Karm dla psów Royal Canin Pug Adult 1.5 kg (39850150R2)
Zdjęcia 5 |
Royal Canin Pug Adult 1.5 kg 1.5 kg3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Pug Adult 1.5 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych mopsów Royal Canin Pug Adult od 10Sucha karma dla dorosłych mopsów powyżej 10 miesiąca życia. Zmniejsza ryzyko wystąpienia dermatologiczny Rozetka.plZłóż skargę | 56 zł |
Royal Canin Pug Adult, sucha karma dla psów rasy Mops 1,5kg RC571,5Sucha karma dla dorosłych psów rasy Mops. Karma ROYAL CANIN® Pug Adult, przeznaczona dla psów rasy mops powyżej 10 miesiąca ż... więcejycia, została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb Twojego dorosłego psa. Krótka sierść mopsa dobrze uwidacznia pofałdowaną skórę, zwłaszcza w okolicy głowy. Fałdy powodują niekorzystne miejscowe przegrzewanie skóry i gromadzenie się wilgoci w zagłębianiach, dlatego tak ważne jest podawanie twojemu psu diety wspomagającej zdrowie skóry. Unikalna receptura karmy ROYAL CANIN® Pug Adult wspomaga zdrowie skóry i jej rolę jako bariery, głównie dzięki zastosowaniu kwasów tłuszczowych omega 3, takich jak EPA i DHA. Budowa mopsa jest bardzo zwarta, a krępa sylwetka wpisuje się niemal w kwadrat tułów. Utrzymanie muskulatury psów tej rasy wymaga regularnych ćwiczeń o umiarkowanym nasileniu. Odpowiednia dieta, dzięki specjalnym składnikom pokarmowym ma również korzystny wpływ na kondycję ciała. Karma ROYAL CANIN® Pug Adult zawiera optymalne proporcje składników pokarmowych wspomagających prawidłowe napięcie mięśni i zachowanie prawidłowej masy ciała. Ponadto, krokiety ROYAL CANIN® Pug Adult zostały zaprojektowane specjalnie dla psów rasy mops. Budowa mopsa jest specyficzna: duża głowa oraz krótki, zwarty i umięśniony tułów. Silnie skrócona czaszka utrudnia chwytanie jedzenia. Mopsy maja również tendencję do łapczywego jedzenia, i połykania kawałków bez dokładnego rozgryzania. Kształt i rozmiar krokietów ROYAL CANIN® Pug Adult ułatwiają psom tej rasy uchwycenie karmy oraz zachęcają do dokładnego rozgryzania. W firmie ROYAL CANIN® intensywnie pracujemy nad dostarczaniem rozwiązań żywieniowych najlepiej dostosowanych do potrzeb zwierząt. Wszystkie nasze produkty przechodzą dokładny proces kontroli jakości, gwarantujący najwyższą jakość karmy oraz pełne pokrycie zapotrzebowania pokarmowego, odpowiednio do trybu życia Twojego psa. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę ROYAL CANIN® Pug Adult dostarczasz mu kompletną i doskonale zbilansowaną dietę. Miskakarmy.plZłóż skargę | 70 zł |
ROYAL CANIN Mops Adult 1,5 kgDlaczego należy zdecydować się na specjalną karmę dla dorosłych mopsów? Z reguły mops jest wytrzymałym, pełnym życia i inte... więcejligentnym psem. Dobroduszny, ale równie czujny i wierny – ten wszechstronny pies wszędzie podąża za „swoimi” ludźmi. Ponieważ każda rasa ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować optymalne zdrowie. Wybór odpowiedniej karmy jest więc bardzo ważny. Karma Royal Canin Pug Adult jest przeznaczona dla mopsów od 10. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb tej rasy. Dlatego ta karma ma specjalnie dostosowaną wartość energetyczną, która pomaga mopsom utrzymać idealną masę ciała. Zawarta kombinacja błonnika zapewnia długotrwałe uczucie sytości oraz wspomaga zdrowe i regularne wypróżnienia. W fałdach skórnych może gromadzić się wilgoć, co może powodować podrażnienie skóry. Dzięki tej specyficznej dla danej rasy karmie suchej można wspomagać funkcję ochronną skóry. Może to przyczynić się do ogólnego stanu zdrowia skóry. Ze względu na charakterystycz Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 53 zł |
Royal Canin Royal Canin Pug adult - karma sucha dla dorosłych i starszychRoyal Canin Pug Adult - Pełnoporcjowa karma dla psów - Specjalnie dla dorosłych i starszych psów rasy mops - Powyżej 10 miesi... więcejąca życia, 1,5 kg. Karma Pug Adult sprzyja wspomaganiu roli skóry jako bariery (unikalny kompleks składników) i utrzymaniu zdrowia skóry (EPA i DHA). Receptura karmy pomaga... Bee.plZłóż skargę | 61 zł |
Royal Canin Pug Adult 1.5 kg | 54 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 174 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, labrador, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: gigantyczne, dog niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na stawy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: tapioka, drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 54 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 231 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 95 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, labrador, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, ryż, gluten, tłuszcze, pulpa, drożdże, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Pug Adult
Ceny na Royal Canin Pug Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Pug Adult 1.5 kg | od 53 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Pug Adult 3 kg | od 103 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, wieprzowina, drób, białka, myenrals, warzywa, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium