Karm dla psów Royal Canin Medium Dental Care 3 kg
Royal Canin Medium Dental Care 3 kg 3 kg10 kg |
|
Kompletna karma o specjalnie opracowanej konsystencji, która poleruje zęby Twojego psa podczas żucia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Medium Dental Care 3 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN CCN Medium Dental Adult Dry Food for Adult Dogs 3 kg RYL-27238 | 151 zł |
Sucha karma dla psów Royal Canin CCN Medium Dental Adult 3 kg (31825508942Kamień na zębach twojego psa nie tylko wpływa na jego wygląd, ale może również wpłynąć na jego samopoczucie. Gdy twój pies sk... więcejończy jeść, bakterie osiadają na zębach, tworząc miękką powłokę, zwaną płytką nazębną. Jeśli nie jest regularnie usuwana, z czasem wapń, który naturalnie znajduje się w ślinie, przylega do płytki, przekształcając ją w kamień nazębny, znany również jako kamień. Utworzony kamień nie może być usunięty szczoteczką do zębów ani przez żucie, dlatego musi być usunięty przez skaling i polerowanie pod nadzorem weterynarza. Sucha karma Royal Canin Dental Care Medium ma specjalny kształt i teksturę, aby stymulować chrupanie i tworzyć efekt czyszczenia zębów przy każdym posiłku. Chelatory wapnia, które są częścią granulowanego pokrycia, „chwycają” wapń, pomagając ograniczyć tworzenie się kamienia nazębnego. Nie wierzcie nam na słowo, wyniki Royal Canin Dental Care Medium są potwierdzeniem sukcesu dzięki ekskluzywnej diecie, która prowadzi do zmniejszenia tworzenia się kamien... Rozetka.plZłóż skargę | 77 zł |
Royal Canin Medium Dental Care - sucha karma dla psa - rasy średnie, redukRoyal Canin Medium Dental Care - sucha karma dla psów Royal Canin Medium Dental Care - produkt od Royal Canin. Marka od kilk... więcejudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów RC Medium Dental Care jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów, pomagającą utrzymać higienę jamy ustnej. Kamień nazębny może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia psa.W związku z tym, formuła została opracowana w taki sposób, aby na wielu poziomach zapobiegać jego odkładaniu się. Przede wszystkim specjalnie dobrana tekstura oraz unikalne parametry krokietów pomagają usuwać kamień nazębny podczas rozgryzania. W związku z tym, każdy posiłek zapewnia efekt szczotkowania zębów. Dodatkowo formuła została wyposażona w specjalne związki chelatujące. Dzięki temu wiąże wapń obecny w ślinie i tym samym zapobiega jego odkładaniu się na powierzchni zębów. Receptura jest odpowiednia dla psów ras średnich (masa ciała 11kg - 25kg). Dodatkowo karma jest dostępna również w formie mokrej, w postaci delikatnego pasztetu. Inne specjalistyczne produkty dla psów znajdziesz tutaj - Pies - Dieta Specjalna Główne cechy RC Medium Dental Care specjalnie dobrana tekstura unikalny kształt krokietów związki wiążące wapń w ślinie dla dorosłych psów ras średnich. Zalety karmy RC Medium Dental Care pomaga zachować zdrowie jamy ustnej zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego. Dostępne opakowania 3kg, 10kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 116 zł |
ROYAL CANIN Dental Care Medium 3 kgPo jedzeniu na zębach psa naturalnie gromadzą się bakterie. Jeżeli zęby nie zostaną oczyszczone, może szybko powstać płytka n... więcejazębna i kamień nazębny, co może stanowić zagrożenie dla zdrowia Państwa czworonożnego przyjaciela. Royal Canin Dental Care Medium nadaje się dla psów o wadze od 11 do 25 kg i jest smacznym kompletnym pokarmem, który może również pomóc chronić zęby psa. Funkcjonalna konsystencja krokietów Royal Canin Dental Care Medium została zaprojektowana do czyszczenia zębów psa podczas żucia. Zaawansowana tekstura krokietów otacza zęby psa przy każdym ugryzieniu, co pomaga w mechanicznym czyszczeniu powierzchni zębów podczas żucia. Ponadto pożywne krokiety Royal Canin Dental Care Medium wzbogacono o chelatory, które wiążą wapń w ślinie psa, pomagając ograniczyć odkładanie się płytki nazębnej i wspomagając zdrowie zębów czworonożnego przyjaciela. Nasz program żywieniowy Dental Care jest dostępny jako chrupiąca karma sucha i nadaje się jako kompletny pokarm. Naszą obietnicę jakości wspieramy dowodami naukowymi: W badaniach wewnętrznych wykazano, że Royal Canin Dental Care Mini zmniejsza powstawanie kamienia nazw nawet o 99%. Wykazano, że Royal Canin Dental Care Mini skutecznie zwalcza kamień nazębny. Jej zalety w skrócie Redukuje powstawanie kamienia nazębnego Usuwa kamień Specjalne krokiety pomagające w czyszczeniu zębów Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 74 zł |
ROYAL CANIN CCN Medium Dental Care karma sucha dla psów dorosłych, ras śre
ROYAL CANIN CCN Medium Dental Care karma sucha dla psów dorosłych, ras średnich, redukująca powstawanie kamienia nazębnego... więcejOgraniczenie powstawania kamienia nazębnego
Po skończonym posiłku na zębach psa osadzają się bakterie. Jeśli nie zostaną usunięte podczas czyszczenia zębów, tworzą płytkę nazębną, która szybko przekształca się w kamień nazębny i stanowi zagrożenie dla zdrowia psa.
Karma ROYAL CANIN® Dental Care Medium jest odpowiednia dla psów o masie ciała między 11 a 25 kg. Unikalna receptura kompletnej karmy o wysokiej smakowitości dodatkowo chroni również zęby Twojego psa.
Specjalnie zaprojektowana tekstura krokieta ROYAL CANIN® Dental Care Medium pozwala na usuwanie osadu z powierzchni zęba w momencie, gdy pies rozgryza karmę. Każdy posiłek zapewnia efekt szczotkowania zębów.
Ponadto, zawarte w karmie związki chelatujące, które wiążą wapń obecny w ślinie, zapobiegając tworzeniu kamienia nazębnego, co sprzyja utrzymaniu higieny i zdrowia jamy ustnej
Nie musisz nam wierzyć na słowo, korzystne działanie ROYAL CANIN® Dental Care Medium zostało potwierdzone. Skuteczność receptury zbadano i udowodniono naukowo w psiarniach Royal Canin. U psów zaobserwowano zmniejszenie powstawania kamienia nazębnego nawet o 99%.
Fera.plZłóż skargę | 87 zł |
Karma sucha dla psa ROYAL CANIN Medium Dental Care, 3kgRoyal Canin Medium Dental Care karma sucha dla psów dorosłych ras średnich 11kg-25kg, od 12 miesiąca Dla psów ze skłonnością... więcejdo nadwrażliwości zębów. Ogranic... EmpikZłóż skargę | 80 zł |
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, pszenica, tłuszcze, gluten, minerały, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, mąka, tłuszcze, ryż, gluten, błonnik, sole, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, pszenica, tłuszcze, gluten, minerały, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 543 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 176 zł
mokra karma, pauchi, 48 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Medium Dental Care
Ceny na Royal Canin Medium Dental Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Dental Care 3 kg | od 74 zł | 6 oferty | ||
Royal Canin Medium Dental Care 10 kg | od 200 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 100 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: ryż, kukurydza, gluten, białka, olej, tłuszcze, klasa: super premium
od 109 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kukurydza, ryż, białka, pszenica, gluten, tłuszcze, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, v sostave: ryż, białko z łososia, białko drobiowe, mąka, białko roślinne, kukurydza, klasa: super premium
od 107 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, dla wybrednych, na nerki, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, jajka, witaminy
od 108 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: pstrąg, kukurydza, ryż, tłuszcz, olej, liście oliwne, aloes, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium