Karm dla psów Royal Canin Mini Sterilised 1 kg
Royal Canin Mini Sterilised 1 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Mini Sterilised 1 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów ROYAL CANIN Mini Sterilised - sucha karma dla psów doROYAL CANIN Mini Adult Sterilised – karma dla psów małych ras (od 1 do 10 kg), z podwyższoną zawartością białka i właściwą il... więcejością tłuszczu, zawiera cenną L-karnitynę. ROYAL CANIN Mini Adult Sterilised to główna karma dla psów po sterylizacji, której skład został dostosowany do zaspokojenia potrzeb żywieniowych. Ponieważ u psów po sterylizacji dochodzi do zmiany poziomu hormonów w organizmie, potrzebują one karmy dostarczającej niezbędnych składników odżywczych i witamin. To zazwyczaj prowadzi do wzrostu apetytu przy zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię. Niestety, często skutkuje to nadmierną wagą, co może wpłynąć na zdrowie twojego pupila. ROYAL CANIN Mini Adult Sterilised ułatwia utrzymanie lub osiągnięcie odpowiedniej wagi psa. Sucha karma ROYAL CANIN Mini Adult Sterilised dla psów z podwyższoną zawartością białka i obniżoną zawartością tłuszczu. L-karnityna zawarta w karmie wspiera spalanie tłuszczu, optymalizując tym samym żywienie. Specjalna formuła ROYAL CANIN Mini Adult Ster... Rozetka.plZłóż skargę | 32 zł |
Royal Canin Mini Sterilised Care 1kg | 74 zł |
ROYAL CANIN Mini Sterilised 1 kgPo kastracji metabolizm psa spowalnia, a zwierzę chętniej wyleguje się na kanapie, zamiast szukać przygód na dworze. Mimo to... więcejmoże wciąż mieć duży apetyt. Karma Royal Canin® Sterilised Mini jest odpowiednia dla dorosłych psów kastrowanych o wadze do 10 kg. Zaspokaja głód dzięki wysokiej jakości substancjom odżywczym, które pomagają psu zachować formę i dodają energii. W jaki sposób karma Royal Canin Sterilised Mini pomaga wykastrowanym psom utrzymać idealną masę ciała? Karma Royal Canin® Sterilised Mini stanowi optymalne połączenie różnych rodzajów błonnika, zapewniającego regularne i zdrowe wypróżnianie. Ponadto karma daje psu poczucie sytości, aby jadł mniej przysmaków. Receptura zawiera mniej tłuszczu, aby pomóc w utrzymaniu zdrowej masy ciała izapobiec problemom zdrowotnym związanym z nadwagą. Karma Royal Canin® Sterilised Mini zawiera optymalne połączenie różnych rodzajów błonnika, który daje psu poczucie sytości oraz zapewnia optymalne trawienie i regularne, zdrowe wypróżnianie. Royal Canin® Sterilised Mini Sterilised Maxi ma udowodnione działanie zapobiegające przybieraniu na wadze. Zawiera o 14% mniej kalorii niż tradycyjne karmy dla dorosłych psów. Żywienie mieszane Royal Canin Sterilised: Nasz program żywieniowy Sterilised jest dostępny w dwóch wersjach: jako karma sucha oraz pyszna karma mokra w saszetkach. Oba warianty są idealne jako karma pełnoporcjowa, ale można je również ze sobą łączyć. Karmę mokrą i suchą można zestawiać w dowolnych proporcjach. Zalety w skrócie: Utrzymanie idealnej wagi Specjalnie dla wykastrowanych psów Zdrowe i zbilansowane żywienie Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 43 zł |
ROYAL CANIN Mini Sterilised - sucha karma dla psów dorosłych, ras małych,Specyfikacja Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina D3 Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Wi... więcejelkość psa XS ( ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 68 zł |
Royal Canin Mini Sterilised - sucha karma dla psa - 1kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 44 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na otyłość, na stawy, v sostave: białko drobiowe, zboża, błonnik roślinny, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Mini Sterilised
Ceny na Royal Canin Mini Sterilised |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Sterilised 1 kg | od 32 zł | 10 oferty | ||
Royal Canin Mini Sterilised 4 kg | od 74 zł | 10 oferty | ||
Royal Canin Mini Sterilised 8 kg | od 173 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, wieprzowina, drób, białka, myenrals, warzywa, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium