Корм для собак Pro Plan Veterinary Diets Renal Function 3 кг (12483420)
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Pro Plan Veterinary Diets Renal Function 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Plan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Plan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Plan Veterinary Diets Renal Function 3 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psa z niewydolnością nerek PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETOgraniczenia fosforanów w diecie wspierające funkcję nerek, pomagające spowolnić rozwój przewlekłej choroby nerek.
Ograniczo... щеne, ale wysokiej jakości białko pomaga zmniejszyć gromadzenie się toksyn w organizmie i tym samym poprawić jakość życia.
Kwasy tłuszczowe omega-3 pomagają zmniejszyć ciśnienie krwi w nerkach i maksymalizować naturalny proces przeciwzapalny. Amazon.plПоскаржитись | 136 zł |
Pro Plan veterinary Pro Plan Veterinary Diet CANINE Renal 3kg - specjalistPro Plan Veterinary Diet CANINE Renal 3kg - specjalistyczna sucha karma dla psów, wspomagająca funckjonowanie nerek, 3kg Max&mrau.plПоскаржитись | 107 zł |
Purina NF Renal Function - sucha karma dla psa 3kg PV13Purina NF Renal Function - sucha karma dla psa Purina NF Renal Function - sucha karma dla psa - produkt marki Purina. Produce... щеnt szczyci się wysoką jakością i dbałością o składniki produktów. Również standardy produkcji, spełnianie, a nawet przekraczanie norm dotyczących wytwarzania karm dla zwierząt są wizytówką marki. Bez wątpienia kilkudziesięcio Miskakarmy.plПоскаржитись | 119 zł |
PURINA PRO PLAN Veterinary Diets NF Renal Function - 3 kgJeśli Twój pies cierpi na przewlekłą niewydolność nerek lub ma skłonność do tworzenia się kamieni moczanowych, PURINA PRO PLA... щеN Veterinary Diets NF Renal Function jest dla niego idealną karmą. Dietetyczna sucha karma dzięki zbilansowanej recepturze może wspomóc funkcjonowanie nerek w przewlekłej niewydolności nerek oraz ograniczyć powstawanie kamieni cystynowych i moczanowych. Dietetyczna sucha karma dla dorosłych psów zawiera mniej, ale za to bardzo wysokiej jakości białka. Jednocześnie utrzymuje się również niską zawartość fosforu w karmie. Ma to pomóc w odciążeniu nerek. Niska jest również zawartość cystyny i puryn, co zmniejsza ryzyko powstawania kamieni moczowych. PURINA PRO PLAN Veterinary Diets NF Renal Function może wspierać optymalne pH moczu poprzez właściwości alkalizujące mocz, tworząc środowisko niesprzyjające tworzeniu się kryształów. PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Canine NF Renal Function w skrócie: Pełnoporcjowa karma dietetyczna dla dorosłych psów wspomagająca funkcję nerek w przewlekłej niewydolności oraz ograniczająca powstawanie kamieni cystynowych i moczanowych. Dostosowana zawartość białka: umiarkowana ilość wysokiej jakości białka w celu odciążenia nerek. Niska zawartość fosforu: może wspomagać pracę nerek. Alkalizujące mocz i zawiera wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 110 zł |
Purina PPVD CANINE NF RENAL PIES 3KG | 128 zł |
PURINA PRO PLAN Veterinary Diet Canine Renal 3kgPełnoporcjowa sucha karma dla psów z niewydolnością nerek, chroni nerki, poprawia ich funkcjonowanie, opóźnia postęp choroby... щеnerek, ma doskonały smak. Składniki:kukur Fera.plПоскаржитись | 107 zł |
PRO PLAN Veterinary Diets NF Renal Function Karma dla psów 3kgPRO PLAN Veterinary Diets NF Renal Function Karma dla psów 3 kg Niski poziom fosforu, zmniejszony poziom białka o wysokiej ja... щеkości oraz kwasy tłuszczowe omeg... EmpikПоскаржитись | 120 zł |
Серія Pro Plan Veterinary DietsПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 262 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 147 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 35 zł
вологий / консерви, 3 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: рапсове борошно, білки, жири, гідролізат, кукурудзяний крохмаль, олія, клас: суперпреміум
від 156 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 264 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: рапсове борошно, білки, жири, гідролізат, кукурудзяний крохмаль, олія, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: білок птиці, ячмінь, кукурудза, горохове лушпиння, борошно, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свиняче серце і печінку, Пташине серце і печінку, рис, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свиняче серце і печінка, кукурудза, рис, індичка, жир, масло, клас: суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для підтримки функції мозку, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, білок лосося, олія, рис, жир, клас: суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, яєчний порошок, борошно, буряковий жом, жир, клас: суперпреміум
Модификації Pro Plan Veterinary Diets Renal Function
Ціни на Pro Plan Veterinary Diets Renal Function |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Veterinary Diets Renal Function 1.5 кг | від 73 zł | 1 пропозиція | ||
Pro Plan Veterinary Diets Renal Function 3 кг | від 107 zł | 8 пропозицій | ||
Pro Plan Veterinary Diets Renal Function 12 кг | від 262 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 111 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, кукурудза, глютен, білки, олія, жири, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум