Karm dla psów Royal Canin Chihuahua Adult 1.5 kg (22100150R1)
Zdjęcia 4 |
Royal Canin Chihuahua Adult 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Chihuahua Adult 1.5 kg
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Chihuahua Royal Canin 1.5kg (3182550728102) (2210015)Sucha karma dla dorosłych psów Chihuahua powyżej 8 miesiąca życia. Ma wysoką smakowitość, pobudza apetyt dzięki szczególnemu... więcejaromatowi. Zaspokaja preferencje smakowe wybrednych psów. Przyjemny dla trawienia, pomaga zmniejszyć zapach i objętość kału. Krokiet jest dostosowany do charakterystyki szczęki, co ułatwia chwytanie pokarmu. Ma wysoką wartość odżywczą i zapewnia odpowiedni poziom energii. Zapobiega powstawaniu płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Rozetka.plZłóż skargę | 49 zł |
Royal Canin Chihuahua Adult 1,5kgRoyal Canin Chihuahua Adult 1,5kg
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych i starszych psów rasy chihuahua - Powyżej 8 miesiąca życia. Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 74 zł |
Royal Canin BHN Chihuahua Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 1,5kgSpecyfikacja Efekty zdrowotne Zdrowie jamy ustnej Rasa psa Chihuahua Bez soi Nie Bez cukru Brak danyc... więcejh Smak karmy Drób Bez konserwantów Nie Bezglutenowe Tak Waga produktu 1,5 kg Wielkość psa XS ( ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 91 zł |
Royal Canin Chihuahua Adult karma sucha dla dorosłych psów rasy ChihuahuaSucha karma dla dorosłych psów rasy Chihuahua. Karma ROYAL CANIN® Chihuahua Adult została opracowana specjalnie dla dorosłych... więcejpsów, powyżej 8 miesiąca życia, rasy chihuahua. Psy ras małych, w tym chihuahua, znane są z wybrednego apetytu, dlatego tworząc receptury karm bierzemy pod uwagę wahania apetytu u psów. Karma ROYAL CANIN® Chihuahua Adult charakteryzuje się najwyższą smakowitością, dlatego pobudza apetyt nawet najbardziej wybrednego psa, dzięki działaniu 3 czynników: Specjalnie opracowany krokiet pod względem kształtu i wielkości Unikalna receptura Naturalne substancje aromatyczne Kształt i wielkość krokietów karmy ROYAL CANIN® Chihuahua Adult zostały dostosowane do niewielkich szczęk psów rasy chihuahua. Ułatwia to psom uchwycenie i rozgryzanie karmy. Ponadto wspiera prawidłowy przebieg trawienia, co sprzyja zmniejszeniu objętości i intensywności odchodów. Wzbogacenie receptury karmy o związki chelatujące wapń w ślinie sprzyja ograniczeniu powstawania kamienia nazębnego oraz wspomaga prawidłową higienę jamy ustnej. Mając na uwadze preferencje żywieniowe psów rasy chihuahua, karma ROYAL CANIN® Chihuahua Adult jest dostępna także w formie smakowitego pasztetu. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Misją ROYAL CANIN® jest zapewnianie rozwiązań żywieniowych dostosowanych do potrzeb zwierząt. Wszystkie nasze produkty przechodzą liczne kontrole jakości, aby sprostać najwyższym standardom marki i dostarczyć psu pokarm dostosowany do jego potrzeb żywieniowych i trybu życia. ROYAL CANIN® Chihuahua Adult jest karmą pełnoporcjową. Miskakarmy.plZłóż skargę | 77 zł |
Royal Canin Chihuahua Adult - 1,5 kgChihuahua to najmniejszy pies świata. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest on popularnym towarzyszem, który żyje główn... więcejie w domu, a ze względu na swoją naturę o pojętnym, uważnym i pełnym temperamentu usposobieniu sprawdza się jako pies do towarzystwa. Dzięki kompaktowej sylwetce psy tej rasy są zwinne i żywe. Jego żywienie wymaga specjalnej uwagi. Dlatego wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Karmy z linii Health Nutrition wyróżniają się zawartością wysokiej jakości białek i zbilansowanym profilem składników odżywczych. Poza tym kształt, wielkość i tekstura krokietów tej karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb konkretnej rasy. Royal Canin Chihuahua Adult w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów rasy chihuahua od 8 miesiąca życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych przedstawicieli tej rasy. Wybrane składniki: sprzyjają zdrowiu i dobremu samopoczuciu oraz zapewniają najwyższą akceptację. Zdrowe zęby: wsparcie dzięki neutralizatorom wapnia, pomagającym zredukować powstawanie kamienia nazębnego. Kontrolowana objętość i jakość stolca: wysokostrawne składniki pomagają zmniejszyć objętość i zapach stolca. Bogata w składniki odżywcze: usprawniają procesy trawienne. Kształt, wielkość i tekstura krokietów zostały opracowane specjalnie z myślą o drobnych szczękach psów rasy chihuahua. Dzięki temu chihuahua może z łatwością pobierać i przeżuwać krokiety. Karmę suchą można łączyć z karmą mokrą. Karma sucha zawiera wysokie stężenie składników odżywczych, korzystnie wpływa na zdrowie uzębienia i pomaga osiągnąć pozytywne wyniki zdrowotne. Karma mokra z natury posiada wyższą wilgotność, dzięki czemu może korzystnie oddziaływać na zdrowie dróg moczowych i utrzymanie idealnej wagi. Więcej informacji na temat karmy mokrej można znaleźć, klikając poniższy link: Royal Canin Breed Chihuahua Zooplus.plZłóż skargę | 52 zł |
pokaż 10 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 281 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, pudel, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 55 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, bokser, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, kukurydza, tłuszcze, pulpa, minerały, olej, błonnik, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 263 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 175 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, pudel, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 78 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: zboża, mąka, tłuszcze, białka, błonnik, minerały, tłuszcz, olej, drożdże, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Chihuahua Adult
Ceny na Royal Canin Chihuahua Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Chihuahua Adult 0.5 kg | od 20 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Chihuahua Adult 1.5 kg | od 45 zł | 15 oferty | ||
Royal Canin Chihuahua Adult 3 kg | od 122 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, wieprzowina, drób, białka, myenrals, warzywa, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium