, вік: від 15 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, борошно, дегідратовані білки тваринного походження, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, боксер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: птиця, рис, кукурудза, жири, жом, мінерали, олія, клітковина, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, лабрадор, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для серця, в составе: рис, протеїни, м'ясо птиці, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, шпіц, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, борошно, дегідратовані білки тваринного походження, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для серця, в составе: зневоднений білок птиці, рис, кукурудза, жири, буряковий жом, борошно, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Chihuahua Adult Pouch
Ціни на Royal Canin Chihuahua Adult Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 1 шт | від 5 zł | 5 пропозицій | ||
Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 12 шт | від 41 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 24 шт | від 70 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 70 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 62 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, комплекс антиоксидантів, в составе: риба, бульйон, вода, індичка, печінка, білок, лосось, горох, картопля, клас: холістик
від 68 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум